מספר טלפון
03-6374000

טיולים מאורגנים לחו"ל עם פגסוס ישראל


טיולים מאורגנים לחו"ל עם פגסוס

לתכנן טיול מאורגן לחו"ל זה אומר דבר אחד: פגסוס.

חברת פגסוס מפעילה מזה שנים עשרות סוגים של טיולים מאורגנים למקומות אקזוטיים, מרגשים ומרתקים בכל רחבי העולם. הטיולים מיועדים למשפחות, לקבוצת חברים, לפנסיונרים ואף לחבורות של עשרות אנשים – והכל במטרה אחת: לגרום לכם הנאה שלמה ומלאה מהטיול שתמיד חלמתם לעשות.

אנו מתייחסים אל המוצר המסופק אליכם, לקוחותינו, כאל מוצר מדף אשר עובר בכל רגע נתון בדיקות איכות קפדניות, במטרה לשפר ולשדרג את חווית הטיול ללא הפסקה. בפגסוס פועלות כמה וכמה מחלקות, אשר משלבות כוחות יחד בסינרגיה מושלמת ויוצרות עבורכם מוצר מגובש ומשובח, אשר לפי אמונתנו מוגש אליכם ברמה הגבוהה ביותר.

מעת לעת אנו מרעננים ומשנים את אופי המוצר ומנסים להתאים אותו עוד יותר לדרישות המטיילים. הכלי שמסייע לנו לעמוד במשימה המורכבת הזו הוא הניסיון הרב שאנו צוברים מידי שנה, לצד חוות דעתם של אנשי המקצוע שעובדים איתנו, אך מעל לכל אלו חוֹות הדעת שאנו מקבלים מכם, לקוחותינו, לאחר כל טיול מאורגן בחו"ל שיוצא ממשרדינו.

לכן, חשוב לנו מאוד המשוב שלכם בסיום כל חוויה כזו. אנו מקפידים על בחינה מדוקדקת של כל הערה או הארה מצד לקוחותינו, משתדלים ליצור קשר ישיר עם המטיילים לאחר סיום ההרפתקה שעברו ומוכנים לשמוע כל תגובה שתופנה אלינו. רק כך נוכל להמשיך להשתפר ולהציע לכם מוצר שיספק את התמורה הטובה ביותר.

המטרה העיקרית שלנו היא לחשוף אתכם בפני עולם חדש מלא בהפתעות, פינות חמד מרהיבות, תרבויות חדשות ונופים עוצרי נשימה, לצד ערך מוסף ייחודי לנו. כל אלו יספקו לכם הנאה בלתי פוסקת בכל אחד מימי הטיול.

ידוע לכל כי טיול מאורגן לחו"ל הוא דבר מורכב, אשר תלוי ומושפע משינויים התלויים בזמן, במקום או בגורמים חיצוניים אחרים שעלולים להתרחש בו בכל רגע נתון. לכן, אנו נמצאים בכל עת עם היד על הדופק ויודעים כי התכנון והאופרציה של הטיול הם אלו המייצרים את החוויה לה תתוודעו במהלך טיול עם פגסוס.

פגסוס מפעילה שלל טיולים מאורגנים לחו"ל:

הניסיון רחב ההיקף אותו צברנו במהלך שנות פעילותנו כחברה אשר עוסקת אך ורק בטיולים מאורגנים, גרם לנו להבין כי אחד הדברים החשובים ביותר הוא תהליך ההכנה לקראת הטיול. המדיניות שלנו היא שקיפות מלאה בפני המטייל והצגת הפרטים מראש, ללא יוצא מן הכלל, עוד לפני הזמנת הטיול בו אתם מתעניינים.

למיטב ידיעתנו, מדיניות זו גרמה לשינוי מהותי בשוק והציבה בראש סדר העדיפויות את האינטרס הטהור של הלקוח: חשיפת המידע מראש ולא בדיעבד.

החלום שלנו – וזו אינה קלישאה – הוא לספק לכם את הטיול האולטימטיבי. כל טיול מאורגן לחו"ל שיוצא ממשרדנו מגובש על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, מתוך שאיפה לספק לכם חוויה מושלמת, מופלאה ועשירה בריגושים.

אנו מחכים לראותכם גם בטיולים הבאים שלנו ומקווים כי טעימה מטיולי החברה תגרום לכם להמשיך לטייל עמנו. כך נדע שהצלחנו לעמוד בכל היעדים.

צוות פגסוס

  

 

טיול מאורגן לחול עם פגסוס

 

@ כל הזכויות שמורות לפגסוס תיירות ונסיעות בע"מ

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form