מספר טלפון
03-6374000

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

קרואטיה, סלובניה ומונטנגרו
זאגרב - שער האבן שריד מהמאה ה -13 וכנסיית מרקוס הקדוש. בוהין- ביקור באגם + עליה ברכבל להר ווגל. סיור במערת הנטיפים משולב עם נסיעה ברכבת.שמורת פליטביצה והמפלים המרהיבים ועוד ועוד
<< לפרטים נוספים
ארה"ב וקנדה מחוף לחוף
קנדה- מונטריאול, שייט ב1000 האיים, בוסטון ופילדלפיה- 2 בירות בעלות חשיבות היסטורית עצומה בהיסטוריה של ארה"ב, 4 פארקים לאומיים (יוסמטי, ציון, ברייס קניון והגרנד קניון), סיום וניו יורק.
<< לפרטים נוספים
רומא ודרומה - האי קאפרי, חופי אמלפי רומא ונפולי
טיול מקיף הכולל את האי קאפרי, החוף האמלפיטיני, נאפולי, חבל אברוצו, טיבולי ורומא. היופי באיטליה הוא שתמיד ניתן לחזור אליה וליהנות ממראות חדשים וחוויות שונות ומגוונות.
<< לפרטים נוספים
טיול לגיאורגיה וארמניה
גיאורגיה וארמניה הינו מסלול המשלב עושר של תרבויות, טבע פראי ואנשים חמים-נדמה שהכול כבר נאמר על ארצות הקוקז ותושביהן מכניסי האורחים. אחרי שנים של כיבוש ומהפכות, גיאורגיה וארמניה מתעוררות ונפתחות אל המע
<< לפרטים נוספים
אזרבייג'ן בטיול מלא וגדוש
אזרבייג'ן המשווקת עצמה לתיירים כ"ארץ האש", הינה סבך של סתירות וניגודים. בתפר שבין אירופה לאסיה. מדינה של מדבר מאובק בצל הים הכספי ולרגלי הרי הקווקז. הכנסת האורחים הלבבית ומטעמי המטבח המקומי יעלו חיוך
<< לפרטים נוספים
צפון ספרד וחבל הבאסקים
ספרד הינה ארץ גדולה, השניה בגודלה במערב אירופה. היא חולשת על מרבית חצי האי האיברי ומיקומה הגאוגרפי גורם לה להיות ארץ רב גונית. ההיסטוריה של העם היהודי כרוכה ומשולבת בעם הספרדי וישנה סברה לא מוכחת שבכל
<< לפרטים נוספים

טיול מאורגן לחו"ל ובארץ עם ימים מלאים ועם צוות מדריכים מקצועי של פגסוס טיולים מאורגנים 

 

מחפש טיול מאורגן לחו"ל? סיכוי גבוה שהגעת אלינו בגלל שאחד מחבריך המליץ לך...
או כי נסעת עימנו כבר בעבר...

 

טיולים מאורגנים לפסיפיק טיולים מאורגנים לאמריקה טיולים מאורגנים לאפריקה טיולים מאורגנים לאסיה טיולים מאורגנים לאירופה

טיולים מאורגנים עם פגסוס מבטיחים לכם ראש שקט כי אצלנו:

אין הפתעות - אנו החברה הראשונה בשוק שהתחייבה בכתב בגוף תוכנית הטיול, ולא באמירה סתמית בשלב המכירה, לימים מלאים בטיוליה וללא אופציות. אנו ממשיכים במדיניות זו ללא סייג, כדי שאתה, מטייל יקר, תחווה טיול שבו לא תאלץ לפתוח את ארנקך ולהוציא כספים שלא תכננת מראש, הקרויים בשפת התיירות הוצאות אופציונאליות (=טיולים אופציונאליים). כך תוכלו לדעת מראש מהי עלות הטיול, ולא תופתעו.

 

סגל המדריכים - המדריכים שלנו הינם ברובם אנשי הסגל הקבוע של החברה, והם מנוסים, מעמיקים ובעלי תכונות וערכים מוספים.

  

הטיול עובר בקרת איכות - אנו משתדלים לפרסם את שמות כל המדריכים מראש, כי לדעתנו למדריך/ה יש השפעה רבה על הצלחת כל טיול מאורגן. מדריכינו נבחרים בקפידה. פגסוס עורכת בדיקות קפדניות ובקרת איכות לכל טיול ומדריך/ה החוזרים מטיול, ומפיקה לקחים ומסקנות כדי שלא נקפא על השמרים.

  

המחיר הטוב ביותר - המחיר שלנו, כך אנו משוכנעים, תמיד אטרקטיבי בהשוואה לתכנים הניתנים במהלך הטיול, וללא פשרות. כל הנתונים לגבי כל טיול שקופים וגלויים כדי שתוכלו להשוות כל רכיב בטיולים שלנו מול רכיבים דומים בטיולים אחרים בשוק.

   

שקיפות בהזמנה - השקיפות היא לחם חוקנו, ואם תעיינו בהצעות המסלול שלנו באתר פגסוס, תוכלו למצוא בהצגת תוכנית הטיול שקיפות בכל רכיב ורכיב של הטיול.

   

צוות הניהול - המנכ"ל המוביל את החברה הינו בעל וותק של למעלה מ-30 שנה בענף הטיולים המאורגנים - יותר מכל מנכ"ל פעיל אחר בשוק. שמו הולך לפניו בשל הניסיון, החדשנות והוותק בבניית מוצר ותפעולו.

   

למעלה, (והדגש הוא על המילה למעלה) מ-50% ממטיילינו הם מטיילים חוזרים. זה בדוק ומוכח בנתונים סטטיסטיים. אנו גאים במספרים אלה, ואיננו רואים בהם נתונים המובנים מאליהם. הנתונים הינם חריגים בנוף התיירות לחו"ל מישראל, ואנו עושים מאמצים רבים לשמור עליהם!

טיולים מאורגנים עם פגסוס = הגשמת חלומות