מספר טלפון
03-6374000

יפן טיול מקיף - עם הירושימה ומיאג'ימה

טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט, חצי פנסיון = 8 ארוחות ערב* (TKH)
משך הטיול:
8 לילות – 11/10 ימים
להורדת התוכנית

טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט, חצי פנסיון = 8 ארוחות ערב* *חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב

טיול מאורגן ליפן עם הירושימה ומיאג'ימה - הקדמה

יפן, ארץ השמש העולה. מקום שבו נפגשת המסורת היפנית רבת השנים של הקיסרים,השוגונים והסמוראים כמו גם הגיישות ואנשי אמנות יפן על גווניה ביחד עם המודרניזציה, המשמעת הקולקטיבית והיופי האורבני בשילוב עם טבע רב מימדים. ב טיול מאורגן ליפן עם פגסוס נבקר במקדשי שינטו ובודהה קסומים, נבקר בעיר האלקטרוניקה המפורסמת בטוקיו. במהלך טיול ליפן מומלץ הביקור המרתק במוזיאון פתוח מיוחד ומרתק וכמובן הצפייה על הר פוג'י המיוחד.

הביקור בקיוטו בת 1000 שנות היסטוריה הינו חלק אינטגרלי מהטיול - מומלץ ללון בעיר ולחוש אותה על שלל אורחותיה ואף הנסיעה לבירה קדומה יותר לנארה מומלצת, שם הצפייה מרנינה מלבד שכיות החמדה גם בעפרים המתהלכים באופן חופשי בין המבקרים. נבקר בהירושימה המפתיעה תוך כדי נסיעה ברכבת הקליע המפורסמת כל כך. מטיילי פגסוס יבקרו במנזר מיוחד במקום מרהיב על הר קויה בו גם נלון וניקח חלק בחיי הנזירים דיירי המקום. בל נשכח כמובן את הביקור בהרי האלפים היפנים ובטאקאימה היפהפייה. גם בקנזאווה מומלץ לבקר, היא השוכנת על חופו של ים יפן.

טיול מאורגן ליפן הינו טיול חוויתי ביותר ונוגע בחושים ונקודות של הנאה, ידע ותרבות שרק יפן יודעת להעניק למבקרים בשעריה. מיטב המדריכים שלנו שוקדים ולומדים את היעד הזה על מנת לתת לכם חוויה כוללת ומלאה, נשמח לראותכם בין מטיילינו ליפן ב טיולים מאורגנים ליפן עם פגסוס.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • טוקיו: סיור מודרך על אתריה המרכזיים של העיר, מקדש אסאקוסה קאנון, נאקאמיזה, רובע אקיהאברה, שוק הדגים של טוקיו (הביקור בכפוף לתקנות השוק), מקדש מייג'י, אומוטה–סנדו, עליה לתצפית ממגדל טוקיו, גינזה, סיור ערב בשינז'וקו 
 • האקונה: שייט באגם אשי, המוזיאון הפתוח 
 • הר פוג'י: מרכז המבקרים
 • טאקאיימה: רובע סנמצ'י-סוג'י, שוק הבוקר, יטאי-קאיקאן
 • שיראקאווה גו: סיור בכפר
 • קאנאזאווה: רובע Higashi chayamachi, הגן הבוטני הקסום קנרוקואן, בית סמוראים מסורתי, שוק אומישו
 • קיוטו: טירת ניג'ו, מקדש קיומיזו, Nishiki Koji Dori , פביליון הזהב, מקדש ריואנג'י, מופעNishijin Kimono Show 
 • נארה: מקדש Todaiji,פארק נארה, מקדש Kasuga 
 • הירושימה: מוזיאון השלום, שייט לאי מיאג'ימה, המקדש הצף

*לכל מטייל/ת ינתנו אוזניות שמע אישיות במהלך ימי הטיול.

מסלול הטיול לפי ימים

ימים 2-1: תל אביב - טוקיו

נפגש בנתב"ג ונטוס בטיסה לטוקיו דרך יעד ביניים. נחיתה למחרת* בטוקיו בשדה התעופה בטוקיו בבוקרו של היום השני לטיול. אוטובוס ימתין לנו להסעה לטוקיו לתחילתו של סיור מודרך להיכרות ראשונה עם עיר מטרופולין מדהימה זו. נתחיל במיתחם הקיסרי, נראה את הדייאט – הפרלמנט היפני, נבקר במקדש אסאקוסה קאנון, נהנה משדרת דוכני הבזאר המסורתי, נאקאמיזה ונסיים ברובע אקיהאברה בו תצוגות האלקטרוניקה מקיפות אותנו מכל עבר. עם סיום הסיור נגיע למלון להתארגנות וללינה. ארוחת הערב כלולה.
*בטיולים בטיסות "טורקיש איירליינס" במידה והנחיתה בשעות הערב יתווסף לילה נוסף בטיול בטוקיו. העברה למלון ללינה.

יום 3: טוקיו

ארוחת הבוקר במלון ולאחריה נצא בשעה 08:30 ליום טיול מקיף ומודרך במטרופולין הענק - טוקיו. העיר הפכה לבירת יפן בשנת 1868 והיא בעלת שילוב מרתק של מרכזים סואנים ותוססים, קידמה וטכנולוגית עתידנית, עם עולם מסורתי וגינונים שמרניים, מקדשים, פארקים וארמון הקיסר. נתחיל בביקור במקדש מייג'י אשר נבנה לכבוד הקיסר שהניח את התשתית לקידומה המואץ של יפן. משם למקדש זוג'וג'י בו קבורים ששת השוגונים. לקראת הצהריים נעצור לביקור בשוק הדגים של טוקיו*** - Tsukiji - שוק הדגים הגדול בעולם בו נערכת השכם בבוקר מדי יום מכירה פומבית של דגי הטונה הענקיים. אחרה"צ נמשיך דרך הפארק האולימפי, יויוגי, ונבקר באומוטה - סנדו, שדירת המעצבים והאופנה העדכנית ביותר, נעלה לתצפית ממגדל טוקיו ונקנח בסיור ברובע גינזה האלגנטי בו ממוקם מרכז סוני. בערב נצא לסיור באזור הבילוי המפורסם של טוקיו – שינז'וקו כולל ארוחת ערב במסעדה מקומית נחזור למלון ללינה.
*** עקב הפגיעה של תנועת התיירות בשוק הדייגים ייתכן כי השוק יסגר לחלוטין לביקורים על ידי הרשויות המקומיות ולא נוכל לבקר כלל בשוק. הביקור מותנה באישור הרשויות המקומיות.

יום 4: טוקיו - האקונה – הר פוג'י - טאקאייאמה

לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו להאקונה. נבלה בנופי הפארק הלאומי ועיירת הנופש, אשר לחופו של אגם אשי. נשוט באגם ונמשיך לביקור במוזיאון הפתוח. בין הפסלים החשובים נמצא גם פסלו של יגאל תומרקין. משם נעלה במעלה האלפים היפניים. בדרכנו נעצור במרכז המבקרים למרגלותיו של הר הפוג'י. לקראת ערב נגיע לטאקאייאמה היפהפייה. לינה בטאקאייאמה.ארוחת הערב כלולה.

יום 5: טאקאייאמה – שיראקאגאווה גו - קאנאזאווה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בשוק הבוקר המקומי ונבקר במרכז יטאי-קאיקאן, בו מוצגות מרכבות פסטיבלי האביב והסתיו, המקושטות להפליא. נצא לסייר רגלית  ונבקר ברובע סנמצ'י - סוג'י בין בתים עתיקים שהשתמרו שם נראה בתים טיפוסיים אופייניים למקום. נמשיך בנסיעה בלב האלפים היפניים דרך מעברי הרים ונופים כפריים אל עבר שיראקאגאווה גו לסיור מלא בכפר, המקום הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר חשוב של המורשת היפנית והעולמית. בתי העץ של שיראקאגאווה גו הבנויים בסגנון הארכיטקטוני הייחודי למקום נקראים "גאשו זוקורי",וזכו בשמם כי הם מזכירים שתי ידיים בתפילה .נבקר באחד הבתים הללו הנקראים WADA HOUSE לאחר הביקור בכפר ציורי ומיוחד זה נשים פעמינו בנסיעה של כשעה וחצי לקאנאזאווה (ייתכן כי הלינה תהיה בעיר טויאמה, התוכנית תתבצע ללא שינוי עם התאמת הביקורים ללוחות הזמנים) הנמצאת לחופו של ים יפן. בהגעה לקאנאזאווה נספיק עוד לבקר ב HIGASHI CHYAMACHI  רובע הגיישות המיוחד, לפני הגעה למלון ללינה. ארוחת הערב כלולה.

יום 6: קאנאזאווה – קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בקאנאזאווה: העיר שהשתמרה בבידוד טופוגרפי בין ההרים לים וניצלה מתהפוכות המלחמה והקדמה. נבקר בגן קנרוקואן הידוע הנחשב השלישי בחשיבותו בקרב הגנים של יפן. שמו בא לו על שום שנטען כי הוא ניחן בשש (רוקו) תכונות נעלות. נבקר בבית הסמוראים המסורתי אשר ברובע נגמצ'י ונשוטט בין הרחובות הפתלתלים כולל ביקור בשוק הציורי אומישו .לקראת הצהרים נצא בנסיעה אל קיוטו. העיר החשובה שהייתה בירתה של יפן במשך 1000 שנים. העברה למלון להתארגנות. ארוחת הערב כלולה.

יום 7: קיוטו

היום כולו מוקדש לעיר החשובה שהייתה בירתה של יפן במשך 1000 שנים. נבקר בטירת ניג'ו בה התאכסנו השוגון ופמלייתו. נתרשם מעיצובה המתוחכם ומיצירות האומנות. נמשיך משם ל Kiyomizudera Temple מקדש קיומיזו שהוקם על מדרון ומהמרפסת שלו נשקפת קיוטו, במהלך יום מדהים זה נספיק לעצור ב Nishi Koji Dori להפסקת צהריים ושוטטות בין הדוכנים והסמטאות הצרות בו מוכרים תוצרת שלא תמיד עין ישראלית רגילה לראות. אחר הצהריים נבקר בפביליון הזהב – מקדש קינקאקוג'י במרכז אגם אשר בתוכו גן יפהפה ובמקדש הזן ריואנג'י. נחווה במשותף ב Nishijin Kimono Show. בערב נצא לרובע גיון הנודע,מרכז חיי הלילה של קיוטו לסייר רגלית בין בתי התה. באזור גיון מתגוררות הגיישות והמייקות (סטג'ריות למקצוע הגיישה) אם יתמזל לנו המזל נוכל לבחון ולראות אותן מקרוב ביציאה או בכניסה לאחד מבתי הגיישות באזור. חזרה ללינה במלון. ארוחת הערב כלולה.

יום 8: קיוטו – הירושימה

לאחר ארוחת הבוקר (אורזים תיקי צד – הציוד יועבר ישירות לטוקיו וימתין לנו שם) נצא בנסיעה לנארה, בירת יפן העתיקה במאה ה-8. בכניסה לאיזור מתחם הביקור נראה את האיילים המשוטטים חופשי - חיה קדושה בה אסור לגעת.נבקר במקדש  Todaiji- שבו נמצא הבודהה היושב- הבודהה הגדול ביפן אשר נמצא במבנה בכניסה למקדש המרשים הכולל 2 שומרי סף ענקיים עשויים מאבן. נטייל בפארק נארה הענק, נמשיך למקדש Kasuga בפארק, שייחודו מנורות רבות עשויות מאבן. נמשיך לתחנת הרכבת של אוסקה ומשם בשינקנסן - רכבת הבולט המהירה - נגיע לעיר הירושימה. העברה למלון ללינה. ארוחת הערב כלולה.

יום 9:  הירושימה – האי מיאג'ימה – טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום בו היה מרכז הפיצוץ האטומי שהביא לסיום מלחמת העולם ה 2.בהמשך נגיע למעגן ממנו נצא לשייט אל האי מיאג'ימה, אחד האתרים האהובים ביפן. נסייר באי, במקדש היפהפה Itsukushima (המקדש הצף). בסיום הסיור נחזור בשייט ובהעברה מהמעגן ישירות לשדה התעופה של הירושימה ממנו נצא בטיסת פנים לטוקיו* (ייתכן כי המעבר לטוקיו יבוצע בנסיעה ברכבת "בולט" המהירה). הגעה והעברה למלון באזור שדה התעופה. ארוחת הערב כלולה ולינה.
*בטיולים בהם הטיסה חזרה מאוסקה הלינה תהיה באזור אוסקה.


ימים 10-11: טוקיו  - ת"א

בהתאם לשעת הטיסה  העברה לשדה התעופה לטיסה בינלאומית חזרה ארצה דרך יעד ביניים. הגעה ארצה בשעות הערב של יום 10 או לפנות בוקר של יום 11.

 
הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. 
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • בשל שינויים דחופים בל"ז הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • בטיול פגסוס אין למטיילים הוצאות נוספות כלשהן למעט אולי ארוחה קלה בצהריים מידי יום ומתנות לנכדים.
 • בטיול פגסוס ישנים במלונות ברמה טובה (ואפילו חצי דרגה יותר יש לה משמעות רבה במחיר).
 • בטיול פגסוס יש פעילות בערבים הכלולה במחיר בטוקיו ובקיוטו.
 • בטיול פגסוס לא נחסכו כניסות לאתרים העולים בכסף שנחסך בטיול מציע פחות ביקורים באתרים ולכן יותר זול.
 • מסלול הטיול בפגסוס מתוכנן בדרך הגיונית והלינה לאורכו היא ב 7 ערים שונות דבר החוסך נסיעות הלוך וחזור :
 • טוקיו- דרך קאמאקורה להאקונה (לא חוזרים לטוקיו) – טאקייאמה – דרך שיראקאגאווא גו לקאנאזאווה (לא חוזרים לטאקאייאמה) – קיוטו (לינה בעיר מקסימה זו ולא באוסקה ממנה יש המציעים נסיעה יומית הלוך וחזור לקיוטו – מפספסים את קיוטו בגדול) – הירושימה (לינה בהירושימה כדי להספיק ולטייל בכל מה שיש בה להציע ולא רק בטיול יומי הלוך וחזור באותו היום מאוסקה שמשאיר מעט זמן לסיור) ........
 • ההשוואה בין הטיולים השונים היא מלאכת מחשבת . רב הנסתר על הגלוי!!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form