מספר טלפון
03-6374000

טיולים מאורגנים לאסיה - אוזבקיסטן, אזרבייג'אן, סרי לנקה, אינדונזיה, פיליפינים ובורמה

  • טיול מאורגן לסרי לנקה
   משך הטיול:
   8 לילות, 10 ימים

   חצי פנסיון לאורך כל הטיול ועוד ארוחת בוקר נוספת (NCC)

   הינדואיזם ובודהיזם בארצם של ראמה וראוונה טיול המיועד לאלו מאיתנו שרוצים לטייל לראות, לחוש ולהבין יותר. סרי לנקה,או בשמה הקודם – ציילון,היא בבחינות רבות אחד ממעוזי הבודהיזם החשובים בעולם.זהו אי טרופי עתיר אתרים וטבע. ערים עתיקות, מבצרים,מקדשים,ושמורות טבע המאפשרות טיולי סאפארי אמיתיים - מהמקומות הבודדים במזרח שבהם עדיין ניתן ליהנות מעולם החי הבראשיתי ללא הפרעה.אי של חופים ציוריים, אוכל נפלא ותושבים מקומיים שלא מפסיקים לחייך !! חצי פנסיון לאורך כל הטיול ועוד ארוחת בוקר נוספת .

  • אוזבקיסטן במסלול מעמיק ומקיף
   משך הטיול:
   11 לילות - 12 ימים

   כולל: חצי פנסיון (TBT)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, ללא הוצאות אופציונאליות עם פעילות בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל:חצי פנסיון+ארוחת ברביקיו נוספת בחיק הטבע

  • טיול מאורגן לאזרבייג'ן
   משך הטיול:
   8 ימים 7 לילות

   בטיול מקיף מלא וגדוש ומיוחד כולל: חצי פנסיון (BGB)

   אזרבייג'ן המשווקת עצמה לתיירים כ"ארץ האש", הינה סבך של סתירות וניגודים. בתפר שבין אירופה לאסיה. מדינה של מדבר מאובק בצל הים הכספי ולרגלי הרי הקווקז. הכנסת האורחים הלבבית ומטעמי המטבח המקומי יעלו חיוך על פני כל מטייל באזרבייג'ן. טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב (מלבד ימי הטיסות), עפ"י תוכנית הטיול.

  • פיליפינים - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   12 לילות 15/14 ימים

   בטיול מקיף מלא וגדוש - כולל חצי פנסיון + 6 ארוחות צהריים (MPB)

   פיליפינים, ארכיפלג הכולל למעלה מ7000 איים במערב האוקיינוס השקט. טיול "פגסוס בראש אחר" אל הפיליפינים מיועדים למטיילים הרוצים לטייל, לראות, לחוש ולהבין יותר . טיול מקיף : תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב כולל חצי פנסיון + 6 ארוחות צהריים

  • פיליפינים
   משך הטיול:
   9 לילות 11-12 ימים

   פיליפינים, ארכיפלג הכולל למעלה מ 7000 איים במערב האוקיינוס השקט כולל חצי פנסיון + 2 ארוחות נוספות .(MBH)

   כולל מפלי פגסאנחאן-טאהאל-טרסות האורז בבנאווי-באטאד-סבו- הונג קונג וטיסת פנים עם שהות באי בוהול טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב (מלבד יום 9 באי בוהול ויום 11 בסבו) בטיול מלא וגדוש

  • טיול מאורגן לפיליפינים
   משך הטיול:
   9 לילות 12/11 ימים

   בטיול מלא וגדוש - כולל חצי פנסיון (MBC)

   כולל מפלי פגסאנחאן-טאהאל-טרסות האורז בבנאווי-באטאד-סבו וטיסת פנים עם שהות באי בוהול טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב בטיול מלא וגדוש 9 לילות 12/11 ימים כולל חצי פנסיון

  • פיליפינים - המיטב
   משך הטיול:
   12-13 ימים 10 לילות

   תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב כולל חצי פנסיון (MBT)

   פיליפינים, ארכיפלג הכולל למעלה מ7000 איים במערב האוקיינוס השקט. המדינה הקסומה- יער גשם טרופי הנושק לחופים מרהיבים, הרי געש, תרבות אסייתית ייחודית וכה שונה משאר מדינות אסיה, כמו גם הרים נישאים בהם אוכלוסיה ילידית. תושביה מסבירי הפנים יהפכו כל טיול בפיליפינים לחוויה בלתי נשכחת. כולל חצי פנסיון. It's more fun in the Philippines

  • סיביר ומונגוליה - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   13 ימים 11 לילות

   כולל: פנסיון מלא (IUM)

   מה אומר לך השם סיביר? קור, גלות, גולאג, טטרים, מחנות, עבודת פרך, זה הנוף שרואים במרתפי ה-KGB? מה דעתך על מים, תרבות קלאסית, עמים ותרבויות, ימת המים הגדולה בעולם, אקולוגיה, יערות, מקדשים בודהיסטים, שמאניזם, נוף בתולי ולא נגוע? בטיול זה ננסה לחדור ולהעמיק במיוחד והמאפיין את סיביר. ונמשיך אל מונגוליה, ארץ אקזוטית, פראית, הנוודים הפכו לאימפריה הגדולה בתולדות האנושות. נבקר באולאן באטאר הבירה המונגולית ונצא אל הערבות לטעום מחיי הנוודים המונגולים.

  • קירגיזסטן - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   7 לילות – 9 ימים

   אל מחוזות הנוודים ומוצאות השבטים התורכיים רכס טיאן שאן-ההרים השמיימים במסלול ייחודי (BCA)

   הטיול יתבצע בקבוצות של עד 26 מטיילים לכל היותר טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, כולל: חצי פנסיון

  • אינדונזיה מסע לארכיפלג מופלא, ג'אווה,סולאווסי, קומודו ובאלי
   משך הטיול:
   14 לילות 16/17 ימים

   ג'אווה,סולאווסי ובאלי, כולל חצי פנסיון באינדונזיה (SOB)

   אינדונזיה, מדינה מגוונת בצורה יוצאת דופן, הן בנופיה והן באוכלוסייתה ותרבותה שלא לשווא טבעה את המוטו הלאומי כ"אחדות המגוון". התרבות האינדונזית ממשיכה גם היום לסקרן אנתרופולוגים המנסים לפענח את סוד קסמה.

  • בורמה - מיאנמר - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   14 ימים 11 לילות

   כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול. (BYN)

   בורמה - למרבית הישראלים מדובר על זיכרונות של דרך ממלחמת העצמאות. לאחרים זה המקום בו פעל אורד וינגייט במלחמת העולם הII. יש כאלה הרואים בה יעד טיול שטרם נשטף על ידי המוני תיירים המחפשים קניות ובילויים. טבע בתולי וראשוני במקומות שההשפעות המערביות טרם הגיעו אליהם - מקומיים מסבירי פנים ונחמדים הופכים את הטיול במדינה זאת לחוויה שונה ומיוחדת. כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול.

  • סין ומיאנמאר בתקופת פסטיבל מונאו ג'ינגפו - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   20-21 ימים 18 לילות

   כולל השתתפות בפסטיבל MUNAO של שבט המיעוט ה JINGPO בדרום יונאן (KMY)

   כולל: חצי פנסיון במיאנמר ופנסיון מלא ביונאן בבנגקוק BB כולל השתתפות בפסטיבל MUNAO של שבט המיעוט ה JINGPO בדרום יונאן

  • מונגוליה- ארץ הנוודים - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   16 ימים 14 לילות

   מסע בארץ השמים הכחולים (MNM)

   לפני שנים רבות, פגש זאב כחול את האיילה החומה בערבה הגדולה למרגלות הרי האלטאי. הוא חיזר אחריה בנמרצות, עד שנענתה לו – מהמפגש נולד המונגולי הראשון. טיול זה מציע מפגש בלתי אמצעי עם הטבע ועם אוכלוסיית הנוודים ואיננו טיול רגיל. מונגוליה היא מהיעדים האחרונים שנותרו למחפשי הרפתקאות. פנסיון מלא לאורך כל הטיול !!!


בחרו מדינה באסיה אליה אתם מעוניינים לצאת לטיול מאורגן

טיולים מאורגנים לגיאורגיה טיולים מאורגנים לארמניה טיולים מאורגנים לויאטנם טיולים מאורגנים לקמבודיה טיולים מאורגנים ליפן טיולים מאורגנים לסין טיולים מאורגנים להודו טיולים מאורגנים לנפאל טיולים מאורגנים לתאילנד
גיאורגיה ארמניה ויאטנם קמבודיה יפן סין הודו נפאל
 • תאילנד

פגסוס טיולים מאורגנים מציעה מגוון רחב של טיולים מאורגנים לאסיה


בשנות ה-90 פגסוס התחילה בתכנון ובביצוע של טיולים מאורגנים לסין, במרוצת השנים היו מספר מסלולים אשר חלקם היו של 23 ימים חלקם 30 יום ועוד רבים. אתם הלקוחות לימדתם אותנו יחד עם הספקים את מאוויכם ורצונותיכם ותודות לאלפי לקוחות שנסעו עימנו לסין , למדנו ליצור מסלול מושלם עבורכם אשר אינו ארוך דיו ומעיק ואינו קצר מדי וגורם לכם להרגיש החמצה. הטיול המקיף שלנו לסין כולל את חבל סצ'ואן ויונאן יחד עם אזור "השנגרילה" ופותח לכם צוהר לתרבות הסינית העתיקה יחד עם התמורות שחלו בסין במרוצת המאות. כך גם בטיולים ליפן יצרנו מסלול שמחירו טוב ביחס לתכניו העשירים והאיכותיים.

במרוצת השנים פגסוס הרחיבה את היריעה והמשיכה לעשות כן בכל היבשת אדירת המימדים, אנו מגיעים לאזורים חדשים שהמטיילים הישראלים עדיין לא ביקרו שם בהמוניהם. במסגרת מחלקת בראש אחר אנו יוצאים לאזור סיביר וימת בייקל, מארגנים טיול מאורגן למונגוליה, לאינדונזיה ולסרי לנקה (שהפכה ליעד מועדף על התייר הישראלי), טיולים מאורגנים להודו ולאזוריה המרתקים דרום הודו (המשולש), צפון הודו הכולל את נפאל, וטיול להודו וחבל רג'סטן הכולל את מומבי.

פגסוס מציעה כמו כן טיולים מאורגנים לאוזבקיסטאן וטיול מאורגן לגאורגיה - טיול לאזורים שאינם מפותחים תיירותית דיים אך מרתקים מבחינה גאוגרפית ותרבותית. טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה - טיול למדינות קסומות - והמילה אינה חזקה מספיק כדי לבטא את קסמן.

 

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form