מספר טלפון
03-6374000
דובאי עם אבו דאבי גן עדן לילדים (ABFׂ)
משך הטיול:
6 לילות - 7 ימים
להורדת התוכנית

 

טיול מאורגן לדובאי ואבו דאבי למשפחות - הקדמה

בשנת 2012 פרסם שיח' מוחמד בן ראשיד אל מכתום, אמיר דובאי, ראש ממשלת איחוד האמירויות הערביות וסגן הנשיא ספר, שבו תאר את חזונו להפוך את המדינה למרכז עולמי של מצוינות ויצירתיות. מאז ייסודה, האידיאולוגיה העומדת מאחוריה היא לבסס את המורשת המקומית, להדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה הבינלאומי, לסייע בתרומה לקדמה העולמית ולהפיץ ערכים של הרמוניה ודו קיום. יריד אקספו, התערוכה העולמית שאמורה להיפתח בסוף שנת 2020, תואמת את המחויבות של המדינה לבנות עתיד בהיר יותר, ולפעול בסולידריות עם מדינות וקהילות ברחבי העולם. 
כל זה צמח מהחולות תוך חמישים שנה. עד אז, נמנמו נסיכויות המפרץ הפרסי במרחבי המדבריות של חצי האי ערב ותושביהם התפרנסו בעיקר מדיג ושליית פנינים. בשנות השישים התגלה באזור נפט שהפך את איחוד האמירויות לאחת מעשר הארצות העשירות בעולם. החיים השתנו לחלוטין והיום הם שם נרדף לשאפתנות אליהם נושא העולם עיניים משתאות. האדריכלות המפוארת, האיים המלאכותיים, מרכזי האמנות והמסחר, כל אלה מגלמים מודרניות וחדשנות לצד תרבות ומסורת ארוכת ימים. 

טיול מאורגן ייחודי של פגסוס פותח בפניכם הזדמנות להיכרות מעמיקה עם מגוון הרבדים - בטיול בין דובאי, העיר הגדולה ואבו דאבי עיר הבירה, שתי הנסיכויות הבולטות והעשירות בפדרציה של שבע אמירויות, נכיר את המבנים המרהיבים שבנו מיטב האדריכלים בעולם, נעמוד על המסרים שמייצגים מבנים אלו, על הכלכלה הפורחת בקניוני הענק ועל מרכזי האמנות והתרבות העצומים. נבקר באתרים שיספקו הצצה להיסטוריה החברתית של האמירויות טרום עידן הנפט ובנאות מדבר אקזוטיים, שם נעמוד על הגאוגרפיה המדברית המיוחדת והקיום האנושי שבה.
אנו מקווים כי נראה אתכם בין מטיילנו ואת ההזדמנות להעביר לכם את חווית נסיכויות המפרץ הפרסי. 

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • אבו דאבי: ביקור במוזיאון מורשת הכפר Heritage Village, מתחם פרארי Ferrari World Abu Dhabi ושייט בסירת דאו מסורתית סביב האי יאס.
  • דובאי: פארק הארפתקאות IMG, פארק האטרקציות ה-VP עולם של מציאות מדומה, כניסה לפארק הקריק, מופע דולפינים בדולפינריום, מופע אריות הים, ביקור בכפר הגלובלי (Global Village) מופע מזרקות המים, כניסה ופעילות במתחם הסקי המפואר Ski Dubai, פארק השעשועים Motiongate, פארק המים לגולנד (Lego Land) כולל חווית בניית לגו, תצפית מהקומה ה-124 של המגדל הגבוה בעולם הבורג' חליפה, דובאי מול Dubai Mall כולל ביקור באקווריום ובמוזיאון החיות התת ימי, שייט ערב בסירת ד'או בתעלת המים המלאכותית,כולל מופע מזרקות המים, תוכנית בידור וארוחת ערב על הספינה, נסיעה ברכבת המונורייל האוטומטית, נסיעה במונית המים אברה (Abra), גן הפרחים הגדול בעולם The Miracle Garden, ספארי רכבי שטח 4X4  לתצפית בשקיעה, בילוי ערב חוויתי בלב במדבר- חאפלה אמיתית כולל ארוחת ברביקיו וערב סיום בLa Perle- מופע אקרובטיקה במים ובאוויר.

מטיילים יקרים ! 
אנו שמחים להציג לכם יעד חדש מרתק ואקזוטי בטיול שנבנה במיוחד למשפחות עם ילדים. בו השתדלנו לחשוף אתכם לאתרים המרכזיים הרבים שמותאמים ומתאימים לילדים באבו דאבי ודובאי ששווה וחשוב לבקר בהם. מומלץ בחום כי תבדקו את הפרטים היטב מול תוכניות והצעות אחרות אותם אתם אולי בוחנים כי יתכן ותמצאו פערים בתכנים כמו למשל חצאי ימים חופשיים – או למשל יותר זמן פנוי / או למשל פחות פעילויות ופחות כניסות וביקורים בתשלום שייצרו פערי מחיר שיכולים להגיע בסה"כ לסכומים גבוהים אותם יתכן ובהצעות האחרות לא יהיו כלולים כלל או שיוצעו בתשלום נוסף – לכן , מה שאולי נראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת כי אצלנו בפגסוס הכל כלול!


מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: טיסה תל אביב - דובאי - אבו דאבי

נפגש בנתב"ג לטיסה ישירה לאמירויות. עם הנחיתה בדובאי נצא בנסיעה אל עיר הבירה אבו דאבי. טיולינו יתחיל בבירה אבו דאבי, הלא היא בירת איחוד האמירויות, מקום מושבו של הנשיא ובה נבנו מוסדות הממשל והדת. העיר המודרנית הוקמה בקצה אי לחוף המפרץ הפרסי וכוללת אתרי תיירות, ומוזיאונים. נצא לשייט בסירת ד'או מסורתית סביב האי יאס ונצפה אל נקודות ציון בנוף האורבני של העיר. בהמשך העברה למלון. ארוחת ערב ולינה.

יום 2: אבו דאבי - דובאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ונתחיל את הסיור בביקור במוזיאון מורשת הכפר (Heritage Village) המשחזר את חיי היומיום של הבדואים. נשוטט בין סדנאות האומנים, בתי המלאכה המסורתיים וחנויות המזכרות ונתרשם מסירות הדייג והמסחר האופייניות.
נחלוף בנסיעה לאורך הטיילת בדרכנו לביקור במתחם פרארי וורלד (Ferrari World Abu Dhabi) המשמש כפארק שעשועים ובו מוצגות מכוניות של היצרן האיטלקי מן העבר לצד מודלים חדשים. נשהה בפארק כמה שעות ולקראת השעה 17:00 נשים פעמינו בנסיעה לדובאי אליה נגיע לקראת ערב למלון לארוחת ערב ולינה.

Ferrari World Abu Dhabi


יום 3: דובאי - פארק IMG

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ראשוני בגדולה בין הנסיכויות בה מתגוררים כשלושה מיליון תושבים. כאזור סחר חופשי, דובאי הפכה למרכז העסקים והכלכלה המושך השקעות בינלאומיות רבות. בעיר מוקמים פרויקטים אדירים בטכנולוגיות וחומרי בנייה חדשניים בתכנונם של אדריכלי על בינלאומיים. נחצה את שכונת היוקרה ג'ומיירה (Jumeirah) ונעצור להצטלם על רקע מלון בורג' אל ערב הנחשב ליחיד בעולם בעל 7 כוכבים. נחצה בנסיעה אל האי המלאכותי שצורתו ככפות תמרים ובו נמצא מלון אטלנטיס המפורסם בסוויטות השקועות מתחת לפני המים ונחזור ברכבת המונורייל האוטומטית. לא נפסח על ביקור בשווקים המפורסמים של דובאי ביניהם שוק הזהב, שוק הטקסטיל ושוק התבלינים. ארוחת צהריים במסעדה מקומית.
אחה"צ נבלה ב-IMG World of Adventure, זהו פארק שעשועים מקורה יעד הבידור הראשון שמחולק לחמישה "אזורים אפיים". שניים מחמשת האזורים מיצגים את המותגים העולמיים cartoon network ו-Marvel בעוד שדרות IMG וה-Valley Valley הם אזורי הרפתקאות דינוזאורים שיצרו קבוצת IMG, קולנוע נובו הוא החלק החמישי של עולמות ההרפתקאות. הפארק כולל רכבות הרים, טיולי ריגוש ואטרקציות אחרות המבוססות על דמויות פופולריות של רשת הקריקטורה, גבורי מארבל סופר אייקונים ודינוזאורים אנימטוריים. עולמות ההרפתקאות של IMG הם יעדי הבידור המקורה הגדול בעולם עם בקרת טמפרטורה. לקראת אחר הצהריים המאוחרת נשים פעמינו לביקור בכפר הגלובלי (Global Village) כולל הופעות מוסיקה ומופע זיקוקין. חזרה למלון לאחר יום בילויים מדהים ללינה.יום 4: דובאי - המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה - האקווריום - ספארי במדבר

לאחר ארוחת הבוקר ניסע ונעלה אל המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה המתנשא לגובה 828 מטרים באחת מ-57 המעליות המהירות. מן הקומה ה-124 נתרשם מן הנוף הפנורמי עוצר הנשימה של קו הרקיע האורבני.
נרד אל דובאי מול (Dubai Mall) – אחד הקניונים הגדולים והמפוארים בעולם לביקור באקווריום השקוף ובו מגוון של בעלי חיים ימיים כולל עשרות כרישים ובהמשך ביקור בגן החיות התת ימי.
נכנס לביקור בפארק VR נועד לאפשר למבקרים לחוות רמה קיצונית של מציאות מדומה. זוהי אטרקציה שתפיסת הליבה שלה היא לחוות את האווירה והאלמנטים העתידניים יחד עם מסע נפלא בעולם המציאות המדומה. המוקד של פנים פארק השעשועים הוא דגם ענק של בורג 'כליפה, התלוי הפוך מהתקרה לרצפה. VR Park הוא דוגמה לעיצוב ייחודי וחדשני. לקראת השעה 15:00 נצא ברכבי שטח 4x4 במרחבי המדבר לתצפית שקיעה אל הדיונות הנצבעות בגווני זהב. נגיע אל מחנה אוהלים בלב המדבר לבילוי ערב חווייתי הכולל הופעות מוסיקה וריקודים ממיטב התרבות הבדווית המסורתית וארוחת ערב חאפלה.

 


יום 5: דובאי  Creek Park - מופע הדולפינים וכלבי הים - סקי דובאי - שייט בסירת ד'או

לאחר ארוחת הבוקר נצא ל CREEK PARK שהוא הפארק השני בגודלו בדובאי, המשתרע על דונמים עצומים של מדשאות, גנים ואזורי משחק לילדים.
הנוף הירוק והשופע שלה והבריזה הקרירה שמגיעה מהים היא המקום הכי טוב בדובאי לבלות בו את הערב עם משפחתכם ויקירכם. זהו אחד הפארקים העתיקים והגדולים ביותר בדובאי שנפתח בשנת 1994. פארק הנחל של דובאי יושב לאורך שולי נחל מי המלח. משם נמשיך אל הדולפינריום של דובאי הוא הדולפינריום המקורה הממוזג לחלוטין במזרח התיכון, המספק בית גידול לדולפינים, ומאפשר לילדים לצפות בהם ולקיים אינטראקציה איתם באמצעות הופעות חיות ומפגשי תמונות. הוא ממוקם בפארק הצדדי בנחל בבור דובאי לבילויים וללימוד הילדים בכל מה שבנוגע לדולפינים, כלבי ים ואורגניזמים ימיים אחרים. זה גם בא לידי ביטוי כי אינטראקציה עם יונקים ידידותיים כמו דולפינים תניע את הדור הצעיר להגן על החיים הימיים ועל הסביבה.
בהמשך היום נמשיך אל מתחם הסקי המפואר (Ski Dubai) המציע מסלולי גלישה ברמות שונות, הר שלג אליו מטפסים במעלית מושבים, מקפצות, רמפות ומסלולי מזחלות, ולסיום – מצעד פינגווינים, הכל בתוך קניון מקורה בטמפרטורה מקפיאה.
לקראת ערב נמשיך אל ה CREEK... לשייט בסירת ד'או מסורתית בתעלת המים המלאכותית, שנחפרה לצורך הכנסת מי הים לתוך היבשה לצנן את האוויר.
נתרשם מגורדי השחקים המוארים, נחזה במופע מזרקות המים, נהנה מתכנית בידור וארוחת ערב על הספינה. חזרה מאוחרת למלון ללינה.

 יום 6: דובאי – פארק השעשועים Motingate - פארק הלגולנד – בילוי ערב ב-La Perle

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בפארק השעשועים Motiongate פארק בידורי הממותג ביותר משלושה מאולפני הקולנוע הגדולים והמצליחים ביותר בהוליווד - DreamWorks Animation, Columbia Pictures ו- Lionsgate – זהו ביקור בעולם של חדשנות וסיפורי יצירה. נמשיך משם לביקור בפארק המים LEGOLAND שהוא היעד האולטימטיבי לכל אורך השנה בפארק השעשועים דרך 60 טיולים אינטראקטיביים, מגלשות מים, מופעים וחוויות בניית LEGO.
חזרה למלון לקראת ערב להתארגנות ליציאה לבילוי משותף של ערב הסיום בלה פרלה (La Perle) הוא חוויה בלתי נשכחת הכוללת הופעה דינמית מרהיבה של אקרובטיקה במים ובאוויר על רקע תפאורת אורות ססגונית ומוסיקה מלהיבה. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 7: דובאי - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ככל שיספיק הזמן עד מועד הטיסה נצא לטיול בגן הפרחים הגדול בעולם המכונה גן הפלאות (The Miracle Garden 50) מיליון פרחים על פני 70 דונם מעטרים ביתנים בעיצובים צבעוניים מרהיבים כולל מטוס של חברת התעופה אמיראט ובובת ענק של מיקי מאוס. אטרקציה נוספת במתחם היא גן פרפרים ייחודי הכולל 15 אלף פרפרים מ-26 מינים שונים.
בכפוף למועד הטיסה העברה מהמלון לשדה התעופה וטיסה חזרה הביתה.

גן הפרחים הגדול "גן הפלאות" (The Miracle Garden) 

במידה ולא יתאפשר הסיור אל אמירות אבו דאבי בגלל תקנות קורונה נמצא תחליף ראוי במקום.

  • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
  • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה. 

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form