מספר טלפון
03-6374000

טיולים מאורגנים למרכז אמריקה: מקסיקו, גווטאמלה, קובה, קוסטה ריקה, פנמה

  • קובה קוסטה ריקה ופנמה - טיול איכות מלא וגדוש במסלול מקיף
   משך הטיול:
   15 לילות - 17/16 ימים

   כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול (CNP)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול הטיול יתבצע בקבוצות של עד 36 מטיילים

  • מקסיקו גואטמלה וקוסטה ריקה - טיול איכות במסלול ייחודי
   משך הטיול:
   16 לילות – 17/18 ימים

   כולל: חצי פנסיון ועוד 7 ארוחות צהריים נוספות (MGC)

   הצעה מיוחדת טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, פעילות בערבים ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון ועוד 7 ארוחות צהריים נוספות

  • מקסיקו גואטמלה ובליז - טיול איכות במסלול ייחודי
   משך הטיול:
   19 לילות – 21-20 ימים

   בדרך המאיה MNG) MAYA ROUTE)

   כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול הטיול יתבצע בקבוצות של לא יותר מ 34 מטיילים

  • קובה - הטיול המקיף כולל הדרום
   משך הטיול:
   10 לילות - 12/11 ימים

   כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול . (HSV)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב (מלבד ימי הטיסות),כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול

  • גואטמלה, הונדורס וקוסטה ריקה
   משך הטיול:
   12 לילות 13-14 ימים

   כולל: חצי פנסיון ועוד 2 ארוחות צהריים נוספות (GMC)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, פעילות בערבים ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון ועוד 2 ארוחות צהריים נוספות הטיול יתבצע בקבוצות של לא יותר מ 35 מטיילים

  • מקסיקו גואטמלה כולל קנקון
   משך הטיול:
   16 ימים 14 לילות

   כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול (MAC)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה וגדושה מהבוקר עד הערב, כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול

  • קובה וקוסטה ריקה
   משך הטיול:
   14-15 ימים 13 לילות

   הטיול יתבצע בקבוצות של עד 36 מטיילים (CNC)

   טיול מקיף: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול הטיול יתבצע בקבוצות של עד 36 מטיילים

  • מקסיקו וגואטמלה
   משך הטיול:
   13-14 ימים 11 לילות

   כולל: חצי פנסיון (GAG)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, פעילות בערבים ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון הטיול יתבצע בקבוצות של לא יותר מ 35 מטיילים

  • גואטמלה,אל סלבדור,קופאן שבהונדורס וחבל הצ'ייאפס במכסיקו
   משך הטיול:
   15-16 ימים 14 לילות

   טיול איכות מלא וגדוש במסלול מקיף הטיול יתבצע בקבוצות של לא יותר מ 35 מטיילים (SAG)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה וגדושה מהבוקר עד הערב, כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול


בחרו מדינה במרכז אמריקה אליה אתם מעוניינים לצאת לטיול מאורגן

טיולים מאורגנים למכסיקו טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה טיולים מאורגנים לקובה טיולים מאורגנים לפנמה
מכסיקו גואטמלה קוסטה ריקה קובה פנמה


חלקה המרכזי של יבשת אמריקה תופס אמנם שטח זעיר על מפת העולם אך הוא מסעיר ומגוון יותר מכל איזור בגודל דומה עלי אדמות. רצועת היבשה הזעירה המחברת את השטח העצום של אמריקה הצפונית לאחותה הדרומית הגדולה אף יותר הגיחה לאויר העולם לפני פחות משלושה מליון שנה בסך הכל. 

יבשת תינוקת במונחים גיאולוגים אבל הודות לכך הגיוון הגיאוגרפי שבה הוא מדהים.

כאן תמצאו מאות קילומטרים של חופים מהמשובחים בעולם. שקטים ורגועים לצלילה ושיזוף או גליים וסוערים לגלישה ומסיבות. עטורי דקלים ועמוסי שמשיות או נידחים וחבויים מעין, בעלי חול לבן ורך כמשי או שחור כפחם, חופים של זריחה וחופים של שקיעה, ושניהם ביום אחד.
 

בפנים היבשת משתרעות רמות ירוקות ורעננות המדיפות ניחוחות קפה ערביקה משובח. יש שיאמרו המשובח בעולם ולצידם שרשרת ארוכה של הרי געש נישאים המזמינים את ההרפתקנים לטיפוס אתגרי ללועות מעשנים היורקים אש ועשן או סתם לתצפית מענגת מרחוק בעודכם יושבים באמבט אדים פרטי..

בג'ונגלים הסבוכים המכסים שטחים נרחבים מאמריקה המרכזית תצעדות תחת חופות יער מוצלות אל מפלי ענק גועשים או לגדות אגמים מנצנצים, ותחלקו לרוב את יומכם עם להקות קופי השאגן הקולניים, תוכים בשלל צבעים, איגואנות ענק, צבים, תנינים ומכרסמים תחת שמיים כחולים עטורי ענני נוצה המשתנים תדיר ומשלימים את המציאות להוויה הנראית כחלום.

בעיירות הקולוניאליות השלוות והנינוחות מן המאה השש עשרה אנו פוסעים אחורה בזמן אל השלטון הקולוניאלי הספרדי המתאפיין ברחובות אבן מרוצפים, בבתי חווה (האסיינדות) רחבי ידים, במאות כנסיות שובות עין ולב ובוילות הדורות שנבנו בזמנו בשביל אדוני העולם החדש דוברי הספרדית.

במסלולי הטיול של 'פגסוס' למרכז אמריקה נבוא במגע הישיר ביותר והאמיתי ביותר עם תושבי המקום. החל בבני השבטים הקדומים של היבשת, אלו המכונים בפינו בטעות 'אינדיאנים', דרך המולאטים הקריאולים, המסטיצו וצאצאי האירופאים הלבנים. בכולם נמצא גאווה לאומית, אהבת החיים באשר הם, עוז רוח ועמידה עיקשת על עקרונות, ערכי בית ומשפחה איתנים וגאים וכן.. גם אהבת ישראל. תמימה ונאיבית ושובת לב, וכזו שעושה טוב על הלב..

תכנית הטיולים המאורגנים של 'פגסוס' למדינות מרכז אמריקה מזמנת למטייל שפע בלתי נתפס של חוויות והרפתקאות מכל הסוגים- משעשעות, מייגעות, מאתגרות, מפתיעות ומלמדות.

שבע מדינות כוללת יבשת מרכז אמריקה והן גואטמלה, אל סלבדור, בליז, הונדורס, ניקרגואה, קוסטה ריקה ופנמה ואליהן מצטרפת הפנינסולה של יוקאטאן אשר בתחומה של מקסיקו וכמובן קובה הנחשבת אמנם כאי קאריבי אבל שייכת מבחינה גיאוגרפית לאמריקה המרכזית. בכל טיול חוויות שונות ומיוחדות ואף טיול אינו דומה למשנהו בפעילויות המוצעות, ברמת הקושי או באורך הזמן. דבר אחד משותף לכל טיולי 'פגסוס' למרכז אמריקה והן החוויות. בכל יום, בכל שעה, בכל אתר ובכל מזג אויר.

 • טיול 'פגסוס' למקסיקו וגואטמלה יקח את המטיילים בשבילי דרך המאיה, מאושמאל וצ'יצ'ן איצה אל טיקאל וקיריגואה. מהעיר הגדולה בעולם, מקסיקו סיטי אל הרמות הקרירות של גואטמלה וכפרי המאיה הרבים שבאזור, דרך עיירות קולוניאליות מקסימות כאנטיגואה וקצאלטננגו אל המישורים הלחים והחמים של החוף הקאריבי.

 • הטיול לקובה וקוסטה ריקה נותן דגיש על הפן התרבותי/ קולוניאלי של האי הקאריבי המהפכני. מהוואנה הקסומה, דרך טרינידאד וסנטה קלרה אל שמורות הטבע, מהיפות בעולם של קוסטה ריקה השלווה מאידך.

 • טיול מאורגן לפנמה, המצטרפת החדשה למסלולי הטיולים הגיאוגרפים של 'פגסוס' למרכז אמריקה תכיר לנו שבטים נידחים החיים ביערות עד ירוקים ואת העיר המודרנית של פנמה סיטי השוכנת על גדות התעלה המפורסמת בעולם.  

 • הביקור באל סלבדור ובהונדוראס יביא אותנו אל לועותיהם של הרי געש נישאים במסלולים מבודדים יחסית שנפתחו אך לא מזמן למטייל הישראלי ומספקים חוויה אותנטית ומרגשת. 

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form