מספר טלפון
03-6374000

טיול ושייט בים הבלטי באוניית הפאר

כולל: פנסיון מלא בשייט וארוחות בוקר במלונות (STSC)
משך הטיול:
8 לילות 9 ימים

שייט בים הבלטי בקרוז מפואר JEWEL OF THE SEAS מבית ROYAL CARIBBEAN כולל: פנסיון מלא בשייט וארוחות בוקר במלונות

שייט באוניית התענוגות JEWEL OF THE SEAS הקדמה:

בהגיעינו אל האונייה יקבל את פנינו על סיפון האונייה הקפטן בליווי משקה קוקטייל וארוחת גאלה המלווה בתפרטי מיוחד. באונייה נוכל ליהנות מפנסיון מלא, קפה ותה למשכימי קום, פיצה וחטיפים, מזנון של חצות. באונייה ישנם מגוון רחב של מתקנים כמו שלל בריכות שחייה, מיטות שיזוף, חדר כושר, ג'קוזי, מועדון לילה, סאונה. נהנה ממגוון של מופעים חיים, קברט, מועדוני לילה. פעילויות נוספות כמו: חידונים, משחקי חברה, קריוקי, סדנאות ריקוד ועוד...

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול: 

  • שטוקהולם: סיור עיר, הרובע העתיק גמלא סטאן, ארמון המלך, פסל ג'ורג' הקדוש, מוזיאון הואזה
  • טאלין: הכנסיה הלותרנית, בית האופרה, פארק וארמון קדריוג, מבצר טומפאה, כנסיית נייבסקי, רחבת העירייה
  • סנט פטרבורג: סיור בעיר, שדרת נייבסקי, ההרמיטאז', שייט על הנהר
  • הלסינקי: היכל פינלנדיה, בית האופרה, כנסיית טמפליאוקיו, פארק סיבליוס
  • ויסבי: סיור עיר
  • שייט באוניית התענוגות   JEWEL OF THE SEAS

מסלול הטיול לפי ימים:

יום 1: תל אביב – שטוקהולם 27/06 , 18/07 , 26/06

נפגש בשדה התעופה ונצא בטיסה דרך וינה / מינכן אל שטוקהולם, בירת שוודיה והעיר הגדולה בממלכה. עם ההגעה בשעות הערב המאוחרות העברה אל בית המלון ללינה.

יום 2: שטוקהולם – שייט באוניה 28/06 , 19/07, 27/06

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר התוססת בו נראה את אתריה המרכזיים. נסייר בסמטאות העיר העתיקה גמלא סטאן ונראה את ארמון המלך, הקתדרלה, פסלו של ג'ורג' הקדוש. נשוטט בסמטאות היפהפיות. נבקר במוזיאון הואזה המפורסם.  באם יוותר הזמן נשוטט במדרחוב העיר. בתום הסיור, נעבור  אל האונייה לביצוע צ'ק אין. סיורים והביקורים ביום הנ"ל כפופים למועד ההגעה לאוניה. ההפלגה תצא לדרך בשעות אחר הצהריים.

יום 3: הפלגה 29/06 , 20/07, 28/06

היום נבלה באוניית התענוגות להנאתנו. ננוח בינות לנופים המדהימים הסובבים אותנו ונהנה משלל מתחמי הבילוי שיש לאוניה להציע.

ימים 4-5: סנט פטרבורג 30/06-01/07 , 21-22/07, 29-30/06

בשעות הבוקר נעגון בעיר סנט פטרבורג, פנינת הים הבלטי. אחת מהערים הגדולות היושבת לגדות המפרץ הפיני. זוהי העיר השנייה בגודלה ברוסיה ואחת היפות בעולם. אנו נראה את כיכרות העיר והקתדרלות הראשיות. נחצה את השדה הראשית שדרת נייבסקי מהיפות והמפוארות שבעיר. יש הרואים בשדרות אלו כשאנז אליזה של סנט פטרבורג. נהנה מיופייה של העיר ונתרשם מן הארכיטקטורה שבה. נבקר במוזיאון ההרמיטאז' האוצר בחובו יותר מ- 3,000,000 פרטי אמנות מכל הזמנים אשר ערכם לא יסולא בפז. בתום הסיור נערוך שייט קצר על הנהר בו נוכל לראות את העיר מתוכה ובתום הסיור נשוב אל האונייה.

יום 6: הלסינקי 02/07 , 23/07, 01/07

היום בשעות הבוקר נעגון בעיר הלסינקי, בירת פינלנד, בה נמצא מגוון רחב של טבע, יופי, ארכיטקטורה ועוד. נצא לסיור בעיר ובמהלכו נראה את כיכר הסנט, היכל פינלנדיה, בית האופרה, כנסיית טמפליאוקיו אשר נחצבה בסלע גרניט וקירות הסלע שבה הן בגובה של כ5 עד 8 מטרים. מעל לקירות אלו, נקבעו חלונות זכוכית ומעליהם כיפה עשויה מנחושת בגובה מרבי של 13 מטר. נעצור בפארק סיבליוס ונתרשם מהאנדרטה שבנויה מ600 צינורות. באם הזמן יאפשר נמשיך ונסייר במרכז העיר ונשוב אל האוניה.

יום 7: טאלין 03/07 , 24/07, 02/07

היום נעגון בעיר טאלין, לאחר ארוחת הבוקר נגיע אל טאלין, עיר הבית של אסטוניה. עיר יפהפייה שנבנתה בימי הביניים ולא השתנתה כלל. העיר כמו לקוחה מסיפורי אגדות עם מגדלים, חומות ושערים מסתוריים. עם ההגעה נרד אל החוף בטאלין ונערוך סיור פנורמי בעיר שמחוץ לחומות. נראה את הכנסייה הלותרנית, בית האופרה ובתי העץ הסמוכים לעיר העתיקה. נראה את פארק וארמון קדריוג, פארק הנחשב ליפה ביותר בטאלין. בפארק נבנה ארמון הקיץ עבור המלכה קטרינה. נמשיך אל הפרלמנט בעיר העתיקה העליונה – מבצר טומפאה ואת כנסיית נייבסקי. נערוך תצפית על העיר העתיקה – חומותיה שעריה וצריחי הכנסיות המזדקרים. נרד לעיר התחתית שהתנהלה כעיר ימי ביניים טיפוסית עם חומה, שערים, ואבירים ממסדרים טיפוסיים. נמשיך ונבקר ברחבת העירייה הפועלת מזה 600  שנה ושימשה כשוק בימי הביניים. נצפה בכיכר הוצאה להורג ובמרכזה בית העירייה. נראה את בית המרקחת העתיק משם נמשיך דרך המנזר הדומיניקני שבמתחם בעלי המלאכה דרך חומת העיר לשער וירו. בתום הסיור נשוב אל האוניה.

יום 8: ויסבי 04/07 , 25/07, 03/07

בשעות הבוקר נעגון בעיר ויסבי בשבדיה הנמצאת באי השבדי גוטלנד. העיר הנחשבת לאחת מערי הביניים אשר השתמרה בצורה טובה ביותר, והוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נערוך סיור ובו נראה את קתדרלת סן מרי, נראה את שרידי הכנסיות מתקופת ימי הביניים, נשוטט בסמטאות הצרות של העיר. נעלה לתצפית מרהיבה על המפרץ מ"צוקי הוגלינט". בתום הסיור נשוב אל האונייה.

יום 9: שטוקהולם – תל אביב 05/07 , 26/07, 04/07

היום בשעות הבוקר נעגון בעיר שטוקהולם ונפרד מצוות האונייה בהתאם לזמני הטיסה נועבר אל שדה התעופה בטיסה דרך וינה / מינכן חזרה הביתה. 

* בשל שינויים תכופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.

***חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה או בחברת השייט אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה או חברת השייט. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form