מספר טלפון
03-6374000

טיולים מאורגנים למרכז אירופה

  • אוסטריה ושוויץ כוכבי הרי האלפים
   משך הטיול:
   7 לילות – 8 ימים

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מידי יום מהבוקר עד שעות הערב המוקדמות* (MSM)

   אוסטריה ושוויץ כוכבי הרי האלפים כולל - טיול כוכב כפול זלצבורג-עמק זלצקאמרגוט-הגרוסגלוקנר-מפלי קרימל–טירת נוישויינשטיין*-אגם קונסטנץ-מפלי הריין-לוצרן 7 לילות – 8 ימים ללא הוצאות אופציונאליות במהלך הטיול עפ"י תוכנית הטיול כולל : חצי פנסיון - 7 ארוחות ערב *במידה והביקור בטירה לא יתאפשר בשל זמינות כרטיסים ועומס מבקרים שיחייב עמידה ארוכה בתורים נבקר לחילופין בטירת וורפן

  • עמק הריין , לוקסמבורג , שטרסבורג , היער השחור
   משך הטיול:
   7 לילות – 8 ימים

   חצי פנסיון לאורך כל הטיול (CHS)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב (פרט לימי הטיסות), ללא הוצאות אופציונאליות למעט פעילות בערבים עפ"י תוכנית הטיול חצי פנסיון לאורך כל הטיול

  • ברלין - דרזדן פוטסדאם ולייפציג
   משך הטיול:
   7 לילות – 8 ימים

   טיול כוכב - 3 ארוחות ערב במלון + יציאה למופע בילוי ערב (BLB)

   טיול מקיף הכולל: תכנית מלאה מהבוקר עד הערב, ללא הוצאות אופציונאליות למעט פעילות בערבים עפ"י תכנית הטיול. כולל ארוחות בוקר לאורך כל הטיול + 3 ארוחות ערב במלון + יציאה למופע בילוי ערב*

  • בלגיה והולנד
   משך הטיול:
   6 לילות – 7 ימים מלאים

   כולל: חצי פנסיון לכל אורך הטיול* (BLA)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מידיי יום, ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון לכל אורך הטיול *(ביום האחרון הטיסה חזרה בשעות הערב)

  • צ'כיה וצפון אוסטריה (עם וינה)
   משך הטיול:
   6 לילות –7 ימים

   כולל פראג, בוהמיה, עמק ואכאו, וינה (PVP)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מידיי יום ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון (אחת מארוחת ערב עם מוזיקת פולקלור)

  • טיול מאורגן לוינה, ברטיסלבה, בודפשט ועמק הוואכאו
   משך הטיול:
   5 לילות –6 ימי טיול מלאים*

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב (BVB)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, ללא הוצאות אופציונאליות למעט פעילות בערבים עפ"י תוכנית הטיול *בימי הטיסות יום הטיול יהיה בהתאם לשעות הטיסה. כולל: חצי פנסיון לכל אורך הטיול


פגסוס מציעה מגוון רחב של טיולים מאורגנים למרכז אירופה

יבשת אירופה, עוד מימי היעלמותם של הניאנדרטלים ואוכלי האדם ועד לתרבות נאורה השומרת באדיקות וקפדנות על זכויות האדם. המסע של תרבות אנושית אשר תהפוכות ומשברים הזניקוה להוות מודל לחיים מודרניים אשר תרבויות רבות כעת נסמכות על עקרונות אלו. אומנם הקטנה מבין היבשות אך ללא ספק המשפיעה ביותר על עולמינו כפי שאנו מכירים כיום. 

טיול מאורגן ליער השחור טיול מאורגן לפורטוגל

תורת ההשכלה, גילויי העולם והקולוניאליזם שהיה החיבור הראשוני בין העולמות על פני הגלובוס, צלילי האורגן המופלאים מאצבעותיו של באך שהושמעו בכנסיות אירופה יצרו הרמוניות וסימפוניות של גדולי המלחינים, אותם צלילים מאותה דת כנסייתית שנשטפה בגלי טרור והפחדה ברחבי היבשת ויצרה פלגים ומלחמות שהביאו לשינויים וקדמה טכנולוגית ממנה אנו נהנים כיום, כל אלו הם קצהו של 'ארסנל' חוויות אדיר מימדים וידע.  טיול מאורגן לאירופה יפגיש אותנו עם סיפורים ותגליות מדעיות גדולות ויגביר את סקרנותנו, החל מהמצאת הדפוס והתנך המודפס הראשון, וחוק המשיכה ששינה את עולמנו שהתגלה במדשאותיה הירקרקות של אוניברסיטתו של סר ניוטון וקצרה העט מלרשום את כל ההמצאות אותן העת המודרנית קוצרת ונסמכת עליהן אך אנו מציעים לכם להצטרף אלינו לטיול מאורגן לאירופה ולגלות את היבשת המסקרנת הזו יחד עימנו.

אין זה מקרי שביבשת הקסומה הזו ,שבה החדש פוגש את הישן, נוצר כר פורה למדינאים, מוזיקאים, מדענים ופילוסופים להניע את  גלגלי הקדמה והפיתוח קדימה, בין נופיה המדהימים של יבשת זו.

כאשר בצפונה המדינות הנורדיות- מדינות סקנדינביה, נורבגיה, שוודיה, דנמרק פינלנד ואיסלנד ובדרומה המדינות הים תיכוניות כדוגמת יוון ומקדוניה.

אירופה, כערש התרבות המודרנית, היא יבשת של ניגודים, בין צפון לדרום ובין מזרח למערב. היותה בית גידול לתנועות המהפכניות של המאה העשרים, יצרה דפוסי פיתוח שונים בכל מדינה ומדינה, כך שבמזרחה של היבשת ניתן להצטרף לטיול מאורגן במדינות אירופה שבה שמורות החוויות האותנטיות של היבשת כדוגמת גיאורגיה, קרואטיה, סלובניה, סלובקיה וסרביה לצד טיולים מאורגנים למדינות מערב אירופה כצרפת, גרמניה, אנגליה, סקוטלנד ואירלנד המהוות בירות התרבות וההיסטוריה המודרנית.

אם ברצונכם להיכנס לתוך הסיפור ההיסטורי של אירופה ולהרגיש כאילו אתם חלק מההיסטוריה האירופית הצטרפו לטיול מאורגן לאירופה עם פגסוס.

הטיולים של פגסוס מספקים חוויה מקיפה שלא משאירה את חברי הקבוצה אדישים לנוכח הפאר של מערב אירופה, האותנטיות של מזרח אירופה, היופי הקסום של צפון אירופה והאווירה החמה והים תיכונית של דרום אירופה.

הצטרפו אלינו לחוויה האירופאית

 

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form