מספר טלפון
03-6374000
הרצאות מעשירות
הרצאות פגסוסיות

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

טיול מאורגן לדובאי, אבו דאבי ואיחוד האמירויות
טיול לדובאי, אבו דאבי, אל עין, פוג'רייה, ג'בל חפיט ואמירות שרג'ה. משך הטיול:7 לילות, 8 ימים. כולל: טיסות ישירות, חצי פנסיון ותכנית עשירה
<< לפרטים נוספים
חמישה ימים בצפון יון
כולל סלוניקי - מטאורה - יואנינה - ורגינה טיול מקיף הכולל: 4 לילות, 5 ימים כולל: חצי פנסיון ובילוי ערב בטברנה
<< לפרטים נוספים
טיול מאורגן לטנזניה - אל שמורות הטבע המופלאות
חוויה רב חושית ואינטלקטואלית ייחודית. מסע בארץ פראית המשמרת מורשת פרה-היסטורית של תרבויות הולכות ונעלמות יחד עם נופים ושפע בעלי-חיים
<< לפרטים נוספים
3 ימים בנגב המופלא
טיול מרתק בנגב בין תרבות הבדואים, דרך הבשמים והמכתשים המרהיבים בנגב המופלא שלא הכרתם בעונת סתיו- חורף. נכיר פנים נוספות של המדבר, נעמיק בסיפור מצדה, בחזון של בן-גוריון ועוד.
<< לפרטים נוספים
3 ימים ב"שוויצריה הקטנה" שבכרמל, התרבות הדרוזית וסיפורי השכונות החיפאיות
נפלאות הטבע של הכרמל , המסורות הדתיות המתקשרות אל ההר. נקודות החמד בחורש והתצפיות המרהיבות ממחישות את הייחודיות של הטיול באזור מופלא זה. סיפורי השכונות של העיר חיפה המהווה סמל לדו קיום ונקנח בעיר עכו
<< לפרטים נוספים
"חוצה ישראל" - 3 ימים מהבקעה לארץ הגליל
טיול מרתק שייקח אותנו מהמקום הנמוך בעולם - אזור ים המלח דרך הבקעה אל עבר הגלבוע רמת הגולן והגליל. 3 ימים המשלבים היסטוריה מרתקת, קידמה, גיאופוליטיקה נופים וטבע.
<< לפרטים נוספים

טיול מאורגן לחו"ל ובארץ עם ימים מלאים ועם צוות מדריכים מקצועי של פגסוס טיולים מאורגנים 

 

מחפש טיול מאורגן לחו"ל? סיכוי גבוה שהגעת אלינו בגלל שאחד מחבריך המליץ לך...
או כי נסעת עימנו כבר בעבר...

 

טיולים מאורגנים לפסיפיק טיולים מאורגנים לאמריקה טיולים מאורגנים לאפריקה טיולים מאורגנים לאסיה טיולים מאורגנים לאירופה

טיולים מאורגנים עם פגסוס מבטיחים לכם ראש שקט כי אצלנו:

אין הפתעות - אנו החברה הראשונה בשוק שהתחייבה בכתב בגוף תוכנית הטיול, ולא באמירה סתמית בשלב המכירה, לימים מלאים בטיוליה וללא אופציות. אנו ממשיכים במדיניות זו ללא סייג, כדי שאתה, מטייל יקר, תחווה טיול שבו לא תאלץ לפתוח את ארנקך ולהוציא כספים שלא תכננת מראש, הקרויים בשפת התיירות הוצאות אופציונאליות (=טיולים אופציונאליים). כך תוכלו לדעת מראש מהי עלות הטיול, ולא תופתעו.

 

סגל המדריכים - המדריכים שלנו הינם ברובם אנשי הסגל הקבוע של החברה, והם מנוסים, מעמיקים ובעלי תכונות וערכים מוספים.

  

הטיול עובר בקרת איכות - אנו משתדלים לפרסם את שמות כל המדריכים מראש, כי לדעתנו למדריך/ה יש השפעה רבה על הצלחת כל טיול מאורגן. מדריכינו נבחרים בקפידה. פגסוס עורכת בדיקות קפדניות ובקרת איכות לכל טיול ומדריך/ה החוזרים מטיול, ומפיקה לקחים ומסקנות כדי שלא נקפא על השמרים.

  

המחיר הטוב ביותר - המחיר שלנו, כך אנו משוכנעים, תמיד אטרקטיבי בהשוואה לתכנים הניתנים במהלך הטיול, וללא פשרות. כל הנתונים לגבי כל טיול שקופים וגלויים כדי שתוכלו להשוות כל רכיב בטיולים שלנו מול רכיבים דומים בטיולים אחרים בשוק.

   

שקיפות בהזמנה - השקיפות היא לחם חוקנו, ואם תעיינו בהצעות המסלול שלנו באתר פגסוס, תוכלו למצוא בהצגת תוכנית הטיול שקיפות בכל רכיב ורכיב של הטיול.

   

צוות הניהול - המנכ"ל המוביל את החברה הינו בעל וותק של למעלה מ-30 שנה בענף הטיולים המאורגנים - יותר מכל מנכ"ל פעיל אחר בשוק. שמו הולך לפניו בשל הניסיון, החדשנות והוותק בבניית מוצר ותפעולו.

   

למעלה, (והדגש הוא על המילה למעלה) מ-50% ממטיילינו הם מטיילים חוזרים. זה בדוק ומוכח בנתונים סטטיסטיים. אנו גאים במספרים אלה, ואיננו רואים בהם נתונים המובנים מאליהם. הנתונים הינם חריגים בנוף התיירות לחו"ל מישראל, ואנו עושים מאמצים רבים לשמור עליהם!

טיולים מאורגנים עם פגסוס = הגשמת חלומות