מספר טלפון
03-6374000
טיול לדובאי ואבו דאבי - נסיכויות המפרץ הפרסי ( ABD )
משך הטיול:
6 לילות – 7 ימים
להורדת התוכנית

טיול מיוחד וגדוש בדובאי ואבו דאבי הכולל: טיסות ישירות, תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב עפ"י תוכנית הטיול ואוטובוס צמוד מהיום הראשון וליום האחרון - כולל: חצי פנסיון, 4 פעילויות בערבים, ביקור באקווריום, בגן החיות התת ימי, ביקור בגן הפרחים הגדול בעולם, ביקור במוזיאון העתיד וביקור במוזיאון האינטראקטיבי, גלגל הענק עין דובאי, שייט בסירת ד'או מסורתית, מופע אקרובטיקה במים ובאוויר בלה פרלה,כניסה למתחם הסקי המפואר (Ski Dubai), ספארי רכבי שטח 4X4 ועוד.

 

טיול מאורגן לאבו דאבי, דובאי ושרג'ה - הקדמה

בשנת 2012 פרסם שיח' מוחמד בן ראשיד אל מכתום, אמיר דובאי, ראש ממשלת איחוד האמירויות הערביות וסגן הנשיא ספר, שבו תאר את חזונו להפוך את המדינה למרכז עולמי של מצוינות ויצירתיות. מאז ייסודה, האידיאולוגיה העומדת מאחוריה היא לבסס את המורשת המקומית, להדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה הבינלאומי, לסייע בתרומה לקדמה העולמית ולהפיץ ערכים של הרמוניה ודו קיום. יריד אקספו שהתקיים במהלך 2021 תואם את המחויבות של המדינה לבנות עתיד בהיר יותר, ולפעול בסולידריות עם מדינות וקהילות ברחבי העולם.
כל זה צמח מהחולות תוך חמישים שנה. עד אז, נמנמו נסיכויות המפרץ הפרסי במרחבי המדבריות של חצי האי ערב ותושביהם התפרנסו בעיקר מדיג ושליית פנינים. בשנות השישים התגלה באזור נפט שהפך את איחוד האמירויות לאחת מעשר הארצות העשירות בעולם. החיים השתנו לחלוטין והיום הם שם נרדף לשאפתנות אליהם נושא העולם עיניים משתאות. האדריכלות המפוארת, האיים המלאכותיים, מרכזי האמנות והמסחר, כל אלה מגלמים מודרניות וחדשנות לצד תרבות ומסורת ארוכת ימים.
בטיול בין דובאי, העיר הגדולה ואבו דאבי עיר הבירה, שתי הנסיכויות הבולטות והעשירות בפדרציה של שבע אמירויות, נכיר את המבנים המרהיבים שבנו מיטב האדריכלים בעולם, נעמוד על המסרים שמייצגים מבנים אלו, על הכלכלה הפורחת בקניוני הענק ועל מרכזי האמנות והתרבות העצומים. נבקר באתרים שיספקו הצצה להיסטוריה החברתית של האמירויות טרום עידן הנפט ובנאות מדבר אקזוטיים, שם נעמוד על הגאוגרפיה המדברית המיוחדת והקיום האנושי שבה.
 

טיול מאורגן ייחודי של פגסוס פותח בפניכם הזדמנות להיכרות מעמיקה עם מגוון הרבדים - בטיול בין דובאי, העיר הגדולה ואבו דאבי עיר הבירה, שתי הנסיכויות הבולטות והעשירות בפדרציה של שבע אמירויות, נכיר את המבנים המרהיבים שבנו מיטב האדריכלים בעולם, נעמוד על המסרים שמייצגים מבנים אלו, על הכלכלה הפורחת בקניוני הענק ועל מרכזי האמנות והתרבות העצומים. נבקר באתרים שיספקו הצצה להיסטוריה החברתית של האמירויות טרום עידן הנפט ובנאות מדבר אקזוטיים, שם נעמוד על הגאוגרפיה המדברית המיוחדת והקיום האנושי שבה.
אנו מקווים כי נראה אתכם בין מטיילנו ואת ההזדמנות להעביר לכם את חווית נסיכויות המפרץ הפרסי. 

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • אבו דאבי: ביקור במוזיאון הלובר, מסגד שייח' זאיד כולל קבר מיסד האמירויות, ארמון האומה (Qasr-Al-Watan), במתחם הנשיאותי, מופע אור קולי מציג את העבר, ההווה וחזון העתי, אוהל אברהם המאחד תחת גג אחד את 3 הדתות המונותאיסטיות.
  • אמירות שרג'ה: ביקור במוזיאון לתרבות האסלאם (Museum of Islamic Civilization).
  • דובאי: שייט ערב בסירת ד'או מסורתית בתעלת המים המלאכותית, מופע מזרקות המים, מוסיקה וארוחת ערב על הספינה תצפית מה VIEW OF THE PALM, מרפסת התצפית על גשר הזכוכיתי (Dubai Frame), נסיעה ברכבת המונורייל האוטומטית, ביקור במוזיאון העתיד וביקור במוזיאון אתיחאד, ביקור בגן הפרחים הגדול בעולם (The Miracle Garden), ביקור בכפר הגלובלי (Global Village) כולל הופעות מוסיקה, עליה אל המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה, דובאי מול (Dubai Mall) כולל ביקורים באקווריום, בגן החיות התת ימי, וכניסה למתחם הסקי המפואר (Ski Dubai), ספארי ברכבי שטח 4x4 במרחבי המדבר לתצפית שקיעה אל הדיונות הנצבעות בגווני זהב, בילוי ערב חווייתי בלב המדבר הכולל הופעות מוסיקה וריקודים ממיטב התרבות הבדווית המסורתית וארוחת ערב ( חאפלה ) . 
  • ערבערב הסיום בלה פרלה- La Perle הוא חוויה בלתי נשכחת הכוללת הופעה דינמית מרהיבה של אקרובטיקה במים ובאוויר על רקע תפאורת אורות ססגונית ומוסיקה מלהיבה

מטיילים יקרים ! 
מוגש לכם כאן יעד חדש מרתק ואקזוטי בו השתדלנו לחשוף אתכם לכל האתרים ששווה וחשוב לבקר בהם ולכן מומלץ בחום כי תבדקו את הפרטים היטב מול תוכניות והצעות אחרות אותם אתם אולי בוחנים כי יתכן ותמצאו פערים בתכנים כמו למשל חצאי ימים חופשיים – או למשל יותר זמן פנוי / או למשל פחות כניסות וביקורים בתשלום שייצרו פערי מחיר שיכולים להגיע בסה"כ לסכומים גבוהים אותם יתכן ובהצעות האחרות יוצעו בתשלום נוסף – לכן , מה שאולי נראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת כי אצלנו בפגסוס הכל כלול!

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: טיסה תל אביב - דובאי 

נפגש בנתב"ג לטיסה ישירה לאמירויות. ננחת בדובאי. במידה והזמן יאפשר נצא לסיור פנורמי בעיר הדינמית הצומחת לגובה לחוף המפרץ הפרסי ונצפה במופע המזרקות המדהים ( במידה ולא נספיק הצפייה במזרקות תהיה באחד הימים האחרים ). דובאי היא העיר הגדולה בין האמירויות ומתגוררים בה כשלושה מיליון תושבים. כאזור סחר חופשי, דובאי הפכה למרכז העסקים והכלכלה המושך השקעות בינלאומיות רבות. בעיר מוקמים פרויקטים אדירים בטכנולוגיות וחומרי בנייה חדשניים בתכנונם של אדריכלי על בינלאומיים.
בערב נצא לשייט בסירת ד'או מסורתית בתעלת המים המלאכותית, שנחפרה לצורך הכנסת מי הים לתוך היבשה לצנן את האוויר. נתרשם מגורדי השחקים המוארים, נחזה במופע מזרקות המים, נהנה ממוסיקה וארוחת ערב על הספינה. העברה למלון בדובאי ללינה .
(כל פעילות יום זה המתוארת כאן מותנית בשעת נחיתת הטיסה בדובאי כאשר אם יהיה איחור פעילות זו תדחה ליום אחר).
EXAUHAB QASR AL WATAN

יום 2: דובאי –   אבו דאבי

לאחר ארוחת הבוקר נעלה אל מרפסת התצפית על גשר הזכוכית היוצר את המבנה המיוחד המכונה מסגרת דובאי (Dubai Frame) דמוי מסגרת תמונה ענקית שגובהו 150 מטר. המבנה מייצג משני צדדיו את שתי הפנים של העיר העתיקה והחדשה. נחצה את שכונת היוקרה ג'ומיירה (Jumeirah) ונעצור להצטלם על רקע מלון בורג' אל ערב הנחשב ליחיד בעולם בעל 7 כוכבים. נחצה בנסיעה אל האי המלאכותי שצורתו ככפות תמרים ובו נמצא מלון אטלנטיס המפורסם בסוויטות השקועות מתחת לפני המים ונחזור ברכבת המונורייל האוטומטית. לא נפסח על ביקור בשווקים המפורסמים של דובאי ביניהם שוק הזהב, שוק הטקסטיל ושוק התבלינים. נמשיך לארוחת צהריים ובסיומה נצא אל עיר הבירה אבו דאבי הלא היא בירת איחוד האמירויות, מקום מושבו של הנשיא ובה נבנו מוסדות הממשל והדת. העיר המודרנית הוקמה בקצה אי לחוף המפרץ הפרסי וכוללת אתרי תיירות, ומוזיאונים. והעברה למלון ולינה.

מסגד שייח' זאידיום 3:  אבו דאבי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסייר ולהכיר את אבו דאבי ונתחיל את הסיור בביקור במוזיאון הלובר, שהקמתו היא פרי הסכם בין ממשלת צרפת ואיחוד האמירויות. במוזיאון מוצגות יצירות אמנות בינלאומיות שנרכשו בשנים האחרונות ונאספו מרחבי העולם, כולל כתבי יד וחפצים בעלי משמעות היסטורית, תרבותית אוניברסלית. המוזיאון מייצג את הקשר בין התרבויות במטרה להמחיש את החוויה האנושית המשותפת המתעלה מעבר למיקום הגאוגרפי, להיסטוריה המקומית, לדת וללאום. נעמוד על העיצוב האדריכלי הייחודי הנותן פרשנות לאלמנטים של האדריכלות האסלאמית ונראה כמו צף מעל פני המים. אחר הצהריים נבקר במסגד שייח' זאיד, אחד מעשרת המסגדים הגדולים והמפוארים בעולם, שבו יותר מאלף עמודים הנושאים 82 כיפות. מנורות מצופות זהב מאירות אל החלל העצום המכיל 40 אלף מאמינים המתפללים על שטיח עבודת היד הגדול בעולם עליו עמלו מאות אומנים במשך כשנה. המסגד משתרע על שטח של יותר מ-30 דונמים וכולל גנים ובריכות מים, כמו גם קברו של זאיד בן סולטאן אל נהיאן מייסד האמירות. נמשיך לביקור בארמון האומה (Qasr-Al-Watan), חלק מן המתחם הנשיאותי העצום והמפואר, בו מתקיימות הפגישות המדיניות ובו מארחים נציגי הממשל את מנהיגי העולם. במידת האפשר נצפה במופע אור קולי המציג את העבר, ההווה וחזון העתיד של איחוד האמירויות ניסע לאורך השדרות המטופחות של העיר לביקור באי יאס שם נמצא גם מתחם פרארי וורלד (Ferrari World Abu Dhabi) המשמש כפארק שעשועים. ארוחת ערב וחזרה למלון ללינה.

             


יום 4: אבו דאבי – דובאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל דובאי, העיר הגדולה בין הנסיכויות בה מתגוררים כשלושה מיליון תושבים. כאזור סחר חופשי, דובאי הפכה למרכז העסקים והכלכלה המושך השקעות בינלאומיות רבות. בעיר מוקמים פרויקטים אדירים בטכנולוגיות וחומרי בנייה חדשניים בתכנונם של אדריכלי על בינלאומיים. בהגעה לדובאי דבר ראשון שנעשה נעלה אל המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה המתנשא לגובה 828 מטרים באחת מ-57 המעליות המהירות. מן הקומה ה-124 נתרשם מן הנוף הפנורמי עוצר הנשימה של קו הרקיע האורבני. נרד אל דובאי מול (Dubai Mall) – אחד הקניונים הגדולים והמפוארים בעולם. נכנס לביקור בגן החיות התת ימי ובאקווריום השקוף בו מגוון של בעלי חיים ימיים כולל עשרות כרישים..
בשעות אחר הצהריים נצא ברכבי שטח 4x4 במרחבי המדבר לתצפית שקיעה אל הדיונות הנצבעות בגווני זהב. נגיע אל מחנה אוהלים בלב המדבר לבילוי ערב חווייתי הכולל הופעות מוסיקה וריקודים ממיטב התרבות הבדווית המסורתית וארוחת ערב חאפלה. המשך למלון בדובאי ללינה .

יום 5: דובאי –שרג'ה - מתחם הסקי – הכפר הגלובלי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל נסיכות שרג'ה בירת התרבות של איחוד האמירויות והעולם הערבי ומרכז חינוך בו פועלים קמפוסים של אוניברסיטאות זרות, מכללות, גלריות ובתי ספר לאמנות. הסיור יתמקד ברובע הישן המשוקם של העיר המשמר את תרבות הבנייה בלבני בוץ, במעגן הסירות ובשוק המקומי. כמו כן נבקר במוזיאון לתרבות האסלאם (Museum of Islamic Civilization) הכולל תצוגה של אלפי פריטי קליגרפיה וכתבי יד, מטבעות, כלי מתכת וקרמיקה, שטיחים וחפצים נדירים כמו העתק של הקוראן מימיו של הח'ליף השלישי וכיסוי הבד של הכעבה במכה. חזרה לדובאי ...ארוחת צהריים ולאחריה נכנס לביקור במתחם הסקי המפואר (Ski Dubai) המציע מסלולי גלישה ברמות שונות, הר שלג אליו מטפסים במעלית מושבים, מקפצות, רמפות ומסלולי מזחלות, ולסיום – מצעד פינגווינים, הכל בתוך קניון מקורה בטמפרטורה מקפיאה. בהמשך אחרה"צ
• לקראת ערב נצא אל הכפר הגלובלי (Global Village) - פרויקט התיירות, הפנאי והבידור הגדול בעולם המכיל בכל שנה יותר מחמישה מיליון מבקרים. הכפר כולל ביתנים המייצגים 75 ממדינות העולם וכולל הפתעות קולינריות מגוונות, חנויות מזכרות, הופעות מוסיקה ומופע זיקוקין. ארוחת ערב . חזרה למלון ללינה.
יום 6: דובאי – גן הפרחים – ערב הסיום בלה פרלה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בגן הפרחים הגדול בעולם המכונה גן הפלאות (The Miracle Garden). 50 מיליון פרחים על פני 70 דונם מעטרים ביתנים בעיצובים צבעוניים מרהיבים כולל מטוס של חברת התעופה אמיראט ובובת ענק של מיקי מאוס. אטרקציה נוספת במתחם היא גן פרפרים ייחודי הכולל 15 אלף פרפרים מ-26 מינים שונים. נמשיך ל*ביקור במוזיאון העתיד המציג הצצה מרתקת לאפשרויות של איך ייראו חיינו בעתיד. בשעות הצהריים המאוחרות ובמידה והזמו יספיק– יינתן זמן חופשי שיוקדש לשוטטות בקניון דובאי הבלתי נגמר .נמשיך לארוחת ערב ולאחריה
• ערב הסיום בלה פרלה* La Perle  הוא חוויה בלתי נשכחת הכוללת הופעה דינמית מרהיבה של אקרובטיקה במים ובאוויר על רקע תפאורת אורות ססגונית ומוסיקה מלהיבה. חזרה למלון ללינה.
*בטיולים היוצאים בתאריכים שבין 15-23/10/23 וגם 31/01/24 עד 05/02/24, במידה והמופע לא מתקיים אנו נבקר במקום זאת בפארק בוליווד.

*הביקור במוזיאון העתיד בכפוף לאישור הרשויות המקומיות.

גן הפרחים הגדול "גן הפלאות" (The Miracle Garden) 


יום 7:  דובאי – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעוד אחת מהאטרקציות של דובאי- עליה לתצפית מה VIEW OF THE PALM וממרום התצפית נוכל לראות את העיר 360 מעלות על העיר וקו החוף שלה . נמשיך לביקור במוזיאון אתיחאד*  בתום הביקור ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה הביתה


הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. 
  • בטיולים היוצאים עד נובמבר 2023 ובכלל , הביקור בגן הפרחים ובכפר הגלובלי יהיה בכפוף לפתיחת האתרים האלה לעונת 2023/2024  ובמקומם יתקיים ביקור במוזיאון האשליות.
  • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
  • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה. 

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form