מספר טלפון
03-6374000
כולל: כולל: חצי פנסיון (ZPD)
משך הטיול:
8 לילות – 9 ימים
להורדת התוכנית

טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב (מלבד ימי הטיסות) ללא הוצאות אופציונאליות כולל: חצי פנסיון מספר המשתתפים בטיול יהיה בהתאם להנחיות הבריאות הנוגעות לקורונה.

חזרה

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • זאגרב: סיור עיר כולל שער האבן וכנסיית מרקוס הקדוש
 • לובליאנה: סיור בעיר העתיקה  
 • בלד – בוהין: ביקור בטירת בלד, ביקור הקניון וינטגאר
 • ביקור באגם בוהין: עליה ברכבל להר ווגל (מותנה במזג אויר), ביקור במערת הנטיפים פוסטוינה 
 • חצי האי איסטריה: סיור דרך העיירות פולה ורובני
 • פליטביצה: ביקור בשמורת האגמים
 • ספליט: ביקור בעיר העתיקה, ביקור בארמון דיוקליטיאנוס, בית הכנסת (במידה ופתוח)
 • טרוגיר: סיור עיר
 • דוברובניק: סיור בעיר העתיקה, ביקור במנזר הפרנציסקני, בית המרקחת העתיק, בית הכנסת (במידה ופתוח), 
 • קוטור: ביקור בעיר העתיקה, תצפית על המפרץ של העיר - הפיורד 
 • מונטנגרו: ביקור בערים צטנייה ונייגושי
 • בודבה: סיור בטיילת בעיר הנופש, ביקור במנזר אוסטרוג
 • הימים הם ימי טיול מלאים (מלבד ימי הטיסות) ושימוש באוטובוס מרגע הנחיתה ועד רגע ההמראה

מטיילים יקרים! אנו ממליצים לבדוק את תוכנית הטיול היטב מול תוכניות של מס' חברות מתחרות בהן תגלו אולי שיש ימים חופשיים/חצאי ימים חופשיים/פחות כניסות וביקורים הכלולים בתשלום בפערים שיכולים להגיע לסכומים גבוהים אותם יש סבירות גבוהה שמדריכי החברה האחרת יציעו בתשלום נוסף–לכן מה שאולי נראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר–זכרו זאת !!!

לתשומת לבכם – סך כל הכניסות לאתרים הכלולות במחיר מגיע ל-165$ למטייל/ת!

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: ת"א – לובליאנה  

ניפגש בנתב"ג ונטוס בטיסת אחר הצהריים ישירה של אל ליובליאנה עם ההגעה העברה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 2: לובליאנה - בלד – עלייה ברכבל להר ווגל – קניון וינטגאר - קרנסקה גורה/לובליאנה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל אגם בוהין הממוקם במרכז עמק קרחוני וסביבו הרי האלפים היוליים – לב הטירול הסלובני נעלה ברכבל להר ווגל (מותנה במזג האוויר) לתצפית יפהפיה עם העמק והאגם (עלות הרכבל בסך 20$ כלולה במחיר הטיול ונגיע לבלד. נבקר בטירת בלד מימי הביניים. מן הטירה נערוך תצפית מרשימה על הסביבה הציורית והאגם. נמשיך לביקור וטיול רגלי בקניון וינטגאר, על גשרי העץ מעל הנהר. נמשיך בנסיעה בנופים עוצרי נשימה. נחזור לבירה לובליאנה ועם ההגעה נצא לסיור עיר, (ייתכן כי נבצע את הביקור בלובליאנה ביום אחר בטיול בהתאם לזמנים) בירתה של סלובניה: עיר תיירות אינטימית ומסבירת פנים. נסייר ברובע הישן המקסים, נראה את הגשר המשולש ובית העירייה. העברה למלון באזור לובליאנה לארוחת ערב ולינה באזור.

יום 3: ליובליאנה – מערת הנטיפים פוסטוינה – זאגרב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעולם התת -קרקעי של מערת הנטיפים פוסטוינה. פנינת אזור הקראסט המאופיין בתופעות טבע מיוחדות והביקור בה משלב נסיעה ברכבת. נמשיך לתצפית למבצר פרדיימה הממוקם בנקודה ייחודית, בפתח מערת הנטיפים. בתום הסיור נצא בנסיעה אל זאגרב, בירת קרואטיה הבנויה על נהר הסאווה. עם ההגעה נחל בסיור , נטייל בעיר העליונה בה: כנסיות, קתדראלות והארמון, והעיר התחתונה בה: כיכרות, שדרות רחבות ידיים והגנים. נעבור על פני שער האבן, שריד מהמאה ה–13 וכנסיית מרקוס הקדוש. בסיום הסיור העברה למלון באזור זאגרב לארוחת ערב ולינה.

יום 4: חצי האי איסטריה

היום נצא ליום טיול מקסים בחצי האי איסטריה המשלב אקלים ים תיכוני עם מאפיינים אירופאים. נתחיל בעיר פולה, נראה את האמפיתיאטרון הרומי ששרד 2000 שנה ואת מקדש אוגוסטוס. בדרך נשקיף על איי בריוני - משכנם של קיסרי אוסטריה ושל טיטו ונמשיך לסיור ברוביניי, לביקור בכנסיית אאופמיה הנישאה. העברה למלון באזור רייקה לארוחת  ערב ולינה.

יום 5: שמורת פליטביצה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטייל בשמורת פליטביצה (עלות הכניסה לשמורה בסך 48$ כלולה במחיר הטיול). המשתרעת על פני שטח של כ-195 קילומטרים רבועים וכוללת 16 אגמים יפהפיים המחוברים זה לזה בסדרת מפלים מרהיבים. נטייל בין אגמי השמורה בינות לגשרי העץ והשבילים המתפתלים העוברים גם ביער שבשמורה. לאחר סיום הטיול נמשיך ללינה באזור וארוחת ערב.

יום 6: טרוגיר - ספליט

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בטרוגיר – עיר נמל וקייט על חוף הים האדריאטי 30 ק"מ צפונית מערבית לספליט,  שיושבת על שני איים המחוברים בגשרים ביניהם וליבשה ונחשבת לעיר הוונציאנית היפה ביותר והשמורה ביותר בכל דלמטיה. נמשיך לסיור בספליט, העיר השנייה בגודלה בקרואטיה ואשר צמחה משרידי ארמון הפרישה של הקיסר הרומי - דיוקליטיאנוס. ארמון מיוחד ששרד מתקופה ייחודית ועיר עתיקה מרשימה ותוססת. נטייל בסמטאותיה ונבקר בארמון דיוקליטיאנוס. נמשיך לביקור בבית הכנסת (במידה ופתוח) ובטיילת. העברה למלון באזור לארוחת ערב ולינה.

יום 7: ספליט - דוברובניק – אזור בודבה (מונטנגרו)

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר פנינת הים האדריאטי – דוברובניק. עם ההגעה לדוברובניק נסייר בעיר העתיקה בסמטאות צרות, מזרקות וחצרות, שלל פניני  ארכיטקטורה, ארמונות ומנזרים אשר מכונסים לתחומי החומה העתיקה והיפהפייה מן המאות ה 13-14. נבקר במנזר הפרנציסקני הכולל בתוכו את בית המרקחת הפעיל העתיק באירופה. נמשיך לבית הכנסת ונבקר בו (במידה ופתוח). לאחר סיום הסיור המשך נחצה את הגבול הקרוב למונטנגרו והגעה למלון באזור בודבה ללינה וארוחת ערב.

יום 8: יום טיול במונטנגרו – קוטור – נייגושי – צ'טנייה - פודגוריצה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום מרתק ומיוחד בו נראה חבל ארץ הפראי ונופים מדהימים, מונטנגרו – ארץ "ההרים     השחורים" בה הרים נישאים מעל לערים העתיקות וחופים הנפלאים. ניסע לאורך המפרץ ונגיע לביקור בעיר קוטור בה נשתמרו חומה מימי הביניים, רחובות ציוריים, ארמונות ונציאנים וקתדרלה. נכנס לביקור בעיר העתיקה המקסימה אשר עמדה בגבורה במשך מאות שנים של התקפות מצד ממלכות ואויבים רבים. נעלה לתצפית על המפרץ המדהים ביופיו של קוטור אשר ידוע כפיורד הגדול ביותר בים התיכון. נמשיך בדרך הררית ומפותלת לעבר "נייגושי" - כפר הולדתו של המלך פטר מייסד מונטנגרו המודרנית עם אפשרות לטעום ממאכלים המאפיינים את האזור ודרך בירתה העתיקה של מונטנגרו צ'טינייה, עירו של המלך ניקולס – גיבורה של מונטנגרו. נעבור דרך עיירת הנופש המפורסמת בודבה. הגעה למלון בפודגוריצה לארוחת ערב ולינה.

יום 9: פודגוריצה – מנזר אוסטרוג – טיבאט – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור מנזר אוסטרוג, אתר עליה לרגל הנחשב ביותר במדינות הבלקן. עליה לראש ההר ברכבים מיוחדים עד למרגלות המנזר החצוב בהר והגישה אליו קשה ומחייבת עוד טיפוס במדרגות. תצפית מרהיבה על כל האזור. נמשיך בנסיעה לדוברוניק. באם יתאפשר הזמן ינתן זמן לקניות אחרונות לפני הטיסה חזרה ארצה. אחר הצהריים המאוחרים העברה לשדה התעופה של טיבאט לטיסה ישירה לתל אביב. נחיתה בארץ בשעות הלילה. 

 
הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. 
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form