מספר טלפון
03-6374000
אהלן וסהלן - דיווח חי מהשטח - אמירויות 13.4.2021
מטיילים בדובאי ונהנים - תוך שמירה על הכללים
מטיילים פגסוסים בטוחים ונהנים
מטיילים על בטוח בדובאי
חוויות וטעימות מהפרי האסור- הפגסוסים מתארחים
המטיילים הפגסוסים נהנים מכל רגע בדובאי היפה

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

8 ימים 7 לילות בגיאורגיה
ליציאות במאי-יוני, כולל הקווקז הגבוה והקווקז הנמוך. גיאורגיה תמיד נשמעת כיעד מרוחק, יודעים על קיומה, אך מה המקום הזה בדיוק? מבחינת נוף- אירופה. הרים נישאים, שלג, קניונים, יערות ועוד
<< לפרטים נוספים
5 ימי טיול מאורגן לדובאי, ואבו דאבי 999$ בלבד
טיול מיוחד וגדוש בדובאי ואבו דאבי, תכנית מלאה, חצי פנסיון, פעילויות בערבים, מופע אורקולי, שייט בסירת ד'או מסורתית, גן הפרפרים, מסגרת דובאי, ספארי שטח 4X4 ועוד.
<< לפרטים נוספים
טיול מאורגן לבולגריה
דומה שבולגריה המקסימה נחבאת אל הכלים וחוצה בצילן של ענקיות התיירות הבלקניות יוון, תורכיה ורומניה, אולם בפועל בולגריה היא מלכת הבלקן הבלתי מעורערת. המדינה האירופית היחידה שבה ניצלה כולה, וממנה עלתה לאר
<< לפרטים נוספים
טיול מאורגן למונטנגרו – אלבניה – מקדוניה – צפון יוון
אלבניה בשמה העתיק "שקיפריה" – "ארץ הנשרים". מדינה בלקנית, האחרונה באירופה אשר נפתחה לעולם המערבי, רק לא מזמן, וזאת אחרי כמה עשרות שנים של בידוד מוחלט. ארץ של איסלם לייט ואפילו איסלם של אהבה. האלבנים ה
<< לפרטים נוספים
8 ימים בצפון יוון כולל סלוניקי ומטאורה
מסע קסום לערש התרבות המערבית, המיתולוגיה, התיאטרון והשירה. המשחקים האולימפיים, הפילוסופיה, האומנות והדמוקרטיה. מקדשים עתיקים ותיאטראות באתונה ובדלפי, מוזיאונים וארכיאולוגיה בסלוניקי, פלה ווירגינה.
<< לפרטים נוספים
טיול לפולין החדשה והאחרת
פולין מסוף המאה ה-20 ואל תוך המאה ה-21 פניה למדינות המפותחות, מקיימת שלטון דמוקרטי, כלכלת שוק חופשי, מתקדמת בכל תחומי החיים. בטיולנו נבקר באתרים המאפשרים להכיר את העם, תולדותיו, מורשתו ועוד.
<< לפרטים נוספים

טיול מאורגן לחו"ל ובארץ עם ימים מלאים ועם צוות מדריכים מקצועי של פגסוס טיולים מאורגנים 

 

מחפש טיול מאורגן לחו"ל? סיכוי גבוה שהגעת אלינו בגלל שאחד מחבריך המליץ לך...
או כי נסעת עימנו כבר בעבר...

 

טיולים מאורגנים לפסיפיק טיולים מאורגנים לאמריקה טיולים מאורגנים לאפריקה טיולים מאורגנים לאסיה טיולים מאורגנים לאירופה

טיולים מאורגנים עם פגסוס מבטיחים לכם ראש שקט כי אצלנו:

אין הפתעות - אנו החברה הראשונה בשוק שהתחייבה בכתב בגוף תוכנית הטיול, ולא באמירה סתמית בשלב המכירה, לימים מלאים בטיוליה וללא אופציות. אנו ממשיכים במדיניות זו ללא סייג, כדי שאתה, מטייל יקר, תחווה טיול שבו לא תאלץ לפתוח את ארנקך ולהוציא כספים שלא תכננת מראש, הקרויים בשפת התיירות הוצאות אופציונאליות (=טיולים אופציונאליים). כך תוכלו לדעת מראש מהי עלות הטיול, ולא תופתעו.

 

סגל המדריכים - המדריכים שלנו הינם ברובם אנשי הסגל הקבוע של החברה, והם מנוסים, מעמיקים ובעלי תכונות וערכים מוספים.

  

הטיול עובר בקרת איכות - אנו משתדלים לפרסם את שמות כל המדריכים מראש, כי לדעתנו למדריך/ה יש השפעה רבה על הצלחת כל טיול מאורגן. מדריכינו נבחרים בקפידה. פגסוס עורכת בדיקות קפדניות ובקרת איכות לכל טיול ומדריך/ה החוזרים מטיול, ומפיקה לקחים ומסקנות כדי שלא נקפא על השמרים.

  

המחיר הטוב ביותר - המחיר שלנו, כך אנו משוכנעים, תמיד אטרקטיבי בהשוואה לתכנים הניתנים במהלך הטיול, וללא פשרות. כל הנתונים לגבי כל טיול שקופים וגלויים כדי שתוכלו להשוות כל רכיב בטיולים שלנו מול רכיבים דומים בטיולים אחרים בשוק.

   

שקיפות בהזמנה - השקיפות היא לחם חוקנו, ואם תעיינו בהצעות המסלול שלנו באתר פגסוס, תוכלו למצוא בהצגת תוכנית הטיול שקיפות בכל רכיב ורכיב של הטיול.

   

צוות הניהול - המנכ"ל המוביל את החברה הינו בעל וותק של למעלה מ-30 שנה בענף הטיולים המאורגנים - יותר מכל מנכ"ל פעיל אחר בשוק. שמו הולך לפניו בשל הניסיון, החדשנות והוותק בבניית מוצר ותפעולו.

   

למעלה, (והדגש הוא על המילה למעלה) מ-50% ממטיילינו הם מטיילים חוזרים. זה בדוק ומוכח בנתונים סטטיסטיים. אנו גאים במספרים אלה, ואיננו רואים בהם נתונים המובנים מאליהם. הנתונים הינם חריגים בנוף התיירות לחו"ל מישראל, ואנו עושים מאמצים רבים לשמור עליהם!

טיולים מאורגנים עם פגסוס = הגשמת חלומות