מספר טלפון
03-6374000
טיול לדובאי ואבו דאבי - נסיכויות המפרץ הפרסי ( DUB )
משך הטיול:
4 לילות – 5 ימים
להורדת התוכנית

טיול מיוחד וגדוש בדובאי ואבו דאבי הכולל: טיסות ישירות, תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב עפ"י תוכנית הטיול ואוטובוס צמוד מהיום הראשון וליום האחרון - חצי פנסיון, ובילויי ערב וספארי שטח בדיונות

 

טיול מאורגן לדובאי הכולל יום טיול לאבו דאבי - הקדמה

בשנת 2012 פרסם שיח' מוחמד בן ראשיד אל מכתום, אמיר דובאי, ראש ממשלת איחוד האמירויות הערביות וסגן הנשיא ספר, שבו תאר את חזונו להפוך את המדינה למרכז עולמי של מצוינות ויצירתיות. מאז ייסודה, האידיאולוגיה העומדת מאחוריה היא לבסס את המורשת המקומית, להדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה הבינלאומי, לסייע בתרומה לקדמה העולמית ולהפיץ ערכים של הרמוניה ודו קיום.
כל זה צמח מהחולות תוך חמישים שנה. עד אז, נמנמו נסיכויות המפרץ הפרסי במרחבי המדבריות של חצי האי ערב ותושביהם התפרנסו בעיקר מדיג ושליית פנינים. בשנות השישים התגלה באזור נפט שהפך את איחוד האמירויות לאחת מעשר הארצות העשירות בעולם. החיים השתנו לחלוטין והיום הם שם נרדף לשאפתנות אליהם נושא העולם עיניים משתאות. האדריכלות המפוארת, האיים המלאכותיים, מרכזי האמנות והמסחר, כל אלה מגלמים מודרניות וחדשנות לצד תרבות ומסורת ארוכת ימים.
בטיול בין דובאי, העיר הגדולה ואבו דאבי עיר הבירה, שתי הנסיכויות הבולטות והעשירות בפדרציה של שבע אמירויות, נכיר את המבנים המרהיבים שבנו מיטב האדריכלים בעולם, נעמוד על המסרים שמייצגים מבנים אלו, על הכלכלה הפורחת בקניוני הענק ועל מרכזי האמנות והתרבות העצומים. נבקר באתרים שיספקו הצצה להיסטוריה החברתית של האמירויות טרום עידן הנפט ובנאות מדבר אקזוטיים, שם נעמוד על הגאוגרפיה המדברית המיוחדת והקיום האנושי שבה.טיול מאורגן ייחודי של פגסוס פותח בפניכם הזדמנות להיכרות מעמיקה עם מגוון הרבדים - בטיול בין דובאי, העיר הגדולה ואבו דאבי עיר הבירה, שתי הנסיכויות הבולטות והעשירות בפדרציה של שבע אמירויות, נכיר את המבנים המרהיבים שבנו מיטב האדריכלים בעולם, נעמוד על המסרים שמייצגים מבנים אלו, על הכלכלה הפורחת בקניוני הענק ועל מרכזי האמנות והתרבות העצומים. נבקר באתרים שיספקו הצצה להיסטוריה החברתית של האמירויות טרום עידן הנפט ובנאות מדבר אקזוטיים, שם נעמוד על הגאוגרפיה המדברית המיוחדת והקיום האנושי שבה.
אנו מקווים כי נראה אתכם בין מטיילנו ואת ההזדמנות להעביר לכם את חווית נסיכויות המפרץ הפרסי. 

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • דובאי: שייט ערב בסירת ד'או מסורתית בתעלת ה CREEK, נחזה במופע מזרקות המים, מוזיקה וארוחת ערב על הספינה, מרפסת התצפית על גשר הזכוכית היוצר את המבנה המיוחד המכונה מסגרת דובאי (Dubai Frame), נסיעה ברכבת המונורייל האוטומטית, מוניות המים המכונות Abra , ביקור בשווקים המפורסמים של דובאי = שוק הזהב, שוק בטקסטיל/ביגוד, שוק התבלינים ועוד... ,ביקור בגן הפרחים הגדול בעולם המכונה גן הפלאות (The Miracle Garden), עליה אל המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה, דובאי מול (Dubai Mall) • ספארי ברכבי שטח 4x4 במרחבי המדבר לתצפית שקיעה אל הדיונות הנצבעות בגווני זהב, בילוי ערב חווייתי בלב המדבר הכולל הופעות מוסיקה וריקודים ממיטב התרבות הבדווית המסורתית וארוחת ערב ( חאפלה ), ביקור בילוי ערב בכפר הגלובלי (Global Village) כולל הופעות מוסיקה ומופע זיקוקין •

  • אבו דאבי: ביקור במסגד שייח' זאיד , ביקור במוזיאון הלובר, ארמון האומה (Qasr-Al-Watan), במתחם הנשיאותי.

מטיילים יקרים ! 
מוגש לכם כאן יעד חדש מרתק ואקזוטי בו השתדלנו לחשוף אתכם לכל האתרים ששווה וחשוב לבקר בהם ולכן מומלץ בחום כי תבדקו את הפרטים היטב מול תוכניות והצעות אחרות אותם אתם אולי בוחנים כי יתכן ותמצאו פערים בתכנים כמו למשל חצאי ימים חופשיים – או למשל יותר זמן פנוי / או למשל פחות כניסות וביקורים בתשלום שייצרו פערי מחיר שיכולים להגיע בסה"כ לסכומים גבוהים אותם יתכן ובהצעות האחרות יוצעו בתשלום נוסף – לכן , מה שאולי נראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת כי אצלנו בפגסוס הכל כלול!

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: טיסה תל אביב תל אביב – דובאי – גן הפרחים – שייט ערב בסירת ד'או

נפגש בנתב"ג לטיסה ישירה לאמירויות. עם הנחיתה בדובאי העיר הגדולה בין הנסיכויות בה מתגוררים כשלושה מיליון תושבים. כאזור סחר חופשי, דובאי הפכה למרכז העסקים והכלכלה המושך השקעות בינלאומיות רבות. בעיר מוקמים פרויקטים אדירים בטכנולוגיות וחומרי בנייה חדשניים בתכנונם של אדריכלי על בינלאומיים. משדה התעופה נצא בנסיעה לטיול בגן הפרחים הגדול בעולם המכונה גן הפלאות (The Miracle Garden). 50 מיליון פרחים על פני 70 דונם מעטרים ביתנים בעיצובים צבעוניים מרהיבים כולל מטוס של חברת התעופה אמיראט ובובת ענק של מיקי מאוס. בתום הביקור נמשיך ל.....
• לקראת ערב נצא לשייט בסירת ד'או מסורתית בתעלת CREEK. נתרשם מגורדי השחקים המוארים, נחזה במופע מזרקות המים, נהנה ממוזיקה וארוחת ערב על הספינה. חזרה למלון ללינה .
יום 2: דובאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר כשדבר ראשון שנעשה נעלה אל המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה המתנשא לגובה 828 מטרים באחת מ-57 המעליות המהירות. מן הקומה ה-124 נתרשם מן הנוף הפנורמי עוצר הנשימה של קו הרקיע האורבני. נרד אל דובאי מול (Dubai Mall) – אחד הקניונים הגדולים והמפוארים בעולם בו גם נראה את האקווריום השקוף על מגוון של בעלי חיים ימיים כולל עשרות כרישים וגן החיות התת ימי מבחוץ. ינתן זמן להסתובב חופשי בקניון המדהים המשמש גם כיעד תיירותי העומד בפני עצמו. נמשיך ונעלה אל מרפסת התצפית על גשר הזכוכית היוצר את המבנה המיוחד המכונה מסגרת דובאי (Dubai Frame) דמוי מסגרת תמונה ענקית שגובהו 150 מטר. המבנה מייצג משני צדדיו את שתי הפנים של העיר העתיקה והחדשה.
לקראת אחרה"צ המאוחרות נצא לחוות את המדבר ברכבי שטח 4x4 במרחבי המדבר לתצפית שקיעה אל הדיונות הנצבעות בגווני זהב. נגיע אל מחנה אוהלים בלב המדבר לבילוי ערב חווייתי הכולל מוסיקה ממיטב התרבות הבדווית המסורתית וארוחת ערב חאפלה .
חזרה למלון בדובאי ללינה .


ארמון הנשיאות (EXAUHAB QASR AL WATAN)יום 3:  אבו דאבי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך באבו דאבי סיור שיכלול את מסגד שייח' זאיד, נחלוף בנסיעה לאורך הטיילת בדרכנו לביקור במוזיאון הלובר, שהקמתו היא פרי הסכם בין ממשלת צרפת ואיחוד האמירויות. במוזיאון מוצגות יצירות אמנות בינלאומיות שנרכשו בשנים האחרונות ונאספו מרחבי העולם, כולל כתבי יד וחפצים בעלי משמעות היסטורית, תרבותית אוניברסלית.
המוזיאון מייצג את הקשר בין התרבויות במטרה להמחיש את החוויה האנושית המשותפת המתעלה מעבר למיקום הגאוגרפי, להיסטוריה המקומית, לדת וללאום. נעמוד על העיצוב האדריכלי הייחודי הנותן פרשנות לאלמנטים של האדריכלות האסלאמית ונראה כמו צף מעל פני המים.
בהמשך היום נבקר בארמון האומה (Qasr-Al-Watan), במתחם הנשיאותי, בהמשך נשים פעמינו חזרה למלון בדובאי ארוחת ערב ולינה.
*במידה ולא יתאפשר הסיור אל אמירות אבו דאבי בגלל תקנות קורונה נמצא תחליף ראוי במקום. 

מסגד שייח' זיאדיום 4:  דובאי – בילוי לסיום 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בדובאי נחצה את שכונת היוקרה ג'ומיירה (Jumeirah) ונעצור להצטלם על רקע מלון בורג' אל ערב הנחשב ליחיד בעולם בעל 7 כוכבים. נחצה בנסיעה אל האי המלאכותי שצורתו ככפות תמרים ובו נמצא מלון אטלנטיס המפורסם בסוויטות השקועות מתחת לפני המים ונחזור ברכבת המונורייל האוטומטית. נמשיך לארוחת צהריים ולאחריה נמשיך לביקור בשווקים המפורסמים של דובאי ביניהם שוק הזהב, שוק הטקסטיל ושוק התבלינים. נשוט במוניות האברה הטיפוסיות לדובאי
• לקראת הערב האחרון שלנו אל הכפר הגלובלי (Global Village) - פרויקט התיירות, הפנאי והבידור הגדול בעולם המכיל בכל שנה יותר מחמישה מיליון מבקרים. הכפר כולל ביתנים המייצגים 75 ממדינות העולם וכולל הפתעות קולינריות מגוונות, חנויות מזכרות, הופעות מוסיקה ומופע זיקוקין.יום 5: דובאי – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר בכפוף למועד הטיסה העברה מהמלון לשדה התעופה וטיסה חזרה הביתה.המסגרת של דובאי (Dubai Frame) 

הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. 

למידע נוסף על טיול מאורגן לאיחוד האמירויות לחצו כאן  • *בהתאם למועד סגירת התערוכה
  • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
  • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה. 

 

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form