מספר טלפון
03-6374000
טיול לדובאי, אבו דאבי, את אל עין, פוג'רייה, ג'בל חפיט ואמירות שרג'ה (UAE)
משך הטיול:
7 לילות – 8 ימים
להורדת התוכנית

טיול מקיף באיחוד האמירויות הכולל: טיסות ישירות, תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב עפ"י תוכנית הטיול ואוטובוס צמוד מהיום הראשון וליום האחרון - חצי פנסיון, 4 פעילויות בערבים, ספארי רכבי שטח 4X4, שייט בסירת ד'או מסורתית, גלגל הענק עין דובאי, ביקור במתחם הסקי המפואר (Ski Dubai),ביקור במוזיאון הלובר, ועוד.

טיול מאורגן איחוד האמירויות- הקדמה

בשנת 2012 פרסם שיח' מוחמד בן ראשיד אל מכתום, אמיר דובאי, ראש ממשלת איחוד האמירויות הערביות וסגן הנשיא ספר, שבו תאר את חזונו להפוך את המדינה למרכז עולמי של מצוינות ויצירתיות. מאז ייסודה, האידיאולוגיה העומדת מאחוריה היא לבסס את המורשת המקומית, להדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה הבינלאומי, לסייע בתרומה לקדמה העולמית ולהפיץ ערכים של הרמוניה ודו קיום. תערוכת אקספו שהתקיימה במהלך 2021 תואמת את המחויבות של המדינה לבנות עתיד בהיר יותר, ולפעול בסולידריות עם מדינות וקהילות ברחבי העולם.
כל זה צמח מהחולות תוך חמישים שנה. עד אז, נמנמו נסיכויות המפרץ הפרסי במרחבי המדבריות של חצי האי ערב ותושביהם התפרנסו בעיקר מדיג ושליית פנינים. בשנות השישים התגלה באזור נפט שהפך את איחוד האמירויות לאחת מעשר הארצות העשירות בעולם. החיים השתנו לחלוטין והיום הם שם נרדף לשאפתנות אליהם נושא העולם עיניים משתאות. האדריכלות המפוארת, האיים המלאכותיים, מרכזי האמנות והמסחר, כל אלה מגלמים מודרניות וחדשנות לצד תרבות ומסורת ארוכת ימים.

טיול מאורגן
 
ייחודי של פגסוס פותח בפניכם הזדמנות להיכרות מעמיקה עם מגוון הרבדים - בטיול בין דובאי, העיר הגדולה ואבו דאבי* עיר הבירה, שתי הנסיכויות הבולטות והעשירות בפדרציה של שבע אמירויות, נכיר את המבנים המרהיבים שבנו מיטב האדריכלים בעולם, נעמוד על המסרים שמייצגים מבנים אלו, על הכלכלה הפורחת בקניוני הענק ועל מרכזי האמנות והתרבות העצומים. נבקר באתרים שיספקו הצצה להיסטוריה החברתית של האמירויות טרום עידן הנפט ובנאות מדבר אקזוטיים, שם נעמוד על הגאוגרפיה המדברית המיוחדת והקיום האנושי שבה.

אנו מקווים כי נראה אתכם בין מטיילנו ואת ההזדמנות להעביר לכם את חווית נסיכויות המפרץ הפרסי. 

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • אבו דאבי: ביקור במוזיאון הלובר, מסגד שייח' זאיד כולל קבר מיסד האמירויות, ארמון האומה (Qasr-Al-Watan), במתחם הנשיאותי, מופע אור קולי מציג את העבר, ההווה וחזון העתיד' אוהל אברהם המאחד תחת גג אחד את 3 הדתות המונותאיסטיות 
  • שמורת נווה המדבר אל עין: סיור בארמון השיח' זיאד בן סולטן, ביקור בשוק הגמלים, תצפית מג'בל חפאט Jebel Haffit, ספארי ברכבי שטח 4X4 לתצפית בשקיעה ובילוי ערב חוויתי בלב במדבר- חאפלה אמיתית.
  • פוג'יירה: ביקור במסגד אל בידייה.
  • אמירות שרג'ה: מוזיאון לתרבות האיסלאם.
  • דובאי: שייט ערב בסירת ד'או מסורתית בתעלת המים המלאכותית, נחזה במופע מזרקות המים, מוסיקה  וארוחת ערב על הספינה, גלגל הענק עין דובאי, מרפסת התצפית על גשר הזכוכית היוצר את המבנה המיוחד המכונה מסגרת דובאי (Dubai Frame), נסיעה ברכבת המונורייל האוטומטית ביקור בגן הפרחים הגדול בעולם המכונה גן הפלאות (The Miracle Garden), ביקור בכפר הגלובלי (Global Village) כולל הופעות מוסיקה ומופע זיקוקין, עליה אל המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה, דובאי מול (Dubai Mall) כולל ביקורים באקווריום ובמתחם הסקי המפואר (Ski Dubai), ביקור במוזיאון העתיד, ביקור במוזיאון אתיחאד, ערב הסיום בלה פרלה La Perle)  הוא חוויה בלתי נשכחת הכוללת הופעה דינמית מרהיבה של אקרובטיקה במים ובאוויר על רקע תפאורת אורות ססגונית ומוסיקה מלהיבה      

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: טיסה תל אביב - דובאי 

נפגש בנתב"ג לטיסה ישירה לאמירויות. ננחת בדובאי. במידה והזמן יאפשר נצא לסיור פנורמי בעיר הדינמית הצומחת לגובה לחוף המפרץ הפרסי ונצפה במופע המזרקות המדהים ( במידה ולא נספיק הצפייה במזרקות תהיה באחד הימים האחרים ). דובאי היא העיר הגדולה בין האמירויות ומתגוררים בה כשלושה מיליון תושבים. כאזור סחר חופשי, דובאי הפכה למרכז העסקים והכלכלה המושך השקעות בינלאומיות רבות. בעיר מוקמים פרויקטים אדירים בטכנולוגיות וחומרי בנייה חדשניים בתכנונם של אדריכלי על בינלאומיים.
• בערב נצא לשייט בסירת ד'או מסורתית בתעלת המים המלאכותית, שנחפרה לצורך הכנסת מי הים לתוך היבשה לצנן את האוויר. נתרשם מגורדי השחקים המוארים, נחזה במופע מזרקות המים, נהנה ממוסיקה וארוחת ערב על הספינה. העברה למלון בדובאי ללינה .
(כל פעילות יום זה המתוארת כאן מותנית בשעת נחיתת הטיסה בדובאי כאשר אם יהיה איחור פעילות זו תדחה ליום אחר).

EXAUHAB QASR AL WATAN


יום 2 : דובאי- אבו דאבי

לאחר ארוחת הבוקר נעלה אל מרפסת התצפית על גשר הזכוכית היוצר את המבנה המיוחד המכונה מסגרת דובאי (Dubai Frame) דמוי מסגרת תמונה ענקית שגובהו 150 מטר. המבנה מייצג משני צדדיו את שתי הפנים של העיר העתיקה והחדשה. נחצה את שכונת היוקרה ג'ומיירה (Jumeirah) ונעצור להצטלם על רקע מלון בורג' אל ערב הנחשב ליחיד בעולם בעל 7 כוכבים. נחצה בנסיעה אל האי המלאכותי שצורתו ככפות תמרים ובו נמצא מלון אטלנטיס המפורסם בסוויטות השקועות מתחת לפני המים ונחזור ברכבת המונורייל האוטומטית.

בתום הסיור נצא בנסיעה אל עיר הבירה אבו דאבי הלא היא בירת איחוד האמירויות, מקום מושבו של הנשיא ובה נבנו מוסדות הממשל והדת. העיר המודרנית הוקמה בקצה אי לחוף המפרץ הפרסי וכוללת אתרי תיירות, ומוזיאונים. בהגעה נצא לביקור בארמון האומה (Qasr-Al-Watan), חלק מן המתחם הנשיאותי העצום והמפואר, בו מתקיימות הפגישות המדיניות ובו מארחים נציגי הממשל את מנהיגי העולם. במידה ויתאפשר נצפה במופע אור קולי המציג את העבר, ההווה וחזון העתיד של איחוד האמירויות. בהמשך ארוחת ערב והעברה למלון ללינה.

מסגד שייח' זאיד

יום 3: אבו דאבי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסייר ולהכיר את אבו דאבי ונתחיל את הסיור בביקור במוזיאון הלובר, שהקמתו היא פרי הסכם בין ממשלת צרפת ואיחוד האמירויות. במוזיאון מוצגות יצירות אמנות בינלאומיות שנרכשו בשנים האחרונות ונאספו מרחבי העולם, כולל כתבי יד וחפצים בעלי משמעות היסטורית, תרבותית אוניברסלית. המוזיאון מייצג את הקשר בין התרבויות במטרה להמחיש את החוויה האנושית המשותפת המתעלה מעבר למיקום הגאוגרפי, להיסטוריה המקומית, לדת וללאום. נעמוד על העיצוב האדריכלי הייחודי הנותן פרשנות לאלמנטים של האדריכלות האסלאמית ונראה כמו צף מעל פני המים.

אחר הצהריים נבקר במסגד שייח' זאיד, אחד מעשרת המסגדים הגדולים והמפוארים בעולם, שבו יותר מאלף עמודים הנושאים 82 כיפות. מנורות מצופות זהב מאירות אל החלל העצום המכיל 40 אלף מאמינים המתפללים על שטיח עבודת היד הגדול בעולם עליו עמלו מאות אומנים במשך כשנה. המסגד משתרע על שטח של יותר מ-30 דונמים וכולל גנים ובריכות מים, כמו גם קברו של זאיד בן סולטאן אל נהיאן מייסד האמירות. נמשיך בנסיעה לאורך השדרות המטופחות של העיר ונעבור באי יאס שם נמצא בין היתר גם מתחם פרארי וורלד (Ferrari World Abu Dhabi) המשמש כפארק שעשועים. ארוחת ערב והעברה למלון ללינה.

Ferrari World Abu Dhabi


יום 4: אבו דאבי – שמורת נווה המדבר אל עין

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מאבו דאבי ונצא בנסיעה מזרחה אל נווה המדבר 'אל עין'. באזור נחפרו מבני קבורה עתיקים המעידים על התיישבות קבע שהחלה כבר באלף השלישי לפני הספירה. ההיסטוריה הארוכה הפכה את אל עין לאתר היחיד באיחוד האמירויות הערביות הכלול ברשימת המורשת העולמית של אונסק"ו. נטייל במטעי הדקלים הכוללים כמאה סוגים שונים של תמרים המושקים במערכת של בארות ותעלות מים הניזונים מאקוויפר ההר. המים מובלים ברשת של תעלות עיליות ותת קרקעיות אל השדות לאורך עשרות קילומטרים. נחלוף על פני שכונות העיר, השדרות והגנים המוריקים ונצפה אל מצודת אל ג'אהילי (Al Jahili Fort) שנבנתה במטרה להגן על דרכי המדבר.

נמשיך לסיור בארמון השיח' זאיד בן סולטן אבי האומה ומייסדה שהוסב למוזיאון ונפתח לקהל בשנת 2001, ובו נעמוד על הארכיטקטורה האופיינית למבנים מדבריים הכוללים ביתנים ביניהם חוצצות חצרות מופנמות ומוצלות. באחת מחצרות הארמון נמצאת מכונית הלנדרובר הפרטית של השיח' זאיד ששימשה אותו בביקוריו באזורי המחייה של שבטי המדבר המרוחקים. הגעה למלון להתארגנות .
• בשעות אחר הצהריים נצא ברכבי שטח 4x4 במרחבי המדבר לתצפית שקיעה אל הדיונות הנצבעות בגווני זהב (משלל אפשרויות הספארי באמירויות הספארי בדיונות אל עין הוא השווה ביותר).
נגיע אל מחנה אוהלים בלב המדבר לבילוי ערב חווייתי הכולל הופעות מוסיקה וריקודים ממיטב התרבות הבדואית המסורתית וארוחת ערב (חאפלה אמיתית).
ג'בל חפיט (Jebel Haffit)

יום 5: אל עין –  פוג'יירה 

בשעות הבוקר נעלה לתצפית מג'בל חפיט (Jebel Haffit) המתנשא לגובה 1,249 מטרים מעל פני הים ומעניק לנווה המדבר תפאורה דרמטית. לאחר ביקור בשוק הגמלים של אל עין, האחרון שנותר באיחוד האמירויות, נצא בנסיעה לאורך הגבול עם סולטנות עומאן אל פוג'יירה, אחת האמירויות הקטנות באיחוד השוכנת לחוף האוקיינוס ההודי. נחלוף על פני המצודה, ועל פני מסגד אל בידייה הקדום. בתום הסיור ארוחת ערב והעברה למלון ללינה.

מוזיאון לתרבות האסלאם (Museum of Islamic Civilization)


יום 6: פוג'יירה– אמירות שרג'ה – דובאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה דרך רכס הרי חג'ר אל נסיכות שרג'ה בירת התרבות של איחוד האמירויות והעולם הערבי. עם ההגעה נצא לסיור בשרג'ה בה פועלים קמפוסים של אוניברסיטאות זרות, מכללות, גלריות ובתי ספר לאמנות. הסיור יתמקד ברובע הישן המשוקם של העיר המשמר את תרבות הבנייה בלבני בוץ, במעגן הסירות ובשוק המקומי. כמו כן נבקר במוזיאון לתרבות האסלאם (Museum of Islamic Civilization) הכולל תצוגה של אלפי פריטי קליגרפיה וכתבי יד, מטבעות, כלי מתכת וקרמיקה, שטיחים וחפצים נדירים כמו העתק של הקוראן מימיו של הח'ליף השלישי וכיסוי הבד של הכעבה במכה.
לקראת הצהריים נצא בנסיעה דרומה אל דובאי, העיר הגדולה בין הנסיכויות בה מתגוררים כשלושה מיליון תושבים. כאזור סחר חופשי, דובאי הפכה למרכז העסקים והכלכלה המושך השקעות בינלאומיות רבות. בעיר מוקמים פרויקטים אדירים בטכנולוגיות וחומרי בנייה חדשניים בתכנונם של אדריכלי על בינלאומיים.עם ההגעה נצא לביקור בשווקים המפורסמים של דובאי ביניהם שוק הזהב, שוק הטקסטיל ושוק התבלינים. לאחר ארוחת צהריים נמשיך לביקור בגן הפרחים הגדול בעולם המכונה גן הפלאות (The Miracle Garden). 50 מיליון פרחים על פני 70 דונם מעטרים ביתנים בעיצובים צבעוניים מרהיבים כולל מטוס של חברת התעופה אמיראט ובובת ענק של מיקי מאוס. אטרקציה נוספת במתחם היא גן פרפרים ייחודי הכולל 15 אלף פרפרים מ-26 מינים שונים.
• לפנות ערב נצא אל הכפר הגלובלי (Global Village) - פרויקט התיירות, הפנאי והבידור הגדול בעולם המכיל בכל שנה יותר מחמישה מיליון מבקרים. הכפר כולל ביתנים המייצגים 75 ממדינות העולם וכולל הפתעות קולינריות מגוונות, חנויות מזכרות, הופעות מוסיקה ומופע זיקוקין.
חזרה למלון בדובאי ללינה
מסגרת דובאי (Dubai Frame) 

יום 7: דובאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במתחם הסקי המפואר (Ski Dubai) המציע מסלולי גלישה ברמות שונות, הר שלג, מקפצות, רמפות, מסלולי מזחלות ומעליות מושבים, ובנוסף – מצעד פינגווינים, הכל בתוך קניון מקורה. בהמשך נבקר בדובאי מול (Dubai Mall) – אחד הקניונים הגדולים והמפוארים בעולם. נעלה אל המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה המתנשא לגובה 828 מטרים באחת מ-57 המעליות המהירות. מן הקומה ה-124 נתרשם מן הנוף הפנורמי עוצר הנשימה של קו הרקיע האורבני. נרד מהמגדל לביקור באקווריום השקוף ובו מגוון של בעלי חיים ימיים כולל עשרות כרישים ובגן החיות התת ימי. בצהריים. נמשיך ל*ביקור במוזיאון העתיד המציג הצצה מרתקת לאפשרויות של איך ייראו חיינו בעתיד. חזרה למלון להתארגנות לקראת ....
• ערב הסיום בלה פרלה* ׁׂLa Perle) הוא חוויה בלתי נשכחת הכוללת הופעה דינמית מרהיבה של אקרובטיקה במים ובאוויר על רקע תפאורת אורות ססגונית ומוסיקה מלהיבה. חזרה למלון ללינה.
*בטיולים היוצאים בתאריכים שבין 31.1 עד 05.2, במידה והמופע לא מתקיים אנו נבקר במקום זאת בפארק בוליווד

*הביקור במוזיאון העתיד בכפוף לאישור הרשויות המקומיות.

גן הפרחים הגדול "גן הפלאות" (The Miracle Garden) 

יום 8: דובאי - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל אחת האטרקציות המדוברות של דובאי- נעלה לראות בתצפית של 360 מעלות על העיר וקו החוף שלה

מה VIEW OF THE PALM, נמשיך לביקור במוזיאון אתיחאד* בתום הביקור ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה הביתה.

* במידה ויוותר זמן עד מועד ההעברה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.


 

הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. 

למידע נוסף על טיול מאורגן לאיחוד האמירויות לחצו כאן

  • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
  • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form