מספר טלפון
03-6374000
דובאי עם אבו דאבי גן עדן לילדים (ABFׂ)
משך הטיול:
6 לילות - 7 ימים
להורדת התוכנית

טיול למשפחות לדובאי ואבו דאבי עם חברת פגסוס יהיה טיול בלתי נשכח! הטיול חולש על איזורים המהווים אתרים ייחודים בעלי תכנים מרתקים ואתרים שמשאירים חוויות וזכרונות מגוונים היכנסו עכשיו!

טיול מאורגן לדובאי ואבו דאבי* למשפחות - הקדמה

בשנת 2012 פרסם שיח' מוחמד בן ראשיד אל מכתום, אמיר דובאי, ראש ממשלת איחוד האמירויות הערביות וסגן הנשיא ספר, שבו תאר את חזונו להפוך את המדינה למרכז עולמי של מצוינות ויצירתיות. מאז ייסודה, האידיאולוגיה העומדת מאחוריה היא לבסס את המורשת המקומית, להדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה הבינלאומי, לסייע בתרומה לקדמה העולמית ולהפיץ ערכים של הרמוניה ודו קיום. יריד אקספו, התערוכה העולמית שאמורה להיפתח בסוף שנת 2020, תואמת את המחויבות של המדינה לבנות עתיד בהיר יותר, ולפעול בסולידריות עם מדינות וקהילות ברחבי העולם. 
כל זה צמח מהחולות תוך חמישים שנה. עד אז, נמנמו נסיכויות המפרץ הפרסי במרחבי המדבריות של חצי האי ערב ותושביהם התפרנסו בעיקר מדיג ושליית פנינים. בשנות השישים התגלה באזור נפט שהפך את איחוד האמירויות לאחת מעשר הארצות העשירות בעולם. החיים השתנו לחלוטין והיום הם שם נרדף לשאפתנות אליהם נושא העולם עיניים משתאות. האדריכלות המפוארת, האיים המלאכותיים, מרכזי האמנות והמסחר, כל אלה מגלמים מודרניות וחדשנות לצד תרבות ומסורת ארוכת ימים. 

טיול מאורגן ייחודי של פגסוס פותח בפניכם הזדמנות להיכרות מעמיקה עם מגוון הרבדים - בטיול בין דובאי, העיר הגדולה ואבו דאבי עיר הבירה, שתי הנסיכויות הבולטות והעשירות בפדרציה של שבע אמירויות, נכיר את המבנים המרהיבים שבנו מיטב האדריכלים בעולם, נעמוד על המסרים שמייצגים מבנים אלו, על הכלכלה הפורחת בקניוני הענק ועל מרכזי האמנות והתרבות העצומים. נבקר באתרים שיספקו הצצה להיסטוריה החברתית של האמירויות טרום עידן הנפט ובנאות מדבר אקזוטיים, שם נעמוד על הגאוגרפיה המדברית המיוחדת והקיום האנושי שבה.
אנו מקווים כי נראה אתכם בין מטיילנו ואת ההזדמנות להעביר לכם את חווית נסיכויות המפרץ הפרסי. 

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • אבו דאבי:  מתחם פרארי וורלד (Ferrari World Abu Dhabi),  ביקור במתחם הנשיאות.

  • דובאי: פארק ההרפתקאות IMG, כניסה ופעילות במתחם הסקי המפואר (Ski Dubai), פארק השעשועים Motiongate, פארק המים WILD WADI , תצפית מהקומה ה 124 של המגדל הגבוה בעולם - הבורג' חליפה, קניון דובאי (Dubai Mall), ביקורים באקווריום, ביקור בגן החיות התת ימי, שייט ערב בסירת ד'או מסורתית בתעלת המים המלאכותית, כולל מופע מזרקות המים, מוזיקה וארוחת ערב על הספינה, נסיעה ברכבת המונורייל האוטומטית, נסיעה במוניות המים אברה, ביקור בגן הפרחים הגדול בעולם., לה פרלהLa Perle) ) - מופע מרהיב של אקרובטיקה במים ובאוויר על רקע תפאורת אורות ססגונית ומוסיקה, ספארי ברכבי שטח 4x4 במרחבי המדבר, חאפלה מדברית חווייתית בלב המדבר - כולל הופעות מוסיקה וריקודים ממיטב התרבות הבדווית המסורתית וארוחת ערב בר-בי-קיו,

    מטיילים יקרים ! 

אנו שמחים להציג לכם יעד חדש מרתק ואקזוטי בטיול שנבנה במיוחד למשפחות עם ילדים. בו השתדלנו לחשוף אתכם לאתרים המרכזיים הרבים שמותאמים ומתאימים לילדים באבו דאבי ודובאי ששווה וחשוב לבקר בהם. מומלץ בחום כי תבדקו את הפרטים היטב מול תוכניות והצעות אחרות אותם אתם אולי בוחנים כי יתכן ותמצאו פערים בתכנים כמו למשל חצאי ימים חופשיים – או למשל יותר זמן פנוי / או למשל פחות פעילויות ופחות כניסות וביקורים בתשלום שייצרו פערי מחיר שיכולים להגיע בסה"כ לסכומים גבוהים אותם יתכן ובהצעות האחרות לא יהיו כלולים כלל או שיוצעו בתשלום נוסף – לכן , מה שאולי נראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת כי אצלנו בפגסוס הכל כלול!

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: תל אביב – דובאי  - שייט בסירת ד'או 

נפגש בנתב"ג לטיסה ישירה לאמירויות ננחת בדובאי ובמידה והזמן יאפשר נצא לסיור פנורמי בעיר הדינמית הצומחת לגובה לחוף המפרץ הפרסי. דובאי היא העיר הגדולה בין האמירויות ומתגוררים בה כשלושה מיליון תושבים. כאזור סחר חופשי, דובאי הפכה למרכז העסקים והכלכלה המושך השקעות בינלאומיות רבות. בעיר מוקמים פרויקטים אדירים בטכנולוגיות וחומרי בנייה חדשניים בתכנונם של אדריכלי על בינלאומיים.
• לקראת ערב נצא לשייט בסירת ד'או מסורתית בתעלת המים המלאכותית, שנחפרה לצורך הכנסת מי הים לתוך היבשה לצנן את האוויר. נתרשם מגורדי השחקים המוארים, נחזה במופע מזרקות המים, נהנה ממוזיקה וארוחת ערב על הספינה. ( יתכן ופעילות ערב זו תדחה לערב יום 2 ). המשך למלון בדובאי ללינה.

.

יום 2: דובאי-אבו דאבי 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בשכונת היוקרה ג'ומיירה (Jumeirah) ונעצור להצטלם על רקע מלון בורג' אל ערב הנחשב ליחיד בעולם בעל 7 כוכבים. נחצה בנסיעה אל האי המלאכותי שצורתו ככפות תמרים ובו נמצא מלון אטלנטיס המפורסם בסוויטות השקועות מתחת לפני המים ונחזור ברכבת המונורייל האוטומטית. נמשיך בנסיעה אל אבו דאבי., הלא היא בירת איחוד האמירויות, מקום מושבו של הנשיא ובה נבנו מוסדות הממשל והדת. העיר המודרנית הוקמה בקצה אי לחוף המפרץ הפרסי וכוללת אתרי תיירות, ומוזיאונים. נגיע לביקור בארמון האומה (Qasr-Al-Watan), חלק מן המתחם הנשיאותי העצום והמפואר, בו מתקיימות הפגישות המדיניות ובו מארחים נציגי הממשל את מנהיגי העולם. במידת האפשר נצפה במופע אור קולי המציג את העבר, ההווה וחזון העתיד של איחוד האמירויות.העברה למלון. ארוחת ערב ולינה.

יום 3: אבו דאבי-דובאי 

לאחר ארוחת הבוקר נצא ונתחיל את הסיור בביקור במסגד שייח' זאיד, אחד מעשרת המסגדים הגדולים והמפוארים בעולם, שבו יותר מאלף עמודים הנושאים 82 כיפות. מנורות מצופות זהב מאירות אל החלל העצום המכיל 40 אלף מאמינים המתפללים על שטיח עבודת היד הגדול בעולם עליו עמלו מאות אומנים במשך כשנה נחלוף בנסיעה לאורך הטיילת בדרכנו לביקור במתחם פרארי וורלד (Ferrari World Abu Dhabi) המשמש כפארק שעשועים ובו מוצגות מכוניות של היצרן האיטלקי מן העבר לצד מודלים חדשים. נשהה בפארק כמה שעות ולקראת השעה 17:00 נשים פעמינו בנסיעה לדובאי אליה נגיע לקראת ערב למלון.
ארוחת ערב ולינה.יום 4: דובאי - פארק IMG –סקי דובאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בשווקים המפורסמים של דובאי ביניהם שוק הזהב, שוק הטקסטיל ושוק התבלינים ונשוט במונית האברה. נמשיך ל IMG World of Adventure . זהו פארק שעשועים מקורה יעד הבידור הראשון שמחולק לחמישה "אזורים אפיים". שניים מחמשת האזורים מיצגים את המותגים העולמיים cartoon network ו- Marvel בעוד שדרות IMG וה- Valley Valley הם אזורי הרפתקאות דינוזאורים שיצרו קבוצת IMG . קולנוע נובו הוא החלק החמישי של עולמות ההרפתקאות . היעד כולל רכבות הרים, טיולי ריגוש ואטרקציות אחרות המבוססות על דמויות פופולריות של רשת הקריקטורה, גיבורי מארבל סופר אייקונים ודינוזאורים אנימטוריים. עולמות ההרפתקאות של IMG הם יעדי הבידור המקורה הגדול בעולם עם בקרת טמפרטורה . ארוחת צהריים ולאחריה נמשיך אל מתחם הסקי המפואר (Ski Dubai) המציע מסלולי גלישה ברמות שונות, הר שלג אליו מטפסים במעלית מושבים, מקפצות, רמפות ומסלולי מזחלות, ולסיום – מצעד פינגווינים, הכל בתוך קניון מקורה בטמפרטורה מקפיאה. חזרה למלון ללינה.

 

יום 5: דובאי – המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה – האקווריום – ספארי במדבר 

לאחר ארוחת הבוקר ניסע ונעלה אל המגדל הגבוה בעולם בורג' חליפה המתנשא לגובה 828 מטרים באחת מ-57 המעליות המהירות. מן הקומה ה-124 נתרשם מן הנוף הפנורמי עוצר הנשימה של קו הרקיע האורבני. נרד אל דובאי מול (Dubai Mall) – אחד הקניונים הגדולים והמפוארים בעולם לביקור באקווריום השקוף ובו מגוון של בעלי חיים ימיים כולל עשרות כרישים ובהמשך ביקור בגן החיות התת ימי.
לקראת השעה 15:00 נצא ברכבי שטח 4x4 במרחבי המדבר לתצפית שקיעה אל הדיונות הנצבעות בגווני זהב. נגיע אל מחנה אוהלים בלב המדבר לבילוי ערב חווייתי הכולל הופעות מוסיקה וריקודים ממיטב התרבות הבדווית המסורתית וארוחת ערב חאפלה. 

יום 6: פארק השעשועים Motiongate – פארק מיםWILD WADI – בילוי ערב ב La Perle 

לאחר ארוחת הבוקר נצא ל פארק המים המפורסם WILD WADI , פארק הנחשב לבין הגדולים בעולם וממוקם בשכונת ג'ומיירה היוקרתית.. בתום הביקור נמשיך לביקר בפארק השעשועים Motiongate פארק בידורי הממותג ביותר משלושה מאולפני הקולנוע הגדולים והמצליחים ביותר בהוליווד - DreamWorks Animation, Columbia Pictures ו- Lionsgate – זהו ביקור בעולם של חדשנות וסיפורי יצירה.חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

חזרה למלון לקראת ערב להתארגנות ליציאה לבילוי משותף:

ערב הסיום בלה פרלה (La Perle) הוא חוויה בלתי נשכחת הכוללת הופעה דינמית מרהיבה של אקרובטיקה במים ובאוויר על רקע תפאורת אורות ססגונית ומוסיקה מלהיבה. חזרה למלון , ארוחת ערב ולינה.

*במידה והמופע אינו מתקיים אנו נבקר בגלגל הענק Ain Dubai .

 


יום 7: דובאי – גן הפרחים – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר הטיסה נצא *לטיול בגן הפרחים הגדול בעולם המכונה גן הפלאות (The Miracle Garden). 50 מיליון פרחים על פני 70 דונם מעטרים ביתנים בעיצובים צבעוניים מרהיבים כולל מטוס של חברת התעופה אמיראט ובובת ענק של מיקי מאוס. בתום הביקור נמשיך בכפוף למועד הטיסה העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה הביתה.
*במידה וגן הפרחים סגור אנו נבקר במוזיאון האשליות

  • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
  • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה. 

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form