מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לסין מקיף כולל החבלים שאנשי, חונאן, גואייז'ו יונאן

5 פעילות בערבים ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול.(BKS)
משך הטיול:
18-19 ימים 16 לילות

טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, 5 פעילות בערבים ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון (מרביתן ארוחות ערב) וארוחת צהריים נוספת = סה"כ 17

טיול מאורגן לסין מקיף כולל החבלים שאנשי, חונאן, גואייז'ו יונאן - הקדמה

טיול זה הינו טיול לעומקה של סין ועובר מחוץ למסלולי הטיולים הרגילים. המסלול הזה הינו ייחודי לחברת פגסוס. הטיול תוכנן במיוחד עבור מטיילים שבעבר ביקרו בסין פעם אחת או יותר ומעוניינים להעמיק את היכרותם עם סין ומעוניינים לראות חלקים אחרים של הארץ הגדולה הזו. כמו כן לאותם המטיילים שאוהבים לשלב מסלולי הליכה במהלך הטיול. הטיול עובר באזורים שהם מן היפים בסין. מסלול הטיול נבנה כך ששולבו בו אתרים היסטוריים, אתרי נוף מרהיבים ובנוסף מקומות שבהם נוכל להכיר חלק נוסף של התרבות הסינית בעת הביקור בכפרי המיעוטים. בחבל שאנשי נלמד על הדת הבודהיסטית. בעיר דאטונג. נראה מערות בודהיסטיות שנחצבו לפני כ 1500 שנה. נטייל בערים עתיקות ששמרו על המראה העתיק שלהן. שיטוט ברחובות הינו מסע אחורה בזמן. בחבל  גואייז'ו נפגוש את  שבטי המיעוטים ונכיר את אורחות החיים שלהם, נראה את התלבושות הססגוניות ואת בתי המגורים שלהם ונהנה ממופע פולקלור. בחבל חונאן נטייל בשמורות טבע מדהימות עם נופים עוצרי נשימה. נטייל בין צוקים המתנשאים לגובה של 400 מטרים ויותר. בין צוקים אלה צולם הסרט המפורסם אוואטאר. בחבל יונאן נראה שתי תופעות טבע מדהימות, יער האבן ו טרסות האורז מהיפות בעולם. כאן נוכל להכיר שבטי מיעוטים נוספים.                                                               

@ כל הזכויות שמורות לפגסוס


מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • בייג'ינג: בילוי ערב: מופע מסיכת הזהב או מופע אקרובטיקה.
 • דאטונג: מערות יונגאנג, מחיצת תשעה הדרקונים, מקדש חואייאן. המקדש התלוי, פגודת העץ יינשיאן
 • פינגיאו: סיור ערב בעיר העתיקה. ביקור בחומת העיר, רחוב מינג צ'ינג העתיק, משרדי הממשל העתיקים, מקדש אלילי העיר
 • דז'אנג-ג'יאג'יה: הר טיאנמאן, דרך 99 הפיתולים, הקניון הגדול וגשר הזכוכית
 • פארק וולין: טיול בין הצוקים
 • פנגחואנג: ביתו של צ'ונג וון, ביתו של סיאון שילינג, שיט על הנהר טואו, סיור ערב בעיר העתיקה
 • חבל גואייז'ו: כפר פאיקה, כפר ג'ידאו, מופע של בני המיעוטים.
 • אנשון: מפלי אנשון, גשר טיינשינג
 • שינג יי: קניון נהר מאלילינג.
 • לואופינג: מפל תשעה הדרקונים 
 • שילין: יער האבן
 • קאייואן: כפר חינוך חקלאי לנוער עירוני
 • שאדיאן: המסגד הגדול
 • יואן יאנג: סיור בטרסות האורז ובכפרי המיעוטים, צפיה בזריחה ובשקיעה מעל טרסות האורז.
 • ג'יאנשויי: מקדש קונפוציוס, גן דז'ו מגדל השער צ'אויאנג, גשר תאומי הדרקון, כפר טושאן
 • קונמינג: הגבעות המערביות, שער הדרקון, שוק, בילוי ערב: מופע של בני המיעוטים. 
 • שנגחאי: מוזיאון לתכנון העיר, טיילת הבונד.

אנו ממליצים ומציעים כי תבדקו המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר - יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף - לכן,מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר - זכרו זאת.

מסלול הטיול לפי ימים

ימים 1-2: תל-אביב – בייג'ינג

נפגש בנתב"ג ונצא בטיסה לבייג'ינג דרך איסטנבול (או יעד אחר באירופה). לאחר הסידורים הפורמאליים בשדה התעופה נצא אל העיר לצפות במופע מסכת הזהב או מופע אקרובטיקה. בהמשך, ארוחת ערב ולאחריה בערב נצא לצפות על כיכר טיאן-אן-מן ונוכל להתרשם מבייג'ינג בלילה (מותנה במיקום המלון). העברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

יום 3: בייג'ינג – דאטונג

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר דאטונג אליה נגיע בשעות הצהריים. העיר דאטונג נמצאת בחבל שאנשי שחלקו הדרומי היה אחד ממרכזי התרבות הקדומים של סין. העיר דאטונג הייתה הבירה של שושלת ו'יי הצפונית באמצע המאה החמישית. בעיר השתמרו כמה מן הרבעים העתיקים המשומרים ביותר בסין. נבקר ב מערות יונגאנג, המערות הבודהיסטיות חצובות בצוקים הדרומיים של הר ו'ודז'וו. המערות מכילות למעלה מ 50,000 פסלים ומשתרעות לאורך כקילומטר אחד. רובן של המערות נחצב במאה החמישית. נראה את מחיצת תשעה הדרקונים, המחיצה נבנתה בתקופת שושלת מינג. במחיצה ניתן לראות תבליט עם תשעה דרקונים. נבקר במקדש חואייאן, שנבנה לראשונה ב – 1140. ארוחת ערב. העברה למלון.

יום 4: דאטונג – פינגיאו

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל בנסיעה לעיר פינגיאו, בדרך נבקר במקדש התלוי שנמצא בהר חאנג. המקדש נבנה לפני למעלה מ – 1,400 שנים, במהלך השנים נבנה מספר פעמים מחדש. בהמשך נבקר בפגודת העץ יינשיאן , ארוחת ערב. בערב נצא לסיור בעיר העתיקה של פינגיאו. חזרה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

יום 5: פינגיאו – שיאן – דז'אנג-ג'יא-ג'יה

פינגיאו הינה עיר נפה במרכז חבל שאנשי בעלת היסטוריה של 2700 שנה. היא אחת מהערים העתיקות השמורות ביותר בעולם. העיר העתיקה של פינגיאו הוכרזה בשנת 1997 על יד אונסקו כאתר מורשת עולמי. נבקר בעיר העתיקה של פינגיאו: נראה את: חומת העיר העתיקה, רחוב מינג-צ'ינג העתיק, משרדי הממשל העתיקים ומקדש אלילי העיר. ניסע ברכבת המהירה לשיאן. ארוחת ערב. העברה לשדה התעופה וטיסה ל דז'אנג-ג'יא-ג'יה. העברה למלון ללינה.

יום 6: דז'אנג-גיא-גיה

דז'אנג-ג'יא-ג'יה יושבת בחבל חונאן. העיר מוקפת בהרים גבהים ובשמורות טבע. לאחרונה נחנך בקניון הגדול של דז'אנג- ג'יא-ג'יה גשר עם ריצפת זכוכית. נתחיל את ביקורנו באזור בהר טיאנמאן (שער השמיים). נעלה להר ברכבל שהינו אחד הארוכים בעולם. ( מרחק של כ 9 ק"מ בנסיעה של 30 דקות). נטייל בהר, נלך על מדרכות הבנויות על קצות הצוקים כשחלקן עם ריצפת זכוכית. נרד למערת השמיים אשר חוצה את ההר ונתנה את השם להר. נרד מההר בדרך מפותלת מאוד הנקראת  "דרך 99 הפיתולים". לאחר הפסקת צהריים ניסע לקניון הגדול של דז'אנג-ג'יא-ג'יה ונראה את גשר הזכוכית. הגשר תוכנן על ידי האדריכל הישראלי דותן. ארוחת ערב. העברה למלון.

טיול מאורגן לסין

יום 7: דז'אנג-גיא-גיה – פארק וולין - דז'אנג גיא-גיה

הבוקר ניסע ל פארק וולין המפורסם בצוקים הגבוהים והמחודדים. בפארק צולם הסרט אוואטאר. נטייל בפארק במשך כל היום בין הצוקים והגיאיות. בתוך הפארק נעבור ממקום למקום ברגל וברכבים של השמורה. בפארק נראה את הצוקים הגבוהים המתנשאים לגובה של יותר מ 400 מטרים. ארוחת ערב. העברה למלון.

טיול מאורגן לסין

יום 8: דז'אנג-גיא-גיה – פנגחואנג

לאחר ארוחת הבוקר ניסע דרומה לעיר פנגחואנג המכונה "עיר הפניקס". העיר ממוקמת בדרום חבל חונאן, נחשבת לאחת הערים היפות והפסטוראליות בסין. העיר הוקמה בשנת 1704 ומאז הצליחה לשמר את מרבית בתיה ורחובותיה העתיקים. נבקר בביתו של הסופר צ'ונג וון שהתפרסם בספרו "עיר הגבול". ובביתו של המלומד והפוליטיקאי סיאון שיליונג שפעל בתקופת שושלת צ'ינג. נצא ל שיט על נהר טואו. ארוחת ערב. לאחריה נצא לסיור בעיר העתיקה של פנגחואנג.

בימים 9 – 10  נבקר ב חבל גואייז'ו באזורים הסמוכים לקאילי בכפרי המיעוטים שבאזור, לכל כפר ייחוד משלו וייעוד שונה בביקורנו. נלמד את ההבדלים בין שבטי המיאו השונים, אשר מהווים את החלק הארי של תושבי חבל גואייז'ו. נראה מראות ונופים מרהיבים, טקסים ומסורות, נכיר ונחווה חוויה בלתי נשכחת.

יום 9: פנגחואנג – קאילי

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את חבל חונאן ונכנס לחבל גואייז'ו. נבקר בכפר פאיקה, זהו כפר המתמחה ביצוא חלילי הלושאן. נמשיך לכפר ג'ידאו של שבט המיאו, נשות שבט זה לובשות חצאיות ארוכות.  כאן נצפה במופע של בני המיעוטים.  ארוחת ערב. העברה למלון.

טיול מאורגן לסין

יום 10: קאילי – גוייאנג 

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בכפרים של שבט המיאו. ארוחת צהריים. ביקור בכפר שיצ'יאו של המיאו.  ניסע לבירת החבל גוייאנג. ארוחת ערב. העברה למלון.

יום 11: גוייאנג – מפלי אנשון – שינג יי

מגוייאנג ניסע למפלי אנשון. נטייל בשמורה ונראה את המפלים הגבוהים והרחבים. מכאן נמשיך לגשר טיינשינג. נמשיך בנסיעה ונכנס  לחבל יונאן. חבל יונאן הוא המגוון בחבלי סין. פני השטח משתנים מאד, מג'ונגלים טרופיים ועד לרמות גבוהות בפאתי טיבט. בחבל גרים כמחצית מהמיעוטים הלאומיים של סין. לפנות ערב נגיע לעיר שינג יי, ארוחת ערב. העברה למלון.

טיול מאורגן לסין

 יום 12: שינג יי - לואופינג – שילין

נתחיל את היום בסיור בקניון של נהר מאלילינג. נרד לתחתית הקניון במעלית. נטייל בקניון בין הנטיפים  שנוצרו במערות החיצוניות ונראה מפלים רבים הנופלים מגובה של
כ 100 מטרים. בתום הסיור נמשיך לעיר לואופינג. כאן נראה את מפל תשעה הדרקונים. מפל רחב ומרשים מאד. נמשיך לנסוע מערבה ונגיע לעיר שילין (יער האבן). ארוחת ערב. העברה למלון.

טיול מאורגן לסין

יום 13: שילין – קאייואן – שאדיאן יואן יאנג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסייר ביער האבן שהוא אוסף מסיבי של עמודי גיר שנבקעו ונשחקו ע"י מי הגשמים וכך עוצבו לצורתם הנוכחית. מאובנים אשר נמצאו במקום מלמדים כי בעבר שכן האזור מתחת לפני הים. על פי האגדה, בני אלמוות ריסקו את ההר והפכוהו למבוך לאוהבים אשר בקשו לעצמם פרטיות. נמשיך בדרכנו דרומה ונגיע לקאייואן. כאן נבקר בכפר לחינוך חקלאי לנוער עירוני שהוקם במהלך מהפכת התרבות באמצע שנות השישים של ה- מאה העשרים. נמשיך לעבר שאדיאן, כאן נראה את המסגד הגדול ביותר ביונאן. מכאן נמשיך לעבר טרסות האורז אשר נמצאות ב יואן יאנג. לאחר ההתארגנות במלון נצא לקראת ערב לחזות בשקיעה מעל לטרסות האורז בלאו חודזוי. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לסין

יום 14: יואן יאנג – טרסות האורז

העיר הישנה יואן יאנג נמצאת בגובה 1570 מטרים ומשמשת כמקום יציאה לאזור טרסות האורז הפזורות על שטח של 2200 קמ"ר. הטרסות באזור עוצבו במשך מאות שנים על ידי התושבים המקומיים בני המיעוט חאני והמיעוט יי שעדיין מתגוררים כאן. הבוקר נקום מוקדם מאד ונצא לצפות בזריחה באזור דואויישו. כאן נבקר בכפר של המיעוט החאני. נמשיך לעבר  שאנגצ'ון לראות את המיעוט יי. מכאן נמשיך לאזור באדה לצפות בטרסות אורז נוספות. נחזור למלון. ארוחת ערב.

יום 15: יואן יאנג – ג'יאנשויי

נעזוב את יואן יאנג וניסע לעיר ג'יאנשויי. העיר העתיקה של ג'יאנשויי עומדת על תילה כ 1200 שנה. העיר משמרת את צביון האדריכלות של השושלות מינג ו צ'ינג.  נבקר במקדש קונפוציוס, אשר נבנה במאה ה- 13. זהו המבנה החשוב בעיר מבחינה תרבותית והיסטורית. זהו המקדש השני בגודלו בסין מבין מקדשי קונפוציוס. נבקר בגן דז'ו שנבנה כגן פרטי של משפחה עמידה בתקופת שושלת צ'ינג. יש כאן קומפלקס של מבנים וחצרות פנימיות הבנויים כמבוך ליצירת אשליית חלל גדול. נראה את מגדל השער צ'אויאנג. משמעות השם "המגדל הפונה לשמש". ארוחת ערב. העברה למלון.

טיול מאורגן לסין - טרסות האורז

יום 16: ג'יאנשויי – קונמינג

הבוקר נבקר ב גשר תאומי הדרקון, הגשר בנוי על 17 קשתות ועובר מעל לאפיקים של שני נחלים שיוצרים צורה של שני דרקונים ומכאן שמו של הגשר. מכאן נמשיך ל כפר טושאן, בעבר היה המקום גן פרטי של משפחת דז'אנג. כיום גר במקום המיעוט האתנייי. מכאן נמשיך בדרכנו לעיר קונמינג בירת חבל יונאן. ארוחת ערב. העברה למלון.

 

יום 17: קונמינג

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בגבעות המערביות של קונמינג. נעלה ברכבל לאחת הפסגות ומשם נרד דרך מקדשים הדאואיסטים הקטנים. נראה את שער הדרקון. בדרכנו למטה נוכל לצפות על הנוף היפה של העיר קונמינג והאגמים הצמודים לעיר. נבקר באחד השווקים. ארוחת ערב  ולאחריה בילוי ערב מופע מרשים של בני המיעוטים. חזרה למלון ללינה.

ימים 18- 19:  קונמינג- שנגחאי – תל אביב

בבוקר מוקדם (בכדי להספיק כמה שיותר זמן טיול בשנגחאי) העברה לשדה התעופה וטיסה לשנגחאי. נבקר במוזיאון לתכנון העיר, נטייל על  טיילת הבונד, באם הזמן יאפשר נמשיך למדרחוב נאנג'ינג. ארוחת ערב. העברה לשדה התעופה לטיסה לארץ דרך איסטנבול (או דרך יעד אחר באירופה).

 
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form