מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לסין+הונג קונג כולל בייג'ין, טונגלי סוג'ו, שנגחאי, שיאן גווילין ומקאו

כולל:חצי פנסיון + ארוחת צהריים נוספת בסין - טיסות באל על (BSHR )
משך הטיול:
15 ימים 13 לילות

טיול מאורגן לסין הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב בסין * טיסות באל על 8 פעילות בערבים מתוך 13 ערבים בטיול עפ"י תוכנית הטיול כולל:חצי פנסיון + ארוחת צהריים נוספת בסין וארוחות בוקר בלבד במקאו והונג קונג * למעט במקאו והונג-קונג

טיול מאורגן לסין+הונג קונג כולל בייג'ין, טונגלי סוג'ו, שנגחאי, שיאן גווילין ומקאו - הקדמה

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • בייג'ינג: העיר האסורה, ארמון הקיץ ,שדרת הרוחות, החומה הסיני, מקדש השמיים, ארוחת ערב "ברווז פקין" , סיור ריקשות בין סמטאות העיר, ביקור ערב  בשוק האוכל "וואנג פו ג'ין", בילוי ערב מופע קונג פו של שאולין
 • טונגלי עיירת המים: ביקור באחד הבתים העתיקים, שיט בתעלות המים
 • סוז'ו: גן סיני' מוזיאון המשי
 • שנגחאי: טיילת הבאנד,תצפית ממגדל ג'ין מאו , גני יו , בילוי ערב מופע אקרובטי , מוזיאון ההיסטוריה המוניציפלי , לבילוי לילי בשין-טיאן-די
 • שיאן: אתר חיילי הטרה קוטה כולל מופע אורקולי המסגד העתיק ארוחת ערב כיסונים בילוי ערב מופע בסגנון שושלת טאנג.
 • גווילין: טרסות האורז בלונגשאנג, שייט על נהר ה-לי, מערת חליל הסוף, גבעת חדק הפיל , סיור כפרי מרתק רכובים על רכבים חשמליים מקומיים, רכבל אל אחד ההרים, יציאת ערב אל מרכז הקניות הלילי,· מופע על המים ה- impression  
 • גואנגז'ו: בית משפחת צ'ן שוק צ'ינגפינג
 • מקאו : סיור עיר מקדש א-מה
 • הונג קונג: האי הונג קונג - סיור רכבל לפסגת ויקטוריה שייט אמפאן בנמל אברדין

אנו ממליצים ומציעים כי תבדקו המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר - יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף - לכן, מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר - זכרו זאת.

 מידע נוסף על טיול מאורגן לסין

מסלול הטיול לפי ימים

ימים 1- 2 - תל-אביב - בייג'ינגָ

נפגש בנתב"ג לקראת ערב ונצא בטיסת אל על בשעת לילה לבייג'ינג. הנחיתה בבייג'ינג בשעת אחר הצהריים מוקדמת. לאחר הסידורים הפורמאליים בשדה התעופה, נצא אל העיר ונתחיל את הטיול בסיור ריקשות בין סמטאות העיר. נוכל להתרשם מחיי העיר השניה גודלה בסין. פרוש השם בייג'ינג בסינית הוא בירה צפונית. בהמשך ארוחת ערב ...... ולאחריה בערב נצא לצפות על כיכר טיאן-אן-מן ונוכל להתרשם מבייג'ינג בלילה. העברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

יום 3 - בייג'ינג - העיר האסורה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בכיכר טיאן-אן-מן. שער השלום השמימי הינו למעשה השער הקדמי לעיר האסורה ונתפס כמרכז הבירה בייג'ינג. הכיכר נחשבת ליבה של הבירה גם באופן סימבולי למן ימי מאו-טסה-טונג אשר הכריז בה על הקמת הרפובליקה הסינית ב1- באוקטובר 1949. הכיכר נחשבת לכיכר הציבורית הגדולה בעולם. כיום היא ידועה לשמצה בקרב אנשי המערב, בשל מרד הסטודנטים ב- 1989 אשר דוכא קשות בידי השלטונות. ניכנס אל העיר האסורה, הארמון הקיסרי הנקרא כך על שום היותו מעין עיר סגורה לקהל ולמי שלא היה שייך למשפחה הקיסרית. העיר האסורה נבנתה במשך 18 שנים ולפי העדויות עסקו בבניה מאה אלף אומנים ומיליון פועלים. בארמון אוצרות מלכותיים, ארכיטקטורה מעניינת, ואפשר ללמוד פה על האופן בו התנהלו חיי המשפחה הקיסרית. העיר מוקפת חומה שגובהה 10 מטרים וחפיר שרוחבו 52 מטר. מהאדמה שהוציאו מהחפיר יצרו את גבעת הפחם שנועדה להגן מכיוון צפון. מגבעה זו נערוך תצפית על העיר האסורה. נמשיך אל ארמון הקיץ. הארמון שימש זמן רב כגן קיסרי. והורחב במידה ניכרת במאה ה- 18. הקיסרית האלמנה צ'י שי החלה לבנות את הארמון מחדש ב-1888, בכספים שיועדו כביכול להקמת חיל הים המודרני. היא אכן הקימה ספינת שיש הניצבת חסרת תנועה על שפת האגם. נשוט באגם שייט קצר ומהנה. ארוחת ערב ברווז פקין ואחריה נצא לבילוי, מופע קונג פו מסורתי של שאולין.חזרה למלון ללינה.

יום 4 - בייג'ינג - החומה - בייג'ינג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לבקר במקדש השמיים. המקדש שימש במקור לטקסים חגיגיים שבוצעו כאן על ידי בן השמיים (הקיסר), שהתפלל במקום למען אסיף מוצלח, הדרכה משמיים וכפרה על חטאי העם. הוא בנוי כולו לפי עקרונות ה"פנג שוואי" בדיוק מרבי, כאשר לכל צורה, צבע ומספר משמעות קוסמולוגית רבת חשיבות. נמשיך ונצא לסיור בחומה הגדולה, ללא ספק מן האתרים המפורסמים והמרשימים בעולם. בניית החומה החלה לפני 2200 שנה כשסין הייתה מאוחדת תחת שלטון הקיסר צ'ין שיחואנג. מבצע זה הצריך מאות אלפי פועלים, רבים מהם הועסקו בכפייה בעבודת פרך. כמות משוערת של כ- 180 מיליון מטרים מעוקבים של אדמה דחוסה שימשו למילוי החומה המקורית. למעשה לא הצליחה החומה מעולם למלא את התפקיד שיועד לה. עם זאת החומה תפקדה היטב כסוג של דרך עילית ששימשה להעברת אנשים וציוד על פני שטח הררי. אחרי ארוחת הצהריים נמשיך לאזור עמק המלכים, בו קבורים 13 מקיסרי שושלת מינג. נטייל לאורך שדרות הרוחות. לאחר הסיור נשוב לעיר ונצא לאחד השווקים, לחווית הקניות המפורסמת. בדרך חזרה לעיר נחלוף על פני הכפר האולימפי ואצטדיון קן הציפור. העברה למלון. בערב נצא אל שוק האוכל המפורסם של ביג'ינג "וואנג פו ג'ין". העברה למלון ללינה

טיול מאורגן לסין

יום 5 - בייג'ינג – שנגחאי - טונגלי עיירת המים- סוז'ו

העברה לשדה התעופה, וטיסה אל העיר שנגחאי, הממוקמת על שפך נהר היאנגצה, המשך בנסיעה אל העיירה הציורית טונגלי, אחת מערי המים העתיקות והיפות אשר מדרום לנהר היאנגצה. המים הזורמים בתעלות בין סמטאותיה הצרות ובתי העץ העתיקים הבנויים לפי המסורת הסינית, מהווים אטרקציה תיירותית מיוחדת במינה. נמשיך בנסיעה לסוז'ו, ארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לסין

יום 6 – סוז'ו – שנגחאי

הבוקר נסייר בעירה סוז'ו,עליה כתב הנוסע הוונציאני המפורסם מרקו פולו: "בשמים יש את גן עדן ועל ארץ את סוז'ו". נבקר במוזיאון ובמפעל המשי כמו גם באחד מהגנים הסינים המפורסמים בעיירה.נמשיך בנסיעה אל שנגחאי,זו אחת הערים הגדולות ביותר בעולם ומרכזת את עסקי המסחר והתעשייה של סין. לצד העיר המודרנית להדהים נותרו מבנים עתיקים, חלקם שמורים ומתוחזקים יותר וחלקם פחות. נטייל לאורך הבאנד, הטיילת המפורסמת של העיר ונראה את הבניינים הקולוניאליים הישנים. נמשיך לרחוב ננג'ינג – הוא מדרחוב הקניות המפורסם של העיר. מוקד המשיכה העיקרי לתיירים הוא גן יו מלפני 400 שנה. למרות שזהו גן קטן יחסית, הוא מרשים ביופיו תודות לעיצובו המיוחד הכולל ביתנים מקושטים, פגודות וספסלים למנוחה ביינות לאגמי מים קטנים השורצים דגים. מהגן נגיע לרובע הסיני – שהוא למעשה שוק ענק לחפצי אומנות, מזכרות, תכשיטים ועוד. נבקר במוזיאון ההיסטוריה המוניציפלי. נמשיך לארוחת ערב ולאחריה נצא למופע אקרובטיקה מדהים לפי מיטב המסורת הסינית. נחזור למלון ללינה. נמשיך לבילוי לילי בשין-טיאן-דיׁהרובע הצרפתי המפורסם.

טיול מאורגן לסין

יום 7 – שנגחאי - שיאן

לאחר ארוחת הבוקר נטייל לאורך הבאנד, הטיילת המפורסמת של העיר ונראה את הבניינים הקולוניאליים הישנים. נמשיך לרחוב ננג'ינג – הוא מדרחוב הקניות המפורסם של העיר- מוקד המשיכה העיקרי לתיירים,נבקר במוזיאון לאומנות הנקרא "מוזיאון שנגחאי". ואין מקום הולם יותר לסיכום הביקור בשנגחאי מאשר בתצפית מדהימה על העיר וסביבותיה ממרומי בנין ג'ין מאו .בהמשך נצא לארוחת ערב בסגנון BBQ ולאחריה נצא בטיסה אל שיאן. העברה למלון ללינה.

יום 8 – שיאן

לאחר ארוחת הבוקר נטייל בעיר הבירה העתיקה היושבת על תחילתה של דרך המשי. נצא לבקר באחת התגליות המדהימות במאה ה – 20, קיברו של הקיסר צ'ין. ב- 1974 חשפו איכרים שעסקו בחפירת באר במרחק של 1500 מטר ממזרח לקבר, את אחד האתרים הארכיאולוגים הגדולים בעולם. בחשיפת הקבר התת קרקעי, נתגלו אלפי חיילי טרה קוטה בגודל טבעי, ערוכים במבנה קרבי, צבא שלם המוכן ללוות את הקיסר אל חיי הנצח. בקבר ניתן לראות את כלי נשקם ואת שרידי 35 מרכבות העץ שהיו רתומות לסוסים - העשויים גם הם טרה קוטה. לכל דמות תווי פנים והבעה משלה. באתר נצפה גם בסרט פנוראמי מיוחד המתעד את החפירות ומספר על התגליות במקום. נשוב אל העיר לביקור במסגד העתיק. זהו אחד המסגדים הגדולים בסין. מקורו של המסגד הנוכחי כנראה באמצע המאה ה-18. הוא בנוי בסגנון סיני ומשמש עדיין כמקום תפילה פעיל. נבקר בחצר המסגד וברובע המוסלמי של שיאן אשר ברחובותיו הצרים ניצבות שורות שורות של בתים ישנים עשויים לבני טיט. בסופו של יום מעניין נראה את חומות העיר. בארוחת הערב נאכל כיסונים ונמשיך ........ למופע מרהיב של מוסיקה וריקודים בסגנון "שושלת טאנג".

טיול מאורגן לסין

יום 9 – שיאן – גווילין – לונגשאן – גווילין

לאחר ארוחת הבוקר נצא בטיסה לגווילין.בהגעה לשדה התעופה בגווילין נצא ישירות ליום סיור בהרי לונג, שם נפגוש בני מיעוטים בכפרים האוטנטיים, נצפה באורח חייהם, ונסייר בשדות האורז רחבי הידיים. נשוב לארוחת ערב ולאחריה נמשיך ........ לסייר באזור הקניות בעיר אשר החנויות בו פתוחות עד שעות מאוחרות. העברה למלון ללינה בגווילין.

יום 10 - גווילין - יאנגשוו - גווילין

היום נצא לשייט בנהר ה-לי באיזור יאנגשו, עיירה כפרית קטנה השוכנת בין צוקי אבן הגיר היפים אשר התהוו בתהליך של מיליוני שנים. לאורך רצועת הנהר בת 83 הקילומטר, נוכל לראות את הצוקים המפורסמים, שפע שיחי במבוק, דייגים בסירות קטנות, כובסות בנהר, עדרי תאו וכפרים ציוריים. צוקי הגיר המקיפים את העיירה יאנגשוו תלולים וגבוהים ובבואתם המשתקפת במים יוצרת מראה מלא חן. בתום השייט נצא בהמשך פעילות לסיור כפרי מרתק רכובים על רכבים חשמליים מקומיים הסיור יערך כבן שעתיים ובמהלכו ניכנס אל תוככי החיים הכפריים ונתערה עם המקומיים בלמידה על אורח חייהם באזור. לאחר מכן ניכנס לשמורת עץ הבאניון - עץ מיוחד מסוגו ולמקום סיפור אהבה קסום. בסיום היום נחזור לעיירה ונערוך סיור בשוק הססגוני בעל האופי התרמילאי. נאכל ארוחת ערב ונצא לערב של חוויה ....... למופע ה- impression בו מפליאים עשרות רקדנים כשברקע תאורה מושלמת היוצרת קלידוסקופ של צבעים על המים. נשוב למלון בגווילין או נישאר ללון ביאנגשו.

טיול מאורגן לסין

יום 11 - גווילין

לאחר ארוחת הבוקר נחזור לגווילין במידה ולנו ביאנגשו ונבקר במערת הנטיפים חליל הסוף. נהלך בין הזקיפים ונתבונן בנטיפים השונים שדומים לחיות. כל זאת בתאורה ססגונית. נמשיך בסיורנו ונראה את גבעת חדק הפיל – אחד מסימני ההיכר בו מתגאים המקומיים ואת הר דוקסיו. בהמשך נעפיל ברכבל אל אחד ההרים כדי לבצע תצפית פנורמית על האזור כולו - מראה מופלא. ארוחת ערב שלאחריה לינה בגווילין או ביאנגשו.

יום 12 - גווילין - גואנז'ו (קנטון) - מקאו

נצא את גווילין ברכבת המהירה High Speed Train ( 2.45 שעות ) לגואנגז'ו היא קנטון, ונגיע לעיר התוססת שהייתה שער הכניסה של האירופאים במאה ה- 18 לסין, לשם הפצת האופיום כתמורה לרכישת בדי משי ואגרטלי חרסינה עדינים.ביקור בבית אציל סיני ממשפחת צ'אן. נמשיך לשוק צ'ינגפינג. נאכל ארוחת צהריים ונמשיך בנסיעה אל מקאו. העברה למלון.

טיול מאורגן לסין

יום 13 - מקאו - הונג קונג

לאחר ארוחת הבוקר נחל בסיור ונבקר את שרידי כנסיית סנט. פול, מרכז סנאדו ומקדש א-מה. נמשיך בשייט במעבורת אל הונג קונג. עם ההגעה נחל בסיור בעליה ברכבל לתצפית מפסגת ויקטוריה על המפרץ ושני חלקי העיר. המשך לכפר הדייגים אברדין בו נצא לשייט סאמפאן בין סירות דייג שהן ביתם של הדייגים. במפרץ רפולס. העברה למלון ללינה.

יום 14 - הונג קונג

לאחר ארוחת הבוקר יום חופשי בהונג קונג שיאפשר לטייל ולשוטט ברחובות העיר המשמשת שוק אחד גדול בקאולון לאורך רחוב NATHAN ROAD מהרציף ועד שוק בפרחים הירקות הפירות והחיות . הלינה בהונג קונג.

טיול מאורגן לסין

יום 15 - הונג קונג - תל אביב

זמן חופשי על מנת להשלים את חווית הקניות בהונג-קונג לקראת אחר הצהריים המוקדמות בטיסות אל-על העברה אל שדה התעופה לטיסה ארצה.

 
 • בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • אנו ממליצים כי תבדקו המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר - יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף - לכן , מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר - זכרו זאת.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form