instagram facebook
מספר טלפון
03-6374000

מאיר גולד

ניסיון מקצועי:
משנת 2011
מדינות:
אוגנדה, איסלנד, קוריאה

קצת עליי - תולדות חיים

2_3 יליד מושבת הבילויים גדרה.נשוי ואב לשלושה.
2_3 
שירות צבאי בחיל-האוויר
2_3 התגוררתי, עבדתי וטיילתי בסין (ובמזרח הרחוק). תוך כך יצא לי להתחכך בתרבות, בפולקלור, במנהגים ובמסורת הסינית.
2_3 מכיר היטב את תרבויות המזרח, ההסטוריה , הפילוסיפיה וחיי היום יום.
2_3 דובר שפות: עברית, אנגלית, סינית 

המוטו שלי

"אוהב את המקומות בהם מבקר ומעביר אהבה זו למטיילים. לחבר בן אנשים ותרבויות."

נסיון מקצועי והכשרה

2_3 תואר ראשון מנהל עסקים
2_3 הנדסאי מכונות
2_3 קורס מדריכי קבוצות בחו"ל
2_3 קורסי שיטות הדרכה
2_3 קורס חונך אוכלוסיות מיוחדות
 

מאיר גולד מאיר גולד

מדינות בהן אני מדריך טיולים מאורגנים

אסיה -  דרום קוריאה, סין, תאילנד

אירופה- איסלנד. 

אפריקה- אוגנדה

 

מדוע אני אוהב להדריך טיולים בדרום קוריאה

הרבה "קווים מקבילים" בין קוריאה הדרומית וישראל. מדינה שעברה מלחמות, כיבושים, דיכוי ונסיון למחוק את התרבות המקומית. אך למרות כל הקשיים השתקמה והפכה לאחת המדינות המובילות בעולם בתחומים שונים. אנשים חמים ומקסימים, אוהבי ישראל ומעריצי היהדות, עד כדי כך מעריצים שכמעט בכל בית נמצא ספר גמרא. תרבות מיוחדת שאסור להחמיץ !!

 2_3 לכל הטיולים המאורגנים לקוריאה

 

מדוע אני אוהב להדריך טיולים באוגנדה

שואלים למה (לא) אוגנדה ?
אני אוהב להדריך באוגנדה מכיוון שהיא מציעה חוויה עשירה וייחודית שלא תמצאו בשום מקום אחר בעולם.
המדינה ברוכה בנופים עוצרי נשימה, יערות גשם, מפלי מים מרהיבים, הרים מרשימים ואגמים נרחבים. ובשל כך אוגנדה מכונה "הפנינה של אפריקה". אוגנדה מציעה גם חוויות טבע יוצאות דופן, כולל ספארי בפארקים הלאומיים שלה, שם אפשר לצפות גם בגורילות ההרים הנדירות בסביבתם הטבעית, עושר ומגוון של החי והצומח,
אבל מה שבאמת מעניק לי תחושת סיפוק והנאה בתור מדריך, הוא האופן שבו אני יכול לחלוק את התרבות העשירה והמגוונת של האוכלוסיה המקומית, לשתף את תרבותם, מסורותיהם ואורח חייהם. האוכלוסייה המקומית מאופיינת בגיוון רב, עם מעל 40 שבטים שונים, כל אחד עם שפתו, מנהגיו ותרבותו הייחודית. כולל שבט של ילידים יהודים מקיימי מצוות - אבאיודאיה, כל אלו מעניקים עושר תרבותי ולמידה רבה לכל מי שבא לחקור את המדינה.

 2_3 לכל הטיולים המאורגנים לאוגנדה

 

מדוע אני אוהב להדריך טיולים באיסלנד

בראש ובראשונה, האנשים הנפלאים שחיים כאן, במרוצת הזמן רכשתי לי כאן חברים שהם נצר לוויקינגים שהגיעו לאי לפני מאות שנים, וממשיכים מסורת ומנהגים של אבותיהם הקדמוניים, מבטיח לחבר אתכם לצד הזה של איסלנד.
הגאולוגיה והגאוגרפיה שמשתנה כל יום וכל דקה בו בזמן שאנו מהלכים על פני האי, יסודות של חומרים כימיים שמרכיבים את עולמנו עולים ממעבה האדמה וצובעים את הקרקע בגוונים שונים, ניגודים של הרי געש, מאגמה, לבה וקיטור שפורץ מבטן האדמה. ומולם קרחונים, שלג, מפלים קפואים ואגמים. והם משולבים זה בזה ומסתדרים זה עם זה בהרמוניה מדהימה. נופי בראשית זה כאן - נראה ונחווה את התופעות.
בעלי חיים ייחודיים. הסוס האיסלנדי, כבשים ועיזים, אייל הצפון, השועל הארקטי ועוד שמסתובבים בחופשיות במרחבים האין סופיים. הפאפין (תוכי ים) הוא העוף שמייצג את איסלנד ובעלי כנף רבים נוספים. ליוויתנים, דולפינים ועולם הים המגוון. והכל במרחק נגיעה - אבל נכבד את הטבע ולא ניגע, לצלם מותר ואנחנו נצלם בלי סוף.

 2_3 לכל הטיולים המאורגנים לאיסלנד

 

מדוע אני אוהב להדריך טיולים בסין

החיבור לסין הוא בנימי נפשי, מכיר את המינהגים והתרבויות הרבות הקיימות בסין. עשרות מיעוטים שונים ומיוחדים, הסטוריה עתיקה בת יותר מ 4,000 שנים מול קידמה מהמובילות בעולם.
אוהב מאוד לטייל לכפרים הנידחים והבלתי מפותחים, להתחכך באוכלוסיה המקומית. מהמפגש עם חיי היום יום, המינהגים המקומיים, שווקים ססגוניים, פסטיבלים צבעוניים, מאכלים מסורתיים וטבע בתפארתו.
סין היא מדינה עצומה בקנה מידה בלתי נתפס הנמצאת במרדף בלתי פוסק להיות מובילה בעולם בכל תחום. רק לאחר ביקור במדינה הזו אפשר להתחיל להבין את העוצמה של המעצמה.

 2_3 לכל הטיולים המאורגנים בסין

המלצות מטיילים

כמות ההמלצות הן אינן מדד לטיבו של מדריך אלא איכותן. שימו לב שכל מדריך בין אם הוא מדריך בתחילת דרכו או בין אם מדריך של 20 שנה, הוא מדריך איכותי, בהתאם למטענו האישי וכמובן לזיהוי שלו עם עקרונות פגסוס עליהם אנו שוקדים, מלווים ומכווינים כל מדריך המוציא טיול בפגסוס.

המלצות מטיילים מהעבר הן כלי חשוב למטייל, אך היותר חשוב הוא יכולתה של פגסוס להכווין את מדריכיה בין אם מנוסים יותר או בין אם מלאי אנרגיות יותר וכו'...

בפגסוס כל מדריך היוצא לטיול בהתיחסותו הוא כאילו ומדריך את טיולו הראשון!

מכתבי תודה

ברצוני להביע הערכתי למדריך מאיר גולד, לשבח, להלל ולפאר את מאיר באדיבותו בהדרכה המעולה והידע הקסום שהעביר לקבוצה אין מילים בפי להודות על החוויות המדהימות שחווינו לאורך הטיול.
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  10/09/2019
תודה על מסירות ואכפתיות שגילית במהלך כל הטיול, על העזרה ותשומת הלב לפרטים הקטנים, על נועם הליכותיך והחיוך שלא מש מפיך! תודה על טיול מהנה ומלא בתוכן! אתה מדריך איכותי, מקצועי!
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  10/09/2019
תודה על החוויה המיוחדת שהענקת לנו בטיול לקוריאה, על המקצועיות והאדיבות שלך, האווירה הנינוחה שהשרית, הדאגה האישית, האכפתיות והמסירות שלך! נהנינו מאוד בחברתך!
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  16/04/2019
אדם בעל ידע רחב ועשיר במגוון גדול מאוד של נושאים הקשורים ישירות לטיול ובכלל. יחסו לכל אחד מהמטיילים ולכולם יחד תרמו רבות לאווירה נעימה, נינוחה וטובה בטיול! בעל כושר ארגון מעולה! תודה לחברת פגסוס על תכנון טיול נפלא!
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  16/04/2019
הארת את דרכנו בקוריאה בין נבכי העבר והווה ברוחך הטובה, בסבלנות, בחיוך מאיר ובמענה לכל שאלה ובעיה. על ההסברים הברורים וההדרכה במידה המדויקת!
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  16/04/2019
i was very impressed bt your genuine concern for my comfort and your very high level of integrity
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  16/04/2019
ברצוני להודות לך עוד פעם על תרומתך המכרעת להצלחת הטיול! תשומת לבך לכל משתתף ודאגתך לכלל הקבוצה גרמו לתחושת בטחון! האתרים שהוספת מחוץ לתכנית היו מהנים ביותר.
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  16/04/2019
תודה לך על ידע והדרכה מעולה, על סבלנות אין סופית, על חיוך, דאגה ורצון טוב. תודה לך על חשיבה יצירתית, על אכפתיות, רגישות והבנו!
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  16/04/2019
תודה על הנועם, על השלווה, על הסבלנות, על ההקשבה לכולנו, תודה על המקצועיות, על הארגון. כל בקשה זכתה לתגובה עם חיוך.
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  20/09/2018
ברצוני לציין את הנועם בו התנהל הטיול. את הניהול המקצועי במהלך כל הטיול. מאיר בחור שיודע להכיל כל אחד בנפרד ואת כולם ביחד.
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  20/09/2018
כבר בפגישתנו הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם אדם אנושי וקשוב. ככל שחלפו הימים וחווינו חוויות עוצמתיות בהדרכתך הבנו שעומד מולנו אדם אמין. המדינה העוצמתית הזאת השאירה עלינו רושם עז בזכותך.
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  20/09/2018
בעזרת מאיר בקרתי באתרים שאליהם לא הייתי מגיעה לבד, טפסתי על הרים ומדרגות שלא ידעתי שאני מסוגלת לטפס, טעמתי מאכלים שלא הייתי מעיזה לטעום ולמדתי להכיר ולהעריך תרבות אחרת..
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  20/09/2018
ברצוני להודות לך עבור הטיול המהנה ביותר, חלום שהתגשם הנעימות שבך ונועם הליכותיך משרה אווירה בטוחה.
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  03/04/2018
ברצוניני להביע את תודתינו העמוקה עבור ההדרכה, הליווי והאווירה נעימה ומיוחדת, אנחנו מודים עבור היחס האישי, הסבלנות, נועם ההליכות ודאגה לקבוצה.
 • מכתב תודה מטיול מאורגן
  לקוריאה
 • בתאריך
  03/04/2018

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form