מספר טלפון
03-6374000
סיור בירושלים - סיור ערב בירושלים (IJE)
משך הטיול:
יום טיול
להורדת התוכנית

סיור בבירה אך בשעה קצת שונה. סיורנו בשעת בין הערביים והערב יחשוף בפנינו יופי אחר שקיים בה. עם סיום היום ושקיעת השמש העיר נצבעת בצבעים וגוונים חדשים ומראות היום מפנים מקום לדרמטיות המאפיינת את ירושלים בלילה, המבנים העתיקים, אתרי הדת וחומות העיר העתיקה ניצבים במקומם בשקט ומספקים תפאורה ייחודית שלא קיימת בשום מקום אחר בעולם/

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול:

  • שכונת משכנות שאננים וימין משה
  • תצפית פנורמית מהר הזיתים
  • הר הבית
  • כנסיית הקבר
  • חומת הכותל המזרחי
  • מגדל דוד
  • שוק מחנה יהודה

מהלך הסיור:

נחל את סיורנו נמשיך בנסיעה לשכונת משכנות שאננים וימין משה, נסייר בשכונות ייחודיות אלו רגלית ונתרשם מהאופי והאווירה הייחודית שבהן, נספר את סיפור הקמתן במאה ה19 והתהפוכות שעברו במהלך השנים כל זאת כשחומות העיר העתיקה ניצבים במלוא הדרם מולנו. נמשיך לתצפית הפנורמית המרהיבה מהר הזיתים. מזרח, מערב, קודש וחוֹל, הכול ניבט כאן מהגג של ירושלים.

בשעת ערב נהנה מזווית מעניינת ושונה לחלוטין, נראה את  הר הבית על מבניו המפוארים, כמו גם את בית הקברות היהודי העתיק שלמורדות ההר מואר, חומת הכותל המזרחי של הר הבית ובמרכזה שער הרחמים ניצבים בגאווה. כנסיית הקבר, הקדוש הר ציון ואפילו מלון המלך דוד ומגדל ימק"א שמאחוריו - כולם נצפים מכאן. מנקודת תצפית זו נמשיך למגדל דוד ונצפה במופע אורקולי מרהיב שיוסיף  לנו זווית ייחודית על היסטוריה עתיקת ימים של ירושלים. בתום המופע נצא לשוק מחנה יהודה השוקק של ירושלים שם יהיו לנו  זמן לסיור עצמי בין הברים והמסעדות שבמקום.

בשעה 23:00 ובסיום יום חוויתי נתכנס חזרה ונצא בנסיעה חזרה לנקודות האיסוף הראשונות

ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיול וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form