מספר טלפון
03-6374000
  • טיול מאורגן לאיחוד האמירויות - טיול מקיף
   משך הטיול:
   7 לילות – 8 ימים

   טיול לדובאי, אבו דאבי, את אל עין, פוג'רייה, ג'בל חפיט ואמירות שרג'ה (UAE)

   טיול מקיף באיחוד האמירויות הכולל: טיסות ישירות, תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב עפ"י תוכנית הטיול ואוטובוס צמוד מהיום הראשון וליום האחרון - חצי פנסיון, 4 פעילויות בערבים, ספארי רכבי שטח 4X4, שייט בסירת ד'או מסורתית, גלגל הענק עין דובאי, ביקור במתחם הסקי המפואר (Ski Dubai),ביקור במוזיאון הלובר, ועוד.

  • איחוד האמירויות בטיול קלאסי
   משך הטיול:
   6 לילות – 7 ימים

   טיול לדובאי ואבו דאבי - נסיכויות המפרץ הפרסי ( ABD )

   טיול מיוחד וגדוש בדובאי ואבו דאבי הכולל: טיסות ישירות, תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב עפ"י תוכנית הטיול ואוטובוס צמוד מהיום הראשון וליום האחרון - כולל: חצי פנסיון, 4 פעילויות בערבים, ביקור באקווריום, בגן החיות התת ימי, ביקור בגן הפרחים הגדול בעולם, ביקור במוזיאון העתיד וביקור במוזיאון האינטראקטיבי, גלגל הענק עין דובאי, שייט בסירת ד'או מסורתית, מופע אקרובטיקה במים ובאוויר בלה פרלה,כניסה למתחם הסקי המפואר (Ski Dubai), ספארי רכבי שטח 4X4 ועוד.

  • סלאם דובאי ואבו דאבי
   משך הטיול:
   4 לילות – 5 ימים

   טיול לדובאי ואבו דאבי - נסיכויות המפרץ הפרסי ( DUB )

   טיול מיוחד וגדוש בדובאי ואבו דאבי הכולל: טיסות ישירות, תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב עפ"י תוכנית הטיול ואוטובוס צמוד מהיום הראשון וליום האחרון - חצי פנסיון, ובילויי ערב וספארי שטח בדיונות

  • טיול מאורגן לדובאי ואבו-דאבי למשפחות
   משך הטיול:
   6 לילות - 7 ימים

   דובאי עם אבו דאבי גן עדן לילדים (ABFׂ)

   טיול למשפחות לדובאי ואבו דאבי עם חברת פגסוס יהיה טיול בלתי נשכח! הטיול חולש על איזורים המהווים אתרים ייחודים בעלי תכנים מרתקים ואתרים שמשאירים חוויות וזכרונות מגוונים היכנסו עכשיו!

  • חבילת פעילות-בילוי טיול-ונופש במלון אטלנטיס היוקרתי בדובאי (ATLSׂ)
   משך הטיול:
   4 לילות, 5 ימים

   חבילת פעילות-בילוי טיול-ונופש במלון אטלנטיס היוקרתי בדובאי (ATLSׂ)

   הצעה יחודית ואטרקטיבית טיול משפחות פרימיום חבילת פעילות-בילוי טיול-ונופש במלון אטלנטיס היוקרתי מותאם גם למשפחות וגם לזוגות - תוכנית מידי יום ביומו כולל: חצי פנסיון


פגסוס טיולים מאורגנים מציעה מגוון רחב של טיולים מאורגנים לאיחוד האמירויות 

"העתיד שייך לאלה שיכולים לדמיין, לעצב ולבצע אותו. זה לא משהו שאתה מחכה לו, אלא אתה יוצר"

בשנת 2012 פרסם שיח' מוחמד בן ראשיד אל מכתום, אמיר דובאי, ראש ממשלת איחוד האמירויות הערביות וסגן הנשיא ספר, שבו תאר את חזונו להפוך את המדינה למרכז עולמי של מצוינות ויצירתיות. מאז ייסודה, האידיאולוגיה העומדת מאחוריה היא לבסס את המורשת המקומית, להדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה הבינלאומי, לסייע בתרומה לקדמה העולמית ולהפיץ ערכים של הרמוניה ודו קיום. יריד אקספו, התערוכה העולמית שאמורה להיפתח בסוף שנת 2020, תואמת את המחויבות של המדינה לבנות עתיד בהיר יותר, ולפעול בסולידריות עם מדינות וקהילות ברחבי העולם.

כל זה צמח מהחולות תוך פחות מחמישים שנה. עד אז, נמנמו נסיכויות המפרץ הפרסי במרחבי המדבריות של חצי האי ערב ותושביהם התפרנסו בעיקר מדיג ושליית פנינים. בשנות השישים התגלה באזור הנפט אשר הפך את איחוד האמירויות לאחת מעשר הארצות העשירות בעולם. החיים השתנו לחלוטין והיום הם שם נרדף לשאפתנות אליהם נושא העולם עיניים משתאות. האדריכלות המפוארת, האיים המלאכותיים, מרכזי האמנות והמסחר, כל אלה מגלמים מודרניות וחדשנות לצד תרבות ומסורת ארוכת ימים.

בין טיול מאורגן לדובאי, העיר הגדולה ואבו דאבי עיר הבירה, שתי הנסיכויות הבולטות והעשירות בפדרציה של שבע אמירויות, נכיר את המבנים המרהיבים שבנו מיטב האדריכלים בעולם, נעמוד על המסרים שמייצגים מבנים אלו, על הכלכלה הפורחת בקניוני הענק ועל מרכזי האמנות והתרבות העצומים. נבקר באתרים שיספקו הצצה להיסטוריה החברתית של האמירויות טרום עידן הנפט ונבקר גם בנאות מדבר אקזוטיים, שם נעמוד על הגאוגרפיה המדברית המיוחדת והקיום האנושי שבה.

המסגרת של דובאי

מסגד שייח' זיאד - אבו דאבי   


ומה משמעות כל זה מבחינתו של התייר המבקר באיחוד האמירויות? שהוא עומד לחוות את אחת מהחוויות המגוונות והמדהימות ביותר שיעבור בחייו. איחוד האמיריות ומדינות המפרץ הפרסי הן מקבץ בלתי נגמר של תרבויות, מנהגים, אנשים, סגנונות חיים, מאכלים, נופים, אטרקציות וסגנונות בנייה שלעיתים נדמה כי המכנה המשותף שלהם הוא רק גבולות האמיריות.

בהתאם לכך, נפלאות איחוד האמירויות מתגלים לאט לאט, אזור אחר אזור, שכבה אחר שכבה.

עד לפני 60 שנים נחשבה כלכלת האמירויות לכלכלה נחשלת, דלת אמצעים ומשאבים, והתבססה בעיקר על פעילות ימית כמו דייג, בניית סירות וסחר ימי. אולם מאז גילוי הנפט בשטחה בתחילת שנות ה-60 חלה מהפכה כלכלית, המאפשרת מאז רמת חיים מן הגבוהות בעולם.

חברת פגסוס מפעילה כבר שנים טיולים מאורגנים למגוון יעדים בעולם. וכיום, היא מציעה לתייר הישראלי שלוש תכניות טיול שונות ברחבי האמירויות, אשר כל אחת מהן תחשוף בפני המטייל רובד מסוים, פיסה אחת מתוך הפסיפס העצום המרכיב את המדינה המרתקת הזו.

מספר דברים שחשוב לזכור לפני כל טיול מאורגן לאיחוד האמירויות:

 • איחוד האמירויות היא מדינה מוסלמית ולא משנה כמה מודרנית המדינה, יש לציית לחוקיה. 

 • מול חופי העיר דובאי הקימו איים מלאכותיים - איי התמרים שהם שלושה איים מלאכותיים שהוקמו בשנת 2001 כדי להגדיל את אורך החוף וצורתם היא כשל עצי תמר; ואיי העולם - אוסף של 300 איים מלאכותיים שקווי המתאר שלהם מדמים את מפת העולם.
 • דובאי ואבו דאבי הן מודרניות ומתירניות יחסית, בשאר 5 האמירויות חלים חוקי השריעה וקוד הלבוש המחמיר.

 • חשוב לזכור כי אזרחי האמירויות הינם מיעוט ביחס לאוכלוסייה המורכבת ברובה מעובדים זרים, רובם לא פגשו אי-פעם ישראלים או יהודים. לפיכך, דפוסי התנהגות המקובלים בישראל, בהחלט אינם מקובלים באיחוד האמירויות.

 • תושבי האמירויות אינם צועקים או משוחחים בקול רם בטלפון הנייד ברחוב. התנהגות זו נחשבת כזלזול!

 • אזרחי האמירויות חיים בהתאם לקוד לבוש הנהוג במשך מאות שנים, המתאפיין בצניעותו. האזרחים מתגאים בנראות שלהם, ומתלבשים בקפידה לכל מקום שהם הולכים אליו.

 • המוניות בדובאי הן ממשלתיות והתעריף קבוע לכולן. אל תנסו להתווכח על מחיר המונית, קיימת חובה להפעיל מונה והמונה אמין, המוניות ומתחלקות לשני סוגים: אקונומי ופרימיום.

 • אין להעליב או לצאת כנגד דת האסלאם או לדבר רעה על מי ממשפחות המלוכה. הדבר נחשב עבירה.

 • חוויית השופינג באיחוד האמירויות, בעיקר בדובאי ובאבו דאבי, היא לחלוטין מדהימה. החנויות הן לרוב יקרות מאוד, כשרוב הפריטים מוצגים ללא תגיות מחיר. רוב המבקרים המקומיים נכנסים לחנות ורוכשים פריטים מבלי לשאול מהו המחיר...אז אל תנסו להתמקח בקניונים כיוון שזה נחשב עלבון...


                                                                                                                  
Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form